Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Curke eto prijavljujem transfer jedne sesterostanicne mrve. Sada slijedi dugih dva tjedna. Beta izmedu 31.3 i 3.4 sve ovisi kad se odlucim. Tko jos ceka sa mnom? 

    Mono pitala si nas koji put? Meni treci, nadam se i zadnji 😊

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Tencii

    Dolores, jel tebe i pika i kao steze?
    Ljuta sam jer ne znam jel to dobro ili je od ljekova? 👹
    Meni doktorica jajovode nije mislila provjeriti.
    Isla sam na jednu inseminaciju i nista.Tek onda su me pitali dal bi Ivf ili da pregledam jajovode? Problem je bio i to sto mi je Fsh skakao izmedju 14,5 i 15,5 , a Amh je ok.
    Rekla sam joj da je i mrni inseminacija draza jer je laksa, ali kad mi je rekla da cak i da su jajovodi ok, postoji sansa da ne uspije zbog visokog hormona, rekla sam da zelim Ivf.
    Jer u njemu bar mogu utjecati na Fsh i njegovu razinu, s kod inseminacije ga ne mogu sniziti.


    Pa mene ti tu i tam probada, ali sad pred vecer vise nista.cak se vise ni ne osjecam napuhnuto i sve mi se cini da ce to sve propasti.

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Curke eto prijavljujem transfer jedne sesterostanicne mrve. Sada slijedi dugih dva tjedna. Beta izmedu 31.3 i 3.4 sve ovisi kad se odlucim. Tko jos ceka sa mnom?

    Mono pitala si nas koji put? Meni treci, nadam se i zadnji 😊


    Super.I ja cekam al cu par dana prije tebe saznati rezultat.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Curke eto prijavljujem transfer jedne sesterostanicne mrve. Sada slijedi dugih dva tjedna. Beta izmedu 31.3 i 3.4 sve ovisi kad se odlucim. Tko jos ceka sa mnom?

    Mono pitala si nas koji put? Meni treci, nadam se i zadnji 😊


    Mislim da ces se odlucit 31.03😅
    ja bi trebala 30.03 izvaditi betu ..ako ne procurim prije kao obicno…
    Cestitam na transferu…jedna ali vrijedna mrva se izborila☺

    waithing

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Probat cemo vjerovati da ce biti dobro.
    Dao Bog za sve nas!

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Curke eto prijavljujem transfer jedne sesterostanicne mrve. Sada slijedi dugih dva tjedna. Beta izmedu 31.3 i 3.4 sve ovisi kad se odlucim. Tko jos ceka sa mnom?

    Mono pitala si nas koji put? Meni treci, nadam se i zadnji 😊


    Zadnjii… ❤❤❤❤

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Nadam se da je svima zadnji postupak, bio nekome prvi, nekome peti !
    Zelim svu srecu.
    Ja do sada nisam imala problema sa zacecem, ali ne mogu zadrzati T, spontani se uvijek dogodi, vec sam tri puta bila T….zato cemo sad probati sa stimulacijom…i mislim da se to isto smatra nekom vrstom potpomognute, jer je s tim lijekovima, u biti ne znam…zato sam se vama javila.
    Tnx na odgovorima ;)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Mina0709

    waithing

    Mina0709

    Mina0709

    Cure poslije transfera jel treba ostati lezati i koliko?meni su rekli da ponesem spavacicu i papuce (vinogradska)..eto sutra u 12 idemo po svog smrzlica😊bas sam nestrpljiva☺

    Hej cure jel mi mozete molim vas odgovorit😊

    Ležati ćeš oko pola sata sretno

    Hvala draga😘


    Mina0709

    waithing

    Mina0709

    Mina0709

    Cure poslije transfera jel treba ostati lezati i koliko?meni su rekli da ponesem spavacicu i papuce (vinogradska)..eto sutra u 12 idemo po svog smrzlica😊bas sam nestrpljiva☺

    Hej cure jel mi mozete molim vas odgovorit😊

    Ležati ćeš oko pola sata sretno

    Hvala draga😘


    Papuce i slape obvezno ponijeti. Nas smo 4 bile u sobi , lezi se sat do dva, nije da te netko pozuruje ili nesto. Meni se uzasno piskilo pa sam pitala dr jel moram lezat 2h, kaze ona meni sto se mene tice, 15ak minuta vam je dovoljno i mozete se ustat. Izdrzala sam nekih cca pol sata, otisla na wc zatim se jos vratila, odlezala jos nekih 20ak min ,pol sata i sibaj kuci. To je to. Sretno.

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Zene, molim pomoc. Radila sam briseve na HPV, papa test, markere na hepatitis i sve ostalo sto je potrebno od dokumentacije da bi se islo u postupak potpomognute oplodnje. Danas sam isla po nalaze i sve je u savrsenom stanju, uredno. Jedino mi jos papa test nije bio gotov, i sad me prije desetak min nazvala moja ginekologinja i rekla da je stigo nalaz pape i da pise da su nadjene atipicne stanice rekla je da nije nista strasno i da bi trebali ponoviti papu jer su brisevi svi dobri, ali kako ja nemam vremena ponovo cekati nalaz od pape jer za manje od mjesec dana idemo u ppstupak, rekla je da bi bilo dobro da odem na kolposkopiju. E sad da li je koja od vas omala takav nalaz pape i mogla na postupak ili za postupak treba potpuno uredan papa test. Da napomenem, zadnju papu sam radila u veljaci 2016 o sve je bilo uredno. 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ivančica93 da li se tek spremaš na konzultacije ili si to već odradila i spremaš se na postupak pa su ti samo falili papiri?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.