Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Manuella

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    student13ica

    Manuella uh tek tadaa.. ja cu prije ici sigurno. 😆


    Ajme da, sad je najgore ovo cekanje kad ne mozes nista..STA Bog da🙏

    [lilypie.com]

  • Manuella

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Tencii

    Iskreno bi voljela da mogu sresti jednog dana neke od vas cura , kada svi dodjemo do cilja. Vidjeti vas i upoznati djecu koja su toliko bila zeljena i cekana. Mislim da bi i presutno bez puno rijeci sve mogle shvatiti sve sto smo prosli i sve emocije.

    Meni je prvi ICSI pa sve sta sam prosla od inekcija lijekova od kojih sam imala mucnine glavobolje pa strah od hiperstimulacije…hocu rec da se divim curama koje prolaze 6-7stimulaciju koja je to snaga i strpljenje..svaka vam cast

    [lilypie.com]

  • Avatar Pikica89

    Pikica89

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Evo cure da vam se javim ja dns bila na transferu sad odmorko.Vratili jednu blastocistu koja je superr kvalitete. Nazalost nismo imali ništa za smrznuti jer nisu došle do stadija blastociste alllii imamooo jednuuu aliiii vrijednuuuu wiii i saddd pozitivaaaa..
    Pozdravljam nove i stare cure svima želimm svuu srecu od srcaaa

  • Josipabalunovic

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    malimaj

    Josipa Balunović

    Pozz,zenice iz Petrove..jel se beta vadi u laboratoriju,tamo u dvoristu glavne zgrade?

    Vadi se u labosu koji je u dvorisnoj zgradi. Rezultati su gotovi kroz par sati ali ih mogu poslati i na email


    Hvala..jel postoji neko vrijeme da moras doc,rano ujutro ili je svejedno?

  • Manuella

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Pikica89

    Evo cure da vam se javim ja dns bila na transferu sad odmorko.Vratili jednu blastocistu koja je superr kvalitete. Nazalost nismo imali ništa za smrznuti jer nisu došle do stadija blastociste alllii imamooo jednuuu aliiii vrijednuuuu wiii i saddd pozitivaaaa..
    Pozdravljam nove i stare cure svima želimm svuu srecu od srcaaa


    Sretno😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Srećica@

    Srećica@

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Pikica89

    Evo cure da vam se javim ja dns bila na transferu sad odmorko.Vratili jednu blastocistu koja je superr kvalitete. Nazalost nismo imali ništa za smrznuti jer nisu došle do stadija blastociste alllii imamooo jednuuu aliiii vrijednuuuu wiii i saddd pozitivaaaa..
    Pozdravljam nove i stare cure svima želimm svuu srecu od srcaaa


    Odlično! Sad samo lagano i cekamo betu❤

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Pikica89

    Evo cure da vam se javim ja dns bila na transferu sad odmorko.Vratili jednu blastocistu koja je superr kvalitete. Nazalost nismo imali ništa za smrznuti jer nisu došle do stadija blastociste alllii imamooo jednuuu aliiii vrijednuuuu wiii i saddd pozitivaaaa..
    Pozdravljam nove i stare cure svima želimm svuu 

    Sretnoo

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Gdje nam je Nonina kako je proslo?♡

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar malimaj

    malimaj

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Josipa Balunović

    malimaj

    Josipa Balunović

    Pozz,zenice iz Petrove..jel se beta vadi u laboratoriju,tamo u dvoristu glavne zgrade?

    Vadi se u labosu koji je u dvorisnoj zgradi. Rezultati su gotovi kroz par sati ali ih mogu poslati i na email

    Hvala..jel postoji neko vrijeme da moras doc,rano ujutro ili je svejedno?


    Mislim da primaju do 10 ili 11 ali nisam ziher. Ja sam uvijek dolazila oko 8 i nisam dugo cekala

  • Avatar malimaj

    malimaj

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Pikica89

    Evo cure da vam se javim ja dns bila na transferu sad odmorko.Vratili jednu blastocistu koja je superr kvalitete. Nazalost nismo imali ništa za smrznuti jer nisu došle do stadija blastociste alllii imamooo jednuuu aliiii vrijednuuuu wiii i saddd pozitivaaaa..
    Pozdravljam nove i stare cure svima želimm svuu srecu od srcaaa


    Sada odmorko. Pazi na mrvicu. Sretno draga. 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.