Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Ja mislim da ti papa mora biti uredan.Ne vjerujem da bi oni riskirali s potpomognutom dok ti papa test nije uredan.Jer da nije bitan nebi ga ni trazili.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Ivančica93 da li se tek spremaš na konzultacije ili si to već odradila i spremaš se na postupak pa su ti samo falili papiri?


    Idem kod privatnog ginekologa Dr. Matkovica u osijek i on me priprema za mpo. On surađuje sa poliklinikom IVF u Zagrebu pa ce mi on radit UZV i davat injekcije i samo na punkciju i transfer i idem u ZG. Znaci cekam sada da dobijem M oko 29.3 i onda 2DC idem na pevi UZV i injekciju.

  • Avatar Juje

    Juje

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Prva folikulimetrija 8.dan ciklusa. Imamo 5 folikulimetrija ali su manji od 1 cm. Mislim da ovaj  moj zadnji postupak neće imati sretan završetak, dođe mi da sve prekinem odmah a ne samo da produžujem  agoniju😢

  • Avatar Juje

    Juje

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Juje

    Prva folikulimetrija 8.dan ciklusa. Imamo 5 folikulimetrija ali su manji od 1 cm. Mislim da ovaj moj zadnji postupak neće imati sretan završetak, dođe mi da sve prekinem odmah a ne samo da produžujem agoniju😢

    5 folikula *

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Danas nam je naša mrvica mahala!!! Predivan pogled!!!😊😊😍😍😍👣💞

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Juje

    Juje

    Prva folikulimetrija 8.dan ciklusa. Imamo 5 folikulimetrija ali su manji od 1 cm. Mislim da ovaj moj zadnji postupak neće imati sretan završetak, dođe mi da sve prekinem odmah a ne samo da produžujem agoniju😢
    5 folikula *


    oh juje … a valjda ce se pokrenuti…što kažu na humanoj , kad opet folikulonetrija

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    zelimobebu2701

    Danas nam je naša mrvica mahala!!! Predivan pogled!!!😊😊😍😍😍👣💞


  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    zelimobebu2701

    Danas nam je naša mrvica mahala!!! Predivan pogled!!!😊😊😍😍😍👣💞


    Ajoooj,predivnoo❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Juje

    Juje

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    waithing

    Juje

    Juje

    Prva folikulimetrija 8.dan ciklusa. Imamo 5 folikulimetrija ali su manji od 1 cm. Mislim da ovaj moj zadnji postupak neće imati sretan završetak, dođe mi da sve prekinem odmah a ne samo da produžujem agoniju😢
    5 folikula *

    oh juje … a valjda ce se pokrenuti…što kažu na humanoj , kad opet folikulonetrija


    U četvrtak 😯

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Evo cure moje da se i ja prijavim na cekanje bete😊 danas vratili mrvicu,uspjesno prezivila odmrzavanje..i sad cekanje heh😘

    Mina0709

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.