Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    mono1111

    waithing

    Mono ne znam iskreno sto se to desava kod tebe..a opet da je ranije bila punkcija tko zna koliko bi stanica imala…mozda je na to doktorica mislila kad to je rekla da su se ovaj ciklus fokusirali na stanice a iduci ce se fokusirali na endic..iako uz toliko estrofema zbilja cudno kako to je endic vec u fazi stanjivanja..ja inace ni ne dobivam estrofem kad je stimulacijski ciklus, njega se koristi vecinom u Fet postupcima..bas me zanima sto ce to to onda dati iduci ciklus…I nadam se da ce to se podebljati I ostati takav… A ja inace I pod utrogestanom uredno dobijem mengu,neke znaju tek nakon prestana terapije of 3-5dana procuriti..

    Da li ja na jajnicima imam zuto tijelo?? Nemam jelda jer ni jedan folikul nije puknuo ??
    Kako ce mi organizam znati kad M treba nastupiti ako nije bila prava O nego punkcija??
    Osim po padu hormona.


    Nemas ne jerr folikuli nisu pukli, nakon pucanja zuto tijelo proizvodi progesteron i zato ga mi uzimamo vaginalno da ga nadomjestimo… Trebala bi procuriti kroz par dana da kad pocnu opadati estrogen I progesteron…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    mono1111

    waithing

    Nadam se da si skuzila sto sam napisala za estrofem I stimulacijski ciklus..dok sam bila u stimulaciji nijednom taj ciklus nisam koristila estrofem,njega se dobiva samo za Fet transfere,.pa mi bas cudno da si dobivala toliko estrofema a endic tanak…U fetu na dan kad odrede da je ovulacija od njega se krece sa utrogestanom I pet dana nakon koristenja utrogestana je Fet.

    Da, da, skuzila sam, tnx !
    Ali meni je valjda uvedeno radi opcenito problema s endom ipak i u ovom stimuloranom postupku.
    Pa ja inace estrofem pijem bez prestanka par mjeseci, svaki put nakon histero mi je uveden estrofem i jos od prije.
    Kako oni odrede kad Je O u FETu kad estrofem blolira O i kako oni to onda odrede?? Kad O nema ako se uzimaju visoke doze estrofema??
    Zasto uvode utrogestan?


    Fet odrede po debljini endica po nicem drugom…utrogestan sam ti napisala u prosloj poruci zasto koristimo,upravo zato jer nemamo O s time ni zuto tijelo koje ga proizvodi…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Meni je sad  kakti ovulacija bila kad mi je endic bio 8mm,tad su mi uveli utrogestanom I za pet dana je bio transfer a endic mi je tad na dan transfera  bio 10.5 mm…

    waithing

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Waiting,
    Kuzim sve da !
    Sto ako se meni takodjer endo pocne recimo stanjivati nakon kakti O?? Kao u ovom slucaju??
    Da li Utrogestan sigurno zadebljava endo, jel tako??

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    mono1111

    Waiting,
    Kuzim sve da !
    Sto ako se meni takodjer endo pocne recimo stanjivati nakon kakti O?? Kao u ovom slucaju??
    Da li Utrogestan sigurno zadebljava endo, jel tako??


    Nadajmo se da se nece stanjivati, ne znam sto onda..u najgorem slucaju vjerojatno odgadjaju fet jer nece ti oni vracati dok endic nije bar osam mm, bar je tako na vv…kazu da i utrogestan zadebljava endometrij. Ali I svaki ciklus je kod nas zena drugaciji i nadajmo se da ce iduci bit bolji….do tad predji malo na ananas cikle ti je vjerujem dosta

    waithing

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    waithing

    mono1111

    Waiting,
    Kuzim sve da !
    Sto ako se meni takodjer endo pocne recimo stanjivati nakon kakti O?? Kao u ovom slucaju??
    Da li Utrogestan sigurno zadebljava endo, jel tako??

    Nadajmo se da se nece stanjivati, ne znam sto onda..u najgorem slucaju vjerojatno odgadjaju fet jer nece ti oni vracati dok endic nije bar osam mm, bar je tako na vv…kazu da i utrogestan zadebljava endometrij. Ali I svaki ciklus je kod nas zena drugaciji i nadajmo se da ce iduci bit bolji….do tad predji malo na ananas cikle ti je vjerujem dosta


    Cikle mi je dosta za cijeli zivot !!!
    Hocu, prelazim na ananas ! Hahahahhaha

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Sorry Beba, zacudo iako sam ovisnica o ovom forumu sad odjednom ne stignem citati pa kasno odgovaram. Ja cekam od 11. Mj. Ali, znam dosta cura koje su i u Petrovoj brzo krenule. Mene obeshrabrilo bilo sto sam morala 3x na konzultacije da svaki put nekaj jos dodaju od pretraga. Pa to smo sve odmah mogli reci, ne?! Ali ovisi i o doktoru kojeg dopadnes. Frendica mi je krenula nakon mene pa vec trudna jedno 4 mj. Starija sam od tebe godinu dana. Sve te kuzim. Mozes otici npr Skvorcu samo na konzultacijeX 250kn cini mi se plus ultrazvuk ak ces htjeti 300kn. Al mozes samo konzultacije. Pa da vidis da li ta tvoja k rvna slika njemu isto znaci kao i Petrovoj. Iako on trazi KS. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Sorry Beba, zacudo iako sam ovisnica o ovom forumu sad odjednom ne stignem citati pa kasno odgovaram. Ja cekam od 11. Mj. Ali, znam dosta cura koje su i u Petrovoj brzo krenule. Mene obeshrabrilo bilo sto sam morala 3x na konzultacije da svaki put nekaj jos dodaju od pretraga. Pa to smo sve odmah mogli reci, ne?! Ali ovisi i o doktoru kojeg dopadnes. Frendica mi je krenula nakon mene pa vec trudna jedno 4 mj. Starija sam od tebe godinu dana. Sve te kuzim. Mozes otici npr Skvorcu samo na konzultacijeX 250kn cini mi se plus ultrazvuk ak ces htjeti 300kn. Al mozes samo konzultacije. Pa da vidis da li ta tvoja k rvna slika njemu isto znaci kao i Petrovoj. Iako on trazi KS

    problem je sta je meni zg daleko i muka me lovi od pomisli na sav taj put,pokusat cu se jos malo strpit,napravit ove pretrage koje moram pa cemo vidjet,jos se nekako nadam da ce se mozda ulovit prirodno:-)
    koliko vi pokusavate? nama ce u 10. mj bit 2 god

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Kengurica,
    Smijem pitati kod koga si u Petrovoj??

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ej curke, meni je pupa ko da sam lubenicu progutala, al doslovno okrugla i tvrda…  boli me kad se micem na bilo koji nacin, al nista jako, vise neugodan pritisak, ne samo donji dio trbuha, vec i gore, cak mi bude i tesko disat koliko imam osjecaj da cu eksplodirat… a glupo mi zbog tog ic gore na vv… bila sam prosli put napuhana od utrica, al ni blizu ovome… jeste imale takvih tegoba?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.