Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Grizli ja sam radila 8.dan popodne,a embrij je bio star 3 dana

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Čestitke na plusicima svima kojim nisam čestitala.

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Kengurice draga kako je stanje kod tebe?Nije me bilo par dana al si mi u glavi stalno bila.😘

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Prokrvarila :( Sad sam se vec sabrala skroz, ali smisljam sto cu dalje. Na konzultacije cemo i na druga mjesta samo nismo pricali jos di i kad. Ti kako si?
    Grizli, ovako, idealno je izdrzati 14. dan nakon punkcije jer tad bi test vec trebao pokazati, ali za trodnevne nekima pokaze 8.,9.,10….dnt. To je inače baš rano i ako je fada minus ne znači da nema trudnoće. Ako se nećeš zbedirati ako bi bio minus na 8. dan to ti je najranije što možeš raditi, ali ja osobno ne bih prije 11. dnt trodnevnog embrija.

    [lilypie.com]

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Ja isto tako sam strasno radoznala ali sam samoj sebi rekla da necu radit test prije nego sto mi je doktor rekao jer bojim se da ako uradim prije da mozda nece pokazat “stvarno ” stanje koje me slijedi a ovako kad ga uradim kad mi je receno znat cu na cemu sam i to bi valjda trebalo biti to pa sta god jest,naravno nadam se pozitivnom ishodu a i ako ne bude krenut u nove bitke prvom prilikom kao i do sad jer svaki novi pokusaj je moja nova bitka i nadam se da cu je jednom osvojit 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pa meni se bas isto cini prerano raditi testove. Posebno zato sto je bio icsi a svi kazu da je onda rast bete sporiji. Prosli postupak sam radila test 12 dnt i onda mi vrag nije dao mira naravno ako je prerano bilo i samo mi je bio stres pa sam se nervirala. Dok mi to cekanje nije stres pustit cu da prodje vrijeme. Hvala Kengurice na savjetu. 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ma uzivaj sad malo u slobodnom vremenu i zadnjim danima ljeta. Proletit ce tih par dana.

    [lilypie.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Potpisujem da ne radite test prije. Ja sam ga radila 12dnt negativan, a sljedeci dan beta pozitivna. Cak sam mislila ne otici na vadjenje bete jer kao to je to, do sad bi mi svaki put bilo tako. Test neg.-beta neg. Zato opustite se  

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ma ja sam ovaj put bas od prvog dana skroz opustena, makar se mozda to na prvu ne cini jer me uhvati panika ako nesto nije u redu samnom. Jednostavno ne zelim si stvarat presing i to sto vi kazete gledat test na kojem je -, pa mislit o beti dal ce ili nece bit. Jedino sto me svako malo uhvati je pomisao da cu se razboliti i imat opet spontani. Ne znam zasto me ta ideja drzi i otkud to kad ko zna dal sam uopce trudna a meni se takve misli motaju po pameti. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Grizli naravno draga da ti se misli takve motaju po glavi, to je normalno. Ja sa svojom poz.betom nisam opustena, stra me vise nego kad sam imala neg.bete.. sto je normalno. Sto ide dalje sve veci je strah. Kada vadis betu?

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.