Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Ja cu samo reci dajte se zene informirajte. Prvenstveno se radi o vama i o vasim stanicama. Radi se o vasim postupcima o kojima bi trebale znati barem minimalno a ne ici ko guske kroz maglu jer doktori nece raditi u vasem interesu a dok to shvatite potrosit cete ono sto imate pravo na teret hzzo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    Ma oprosti,malo sam pod stresom.pa mozda krivo pisem.Dr.mi je rekao da mi dosta 7 i da ne stvaram visak embrija posto vec imam jedno dijete,prije sam vec napisala razloge zbog cega da se ne stvara visak,sta su mi oni rekli i ja sam rekla ok,neka ide u oplodnju 7 a ostale neka zamrznu.je sad ok??


    kuzim da, a jesu li ti javili koliko se oplodilo od tih sedam? a kako se ti osjećaš s obzirom na toliki broj folikula?

    waithing

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    waithing

    a kakva sad opet kontrola, čekaj tebi će dobiveni embriji ići na smrzavanje ili ideš na svježi transfer? jer ako si punciju imala 14-og tebi je sutra peti dan nakon puncije i sutra bi ti onda trebao biti transfer dobivenih blastica…jesu li ti javili koliko se oplodilo od tih sedam?


    Ic ce na smrzavanje zbog hipera.Od tih 7,treci dan mi ih je ostalo 5..za dalje neznam jos,znat cu drugi tj kad budem dosla na kontrolu,moram doc zbog hipera na ultrazvuk

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Cvjetić pa koji će ti ih dan zamrznut?
    U Petrovoj se na dan zamrzavanja mora doci potpisati pristanak, kod vas to nije tako?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    waithing

    a kakva sad opet kontrola, čekaj tebi će dobiveni embriji ići na smrzavanje ili ideš na svježi transfer? jer ako si punciju imala 14-og tebi je sutra peti dan nakon puncije i sutra bi ti onda trebao biti transfer dobivenih blastica…jesu li ti javili koliko se oplodilo od tih sedam?

    Ic ce na smrzavanje zbog hipera.Od tih 7,treci dan mi ih je ostalo 5..za dalje neznam jos,znat cu drugi tj kad budem dosla na kontrolu,moram doc zbog hipera na ultrazvuk


    da i bolje da ti sad ne vraćaju zbog hipera, tako su i  meni dobivene blastice išle na smrzavanje jer sam isto bila na granici hipera imala sam 13 stanica (15 folikula), kakvi li su tek tebi jajnici sa njih 30 folikula sto je raslo…odmaraj sto više i sretno…

    waithing

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    m.girl6

    Panda, a mozda je ipak rano da ista osjetis. Ne znam stvarno, ja do transfera nisam jos dosla tak da ne mogu previse komentirati. Ja ti drzim najvece fige da ti uspije ovaj drugi put! 💖
    Brzo ce ti doci ponedjeljak kad ces vaditi betu. Hoces raditi doma test prije? 😊


    prosli put sam radila 9dpt jutro, bio je negativan, a popodne sam dobila m. danas mi je 4dpt, a beta je tek iduci pon, mislim da je to 27.11.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Cvjetić, tebi će u pon biti sesti dan nakon punkcije,,a embriji se zamrzavaju peti dan  sto je sutra dakle oni bi ih sutra trebali zamrznuti…koji dan ideš na kontrolu?

    waithing

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Da,5 dan ce mi zamrznut,tako su rekli.znaci to je sutra,da.a ja idem tek u utorak na kontrolu.Nisu mi nista rekli da moram nesto potpisivat.
    Umorna sam i bole me jajnici jos uvijek na nekakav trzaj.jedva cekam da to prode.Hvala cure!

  • Minna

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bravo!
    Hrabrice:*

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Pozdrav, dali ima netko iskustva sa tabletama Nutri Nano Co Q 10? Kolika je cijena, kakvog učinka imaju? hvala :)

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.