Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Kengurica,
    Ne samo da cure nagovaraju da se stave manje j.s.u oplodnju nego im i j.s.nestanu…jer oni samoinicijativno ( klinika ) donira ostatak za neka istrazivanja….
    Zato, treba biti jako upucen u apsolutno sve !

    [lilypie.com]

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Anchy30

    Panda123

    Danas 6dpt počinju mi menstrualni bolovi…kao da ću svaki tren dobiti m, stalno trčim na wc da vidim je li stigla…drugih simptoma nemam nikakvih…osim blagog štrecanja u janicima koje je bilo 2dpt.
    Kupila sam test, napravit ću ga za vikend, ako prije ne dobijem m…sve u svemu, slabo spavam, strašno sam napeta, ali mislim kako je to najviše zato što se sutra vraćam na posao…

    Draga sretno…da M ne dodje i da za vikend ugledas svoju drugu crticu ili +!!💖💖


    hvala 

  • Avatar malimaj

    malimaj

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Snjezana Cakaric

    Panda123

    Danas 6dpt počinju mi menstrualni bolovi…kao da ću svaki tren dobiti m, stalno trčim na wc da vidim je li stigla…drugih simptoma nemam nikakvih…osim blagog štrecanja u janicima koje je bilo 2dpt.
    Kupila sam test, napravit ću ga za vikend, ako prije ne dobijem m…sve u svemu, slabo spavam, strašno sam napeta, ali mislim kako je to najviše zato što se sutra vraćam na posao…

    Sretno svima..pozdrav svima ja sam nova dali ima neko saznanja ili iskustvo moze li se uopce ici u postupak ako imas miome ali ne na mjestu di smeta plodu…imam iza sebe jednu prirod trudnocu…na vv. Aih koji je uspio a zavrsii pobacajem ..jos jedan aih neuspjelo ivf jedna stanica nezrela i nakon 5 god odlucujem se opet jer nikako da dode moje meng..nisu duge kratkw su….bojim se dali je to uzrok sad bi trebala ponovo na pregled vrijwme ide imam39 god iskreno strah me dali ce uopce htjeti sto prije krenuti imala sam samo stimulaciju klomifenima i nicim drugim imali ko kakve iskustva


    Bok Snjezana
    Ja imam miom na stražnjem zidu maternice i nije mi smetao za oplodnju. Na VV se doktorica uopce nije zamarala s njime. Ali ja sam odmah isla na ivf zbog loseg spergrama. Nadam se da sam ti malo pomogla

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Cvjetić, kakvo je stanje? Panda ako ne možeš izdržati ( kao ja) možeš ti već sad napraviti test, ne znam jesu li ti vratili blasticu ili, meni je test bio pozitivan peti dan nakon transfera jedne blastice…

    waithing

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    waithing

    Cvjetić, kakvo je stanje? Panda ako ne možeš izdržati ( kao ja) možeš ti već sad napraviti test, ne znam jesu li ti vratili blasticu ili, meni je test bio pozitivan peti dan nakon transfera jedne blastice…

    danas mi je 7dpt, a vracene su mi 3. dan dva osmostanicna embrija

  • Minna

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Panda- sretnooo!! Drzim fige
    Lavica- ja sam bila u betiplus. Super su, ugodni, ali  i skuuupi! :)

  • Avatar pozitiva

    pozitiva

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Evo, ja sam nova ovdje. :) 
    Molila bih Vas za informaciju - bila sam na transferu u ponedjeljak, danas počela raditi. Da li ste vi doma odmarale ili ste odmah krenule na posao? Razgovarala sam sa doktorom i on kaže da slobodno mogu ići raditi i da mi to neće utjecati na to da li će do trudnoće doći li ne. Pa me zanimaju vaša iskustva. Hvala!

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Ni jedna mi nije opstala 5.dan😧
    O cemo to ovisi,ne razumijem?

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    pozitiva

    Pozdrav svima! Evo, ja sam nova ovdje. :)
    Molila bih Vas za informaciju - bila sam na transferu u ponedjeljak, danas počela raditi. Da li ste vi doma odmarale ili ste odmah krenule na posao? Razgovarala sam sa doktorom i on kaže da slobodno mogu ići raditi i da mi to neće utjecati na to da li će do trudnoće doći li ne. Pa me zanimaju vaša iskustva. Hvala!


    Draga pozitiva, ako se ti dobro osjećaš možeš slobodno raditi. Ja sam oba puta ostala kući tjedan dana nakon transfera, ali mislim da za time nije ni bilo potrebe, već eto nisam se htjela stresirati na poslu, ali mislim da ću ako bude bilo potrebe za još jednim postupkom drugi put ići na posao.

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    Ni jedna mi nije opstala 5.dan😧
    O cemo to ovisi,ne razumijem?


    Dragi cvjetic, a nisu ti napravili transfer uopće treći dan? Ne znam, ni nama nikad ne opstanu do petog dana, ali mi vrate treći dan dvije stanice…žao mi je draga, ne znam što da ti kažem…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.