Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Juliška–sad ćemo vidjeti koja će prva popustit i napraviti test. Srećica je već najavila testiranje, a ja uvijek mislim da ću izdržati do bete, ali šipak.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Prošli put sam počela od 8. dana… Već sam izludila s testovima. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar srećica

    srećica

    Broj poruka: 513

    Prijavi adminu

    ma ja imam neki test iz doba nadanja čim je dan dva menga zakasnila pa ono, da mu ne prođe rok 😜 al opet i do toga moram čekat još 6-7 dana 🙄

  • juliška

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Hahahhaha bas tako 😊 iako se nadam da ću izdržati 2 tjedna- to sada tako mislim a tko zna sto ću sutra već misliti… već vidim da će ovo biti dva dugaaaaa tjedna 😊 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Juliska i Vaki sretno cekanje bete zenice i da bude velika.
    Nikita bas mi je zao da nisi imala et. Sretno u novom postupku. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar srećica

    srećica

    Broj poruka: 513

    Prijavi adminu

    Žene jel imala koja problema sa spavanjem? Ja od transfera nikako pa nikako, em se budim više puta po noći em ujutro rano se probudim i više nemogu zaspati. A do sada nikada problema sa spavanjem.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Srecica evo isti problem me muci. Inace sam spavalica sad ako prespavam 3 sata bez budjenja dobro je. S time da se ja dizem po 2 puta na noc piskiti. Inace bi mozda 1 put se digla obavila legala i nastavila, a sad ne mogu zaspat poslije. Pretpostavljam da zato i se osjecam umorno tokom dana.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cure koje koriate crinone gel - jel se vama dogadja da ko neka voda ide iz vas. Ne vezano za mokrenje. Ko isjedak samo sto je doslovno ko voda. Ako nemam dnevni ulozak gacice su mi svako malo mokre.

    [tickerfactory.com]

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Ista sam ti takva poznata sam ko spavalica ali ima nekoliko dana budim se po noci par puta nekad odem u wc nekad ne . Navijem alarm ali mi ne treba jer se evo svaki put ustanem prije alarma a inace nisam takva hahah. Evo sinoc sam zaspala u 3 i u 8 sam vec pila kavu 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Izgleda da je to normalno jer i ja imam tih problema. Budim se svaka 2 sata i u 6h nema više šanse da ponovo zaspim. Za crinone gel još ne znam jer sam ga tek počela stavljati. Ne mogu se sjetiti kako je bilo s njim u prošlom postupku jer sam ga kombinirala s utrogrstanima.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.