Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Ma vratite sad jednu, pa lako sljedeci put odlucis drugacije ako se predomislis…
    Danas mi je 10dc… znaci i u prirodnom i u ovom stimuliranom punkcija pada na 12dc, samo sto ovaj put rade 11dc jer ne rade u nedjelju…
    Da, odmah kazu koliko ih je.. al nis ne govore jesu se oplodile i koliko sve do transfera, smradovi jedni… pitat cu ujutro na uzv koliko ima folikula, cisto da mi bude lakse odbrojavat na stolu


    Sreeetno sutra…
    Brzo ce proc… i onda novo cekanje ☺☺
    😙😙

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Bas glupo sto ne kazu koliko se oplodilo i to sve…
    A pogotovo to sto su Waiting rekli da dodje 3 dan i poslali je doma, tako ces i ti morati doci??
    Bas je rano punkcija, mislim naspram meni…meni je bila 17 dc.
    A i inace su mi O 16 dc cca, ne prije.
    Znam da vas ne uspavaju na VV, ali da li bas daju neki koktel s kojim ne bi osjetila bol??
    Ni mene nisu skroz uspavali, ali su mi dali nesto da me skroz osamuti, malo me bolilo pa mi je anestezilog dodavao i u pravilu je bilo bezbolno.

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Mono, a tako mi je bilo i prosli put, dosla treci dan i samo me doma poslali da dodem za dva dana… nit su mi rekli kakvo stanje ni zasto… sestra mi rekla da su se vjerojatno sve oplodile pa cekaju… idiotizam…
    Ma dobis kakti koktel, koji nis ne pomaze, al bas nis… 
    S0102 hvala… ma cijeli taj postupak je jedno veliko cekanje… a ja nestrpljiva za popizdit… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Mono, a tako mi je bilo i prosli put, dosla treci dan i samo me doma poslali da dodem za dva dana… nit su mi rekli kakvo stanje ni zasto… sestra mi rekla da su se vjerojatno sve oplodile pa cekaju… idiotizam…
    Ma dobis kakti koktel, koji nis ne pomaze, al bas nis…
    S0102 hvala… ma cijeli taj postupak je jedno veliko cekanje… a ja nestrpljiva za popizdit…


    Ma izdrzati ces !!!!! Drzim figeeeeeeeee !!!!!
    Tih 5 minuta boli za zivotu srecu :))))
    Javiiiiii !!!!!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Ma vratite sad jednu, pa lako sljedeci put odlucis drugacije ako se predomislis…
    Danas mi je 10dc… znaci i u prirodnom i u ovom stimuliranom punkcija pada na 12dc, samo sto ovaj put rade 11dc jer ne rade u nedjelju…
    Da, odmah kazu koliko ih je.. al nis ne govore jesu se oplodile i koliko sve do transfera, smradovi jedni… pitat cu ujutro na uzv koliko ima folikula, cisto da mi bude lakse odbrojavat na stolu


    Vjeruj bolje da ne odbrojavaš ja sam imala 15 ali nisam osjetila tih doslovno 15 uboda, možda ih uspije odjednom više izvuci ako su blizu nemam pojma to sam ja tako nekako zamislila. Samo mi je rekla lijevi gotov sad desni..ali brzo je bilo gotovo i sestre su divne bodre drže za ruku i pokušavaju okrenut temu da ne misliš na bol. Ma bit će to dobro . Sretno

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    mono1111

    Bas glupo sto ne kazu koliko se oplodilo i to sve…
    A pogotovo to sto su Waiting rekli da dodje 3 dan i poslali je doma, tako ces i ti morati doci??
    Bas je rano punkcija, mislim naspram meni…meni je bila 17 dc.
    A i inace su mi O 16 dc cca, ne prije.
    Znam da vas ne uspavaju na VV, ali da li bas daju neki koktel s kojim ne bi osjetila bol??
    Ni mene nisu skroz uspavali, ali su mi dali nesto da me skroz osamuti, malo me bolilo pa mi je anestezilog dodavao i u pravilu je bilo bezbolno.


    da nažalost, dođeš treci dan i tad ti kažu ili da ides na transfer ili da dodes za dva dana.. dobiješ neki koktel, u njemu nešto za smirenj i protiv bolova i nema pojacavanja doze imala ti 2 ili 22 folikula. kazem meni to ko sveta vodica, da nisam drmnula dva normabela 5mg i dva rapidola ne znam kak bi bilo…

    waithing

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ma fizioloska otopina sto posto… koktel moju guzicu… 
    Znaci ako nisam danas sestri ruku polomila… 14 stanica smo dobili… i to je sve sto znam… nit kvaliteta ni ista.. Podgajski veli da ce bit sretan ak ih bude 8 dobrih, nemre bit tolika berba tresnji pa da sve budu odlicne (sve mu je danas bilo u metaforama s tresnjama )
    U ponedjeljak idemo tam pa cemo valjda znat vise… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Ma fizioloska otopina sto posto… koktel moju guzicu…
    Znaci ako nisam danas sestri ruku polomila… 14 stanica smo dobili… i to je sve sto znam… nit kvaliteta ni ista.. Podgajski veli da ce bit sretan ak ih bude 8 dobrih, nemre bit tolika berba tresnji pa da sve budu odlicne (sve mu je danas bilo u metaforama s tresnjama)
    U ponedjeljak idemo tam pa cemo valjda znat vise…


    Odlicnooooo!!!
    Znaci 2 su ti odmah zamrznuli????

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ne, on je rekao da se 12 maksimalno moze oplodit, al da ne zna hoce sve stanice biti dovoljno kvalitetne, da ce bit sretan ajo ih 8 bude za oplodnju… a to necu znat do ponedjeljka… bezveze, al eto…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Ma fizioloska otopina sto posto… koktel moju guzicu…
    Znaci ako nisam danas sestri ruku polomila… 14 stanica smo dobili… i to je sve sto znam… nit kvaliteta ni ista.. Podgajski veli da ce bit sretan ak ih bude 8 dobrih, nemre bit tolika berba tresnji pa da sve budu odlicne (sve mu je danas bilo u metaforama s tresnjama)
    U ponedjeljak idemo tam pa cemo valjda znat vise…


    Ha ha ha , to isto je i meni rekao na 13 stanica za trešnju, super brojček ,,eto i to prošlo

    waithing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.