Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Cure neka je sa srećom danas😃

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️    
    TRAVANJ 2024.
    26.4. pet 
    MARICA36 - ultrazvuk
    MEDENA33 - ultrazvuk ivf
    27.4. sub
    LUNOLINA - ultrazvuk ivf
    BLESS - aspiracija
    ROLICA - beta2
    29.4. pon
    KORNI - ultrazvuk
    DODO87 - ultrazvuk 
    TINČICA1703 - ultrazvuk ivf
    KAWA - ultrazvuk iui
    30.4. uto
    MARISHA - ultrazvuk ivf
     
    SVIBANJ 2024.
    2.5. čet
    SANJUSHKA - konzultacije ivf
    PIXI - transfer
    SRCULENCE - ultrazvuk ivf
    4.5. sub
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    5.5. ned
    HYPNOTICPOISON - beta
    6.5. pon
    JURKY - amniocenteza
    LOLI2020 - beta
    WILDFLOWER - beta
    7.5. uto
    ANA_ - ultrazvuk 
    TEICH56 - konzultacije fet
    ANNBOLEYN - ultrazvuk
    22.5. sri
    NPELICA - ultrazvuk
    23.5. čet
    JABUKICA - anomaly scan

    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
      
    _____________________________________
      
    Jutro i sretno danas cure! 🍀🤞🏻
    Marica dočekala si napokon ultrazvuk, neka je sa srećom.. 🥰

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Marica, Medena sretno danas 🥰

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Jurky zao mi je sto su ti tako ruzno predstavili moguce opcije i sto nisu spomenuli moguci pozitivan ishod. Mogu misliti kako se osjecas i koliko ti je tesko. 
    Zelim ti da ti ovo vrijeme do amnio i do nalaza prodje brzo i drzim palceve najjace na svijetu da ishod bude onaj koji doktorica nije spomenula, a to je da nosis zdravu bebu❤️
    Rolice cestitaaam!!!🤩🤩
    Giselle je li i prilikom oplodnje nalaz bio normo? Mi imamo od prije super nalaz, ali na dan oplodnje smo imali smo imali kilav spermiogram pa su oplodili pola s ICSI, a pola s IVF
    Cokoladice meni je nakon stimulacije bila relativno obilna (sto za mene nije nesto cudno, takva je i inace), ali je prvi dan bila bas tamna tamna krv i bilo je puno tkiva, pretpostavljam da se maternica zadeblja malo vise od toliko progesterona. Ali je trajala 2-2ipo dana. 3. dan sam i zaboravila staviti ulozak koliko je malo islo😅
    Stela hvala ti. Da, cini se da cu morati probati izbaciti nezdravu prehranu i baciti se na mediteransku. A i suplementi nece odmoci🙈 + 3 tjedna godisnjeg na ljeto prije postupka ce biti bombon.
    Meni kile nisu problem, BMI mi je 20, a masnoca 29-30% sto je isto okej, ali istina je da se ne hranim bas nesto pretjerano zdravo. Poradit cu na tome od 1.5., do tad se svercam🙈 meni je problem sto imam iritabilna crijeva pa ne mogu jesti salate😒 ali snaci cu se vec. 

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Jurkyzao mi je sto su ti tako ruzno predstavili moguce opcije i sto nisu spomenuli moguci pozitivan ishod. Mogu misliti kako se osjecas i koliko ti je tesko.
    Zelim ti da ti ovo vrijeme do amnio i do nalaza prodje brzo i drzim palceve najjace na svijetu da ishod bude onaj koji doktorica nije spomenula, a to je da nosis zdravu bebu❤️
    Rolicecestitaaam!!!🤩🤩
    Giselleje li i prilikom oplodnje nalaz bio normo? Mi imamo od prije super nalaz, ali na dan oplodnje smo imali smo imali kilav spermiogram pa su oplodili pola s ICSI, a pola s IVF
    Cokoladicemeni je nakon stimulacije bila relativno obilna (sto za mene nije nesto cudno, takva je i inace), ali je prvi dan bila bas tamna tamna krv i bilo je puno tkiva, pretpostavljam da se maternica zadeblja malo vise od toliko progesterona. Ali je trajala 2-2ipo dana. 3. dan sam i zaboravila staviti ulozak koliko je malo islo😅
    Stelahvala ti. Da, cini se da cu morati probati izbaciti nezdravu prehranu i baciti se na mediteransku. A i suplementi nece odmoci🙈+ 3 tjedna godisnjeg na ljeto prije postupka ce biti bombon.
    Meni kile nisu problem, BMI mi je 20, a masnoca 29-30% sto je isto okej, ali istina je da se ne hranim bas nesto pretjerano zdravo. Poradit cu na tome od 1.5., do tad se svercam🙈meni je problem sto imam iritabilna crijeva pa ne mogu jesti salate😒ali snaci cu se vec.


    Je, i jučer je nalaz bio normo tako da uopće ne kužim. 
    Samo sam ja shvatila da je ICSI za one “teže” slučajeve,  a kod nas su svi nalazi super , još je doktor komentirao i prije da se stvarno čudi što nismo uspjeli prirodnim putem.
    A kako god, bitno je da barem jedna ostane i nadam se da će ta biti dobitna.

    Cure, sretno vam danas❤️

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • marica36

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima …♥️🤗
    Hvala svima što mislite i držite palčeve da sve prođe dobro..
    Uzbudena jesam i mala doza strahića je . Al nedam se ..
    Javim se iza podneva ♥️🙏 svima sretno i čim više opušteno i pozitivno 🎉☀️

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    Sljedeći uzv 04.06.

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1495

    Prijavi adminu

    Marica i Medena sretno danas na UZV.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Marica36 & Medena 😊😊 sretno curke danas 💕 

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    02/2020 biokemijska 10/2020 VM , desni jajovod ✂️
    08/2022 VM-MTX
    08/2023 1.IVF - transfer 2BC ( dobila krvarenje, pozitivan test, beta sporo raste, nigdje nista 7+3, opet MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Hej ženice, evo da vam se i ja malo javim nakon dva mjeseca 😊 Pratim vas stalno, ne mogu se još maknut od ovog foruma i navijam iz pozadine za svaku od vas u kojoj god fazi bile 🤞🤗
    Mi smo evo dobro, curka neki dan napunila 2 mjeseca, lijepo smo se snašli, prava je mala bucka, plače samo dok je gladna ili pokakana 😄 Više imamo ajmo reć “problema” s većom curkom, jaaaakooo je ljubomorna pa radi samo gluposti da privuče pažnju na sebe… Dosta je to sve iscrpljujuće, ali znam da je to samo faza i da će i to brzo proći 😊 Sve u svemu, samo da su mi žive i zdrave i ja sam najsretnija na svijetu ❤️
    Svim mamicama, trudnicama, borilicama šaljemo baby L i ja puuuunoooo zagrljaja i pusa, da se svim trudilicama ispuni najveća životna želja i da dočekaju svoju srećicu 🥰
    Ima vas baš puno, još vas nisam sve polovila, ali mi je drago da je ovaj forum i dalje “živ” i da se dalje međusobno bodrite 👍😘 Čestitam na svim crticama, plusićima, betama i suosjećam s negativnim ishodima, ali kad tad trud će se isplatiti, nemojte gubiti nadu i vjeru 😘
    Ljubim vas sve, a posebno svoje “stare” cure, Stela, Sanii, Tikvica, Anii, Maslačak, Npelica, Jurky, Korni, Razumna, Bebolina, Sanjushka, Flowerson, PBTAB, Hope, Jube, T_Ivy… 😘😘😘
    I samo još da napomenem Jurky, vjerujem da će biti sve u redu, a i čak ako bude drugačije, kako god odlučili, želim ti svu sreću 🥰😘

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Btw, ne da mi promijeniti trakicu, sigurno nisam 48 tjedana trudna 😄 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.