Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Hipnoticpoison nisam strucnjak al meni djeluje beta odlicna! Opusti se malo..prijat ce i tebi i tvojoj bebuski 😘

    👩 ‘85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦’82 los spermogram
    1 IVF 12/23
    menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc, oplodjena 1
    beta ➖
    2 IVF 05/24
    Gonal 225…
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU…

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Marisha

    Ania

    Hvala vam punocure na podršciMoja aspiracija je gotova, imamo ih čak 5, ostala sam u pozitivnom šoku. Sad se svim srcem nadam oplodnji, a to ću znati sutra ujutro. Znate sve taj osjećaj čekanja…
    Marisha spomenula sam estrofem baš zbog endometrioze, onakva omamljena sam zaboravila pitati dr. A zašto estrofem nije dobar, tj.preporučljiv? Na kraju mi je pripisala estrofem i cyclogest. S tim da sam za cyclogest rekla da ne želim zbog noćnoga znojenja, pa sam dobila Utrogestan.
    Pa da vas pitam, je taj Utrogestan okej?

    Sretno, neka se svih pet oplode🤞🍀🙏 Možda da nazoveš i pitaš? Kaj ti piše na otpusnom pismu koliki ti je endometrij?
    Osobno sam imala i od utrogestana znojenja, jedina prednost je što cyclogest stavljam ujutro/navečer a utrogestan 3x na dan pa mi je to bila tlaka. Ostalih simptoma nema…
    Hypnotic superiškaaaaa, brzo će i to doći, uživaj i neka trudnoća bude školska🥰🎉
    Lunolina pupice😇 samo opušteno i bitno da imaš dobar filing, javljaj kako se osjećaš

    Meni su došli nalazi D vitamin =129 (u prosincu je bio 60) a progesteron =144,50. Nikako da mi se doktorica javi, brinem se da li je progesteron okIma li netko tko bi znao reći jel to ok?


    Meni su rekli da noćna znojenja nisu dobar znak, tj da nisu nuspojave vaginaleta, nego da je to znak da je došlo do pada progesterona ili estrogena, ali nikad nisam nakon transfera kontrolirala hormone, pa ne znam, ali znam da mi ti sa noćnim znojenjima nisu bili uspješni postupci. 

    👸41 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 31 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 6mj/2024

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Marisha pisu li ti referentne vrijednosti za progesteron? Vizamin D ti je top! 🤭
    Uzimas Cyclogest?


    piše za folikularna /luteinska /postmenopauza /trudnice (1. trim.) /trudnice (2.trim.) /trudnice (3.trim.) pa mi nije bilo jasno di da gledam
    U međuvremenu se javila doktorica i kaže da je sve super a što se tiče prolutexa da mogu a i ne moram pikati. Sanii i curke koje imaju više iskustva što bi savjetovale? Imam doma 3 ampulice pa ne znam da li se to može rasporediti tipa jednom tjedno do bete, ili da čuvam za ne daj Bože drugi put? 😇
    Hvala Lunolina, meni su stvarno ampulice D vitamina top pomogle (jednom tjedno + maslinovo ulje) + indijski oraščić (tu nisam redovita)

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    angeleyes hvala tiii🥰
    dunya znam da se čini kao vječnost to iščekivanje menstruacije ali bude došla 🌺
    Lunolina drzim fige da se uhvati i ne pušta 🤗

    👸31g. AMH - 30, jajovod✂️
    🤵 43g. oligoasthenozoospermia
    11/23 missed ab 9tt💔 (spontana trudnoća)
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 - blighted ovum - kiretaža
    ⏳FET

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Ninaniksy

    Meni su rekli da noćna znojenja nisu dobar znak, tj da nisu nuspojave vaginaleta, nego da je to znak da je došlo do pada progesterona ili estrogena, ali nikad nisam nakon transfera kontrolirala hormone, pa ne znam, ali znam da mi ti sa noćnim znojenjima nisu bili uspješni postupci.


    Ajoj, zbilja ne znam što bih rekla. Nadam se da to stvarno nije ništa loše iako ni meni do sada nijednom nije bilo uspješno a dešavalo mi se svaki puta da se oznojim🤞 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Marisha ja sam prije mjesec dana na svoju ruku vadila vitamin d jer na sv duhu ne traže taj nalaz… bio je 65 i doktorica (ne mpo) mi je rekla da je to ok i nije mi htjela dat recept za suplement pa sam sama na svoju ruku uzela solgarov 2500 pa jednom dnevno uzmem.
    Koliko se u našim vodama preporučuje da bude visok?

    👸31g. AMH - 30, jajovod✂️
    🤵 43g. oligoasthenozoospermia
    11/23 missed ab 9tt💔 (spontana trudnoća)
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 - blighted ovum - kiretaža
    ⏳FET

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Lunolina PUPOOO čestitam i nek se čvrsto primi 🥰🎉
    Jurky držim fige da sve bude TOP  a baš jesi priljepak za njih hehe, a tko ih fučka, glavno da sve bude dobro 
    Hypnotic djeluje mi super beta, čestitaaaam!!!  Recept za prolutex? Koliko znam, recept ne treba, a plaća se svakako pa samo kupiš u ljekarni. Mene nisu nigdje tražili recept 
    .
    Sretno svimaaaa! 🤞🍀

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Marisha

    Ninaniksy

    Meni su rekli da noćna znojenja nisu dobar znak, tj da nisu nuspojave vaginaleta, nego da je to znak da je došlo do pada progesterona ili estrogena, ali nikad nisam nakon transfera kontrolirala hormone, pa ne znam, ali znam da mi ti sa noćnim znojenjima nisu bili uspješni postupci.

    Ajoj, zbilja ne znam što bih rekla. Nadam se da to stvarno nije ništa loše iako ni meni do sada nijednom nije bilo uspješno a dešavalo mi se svaki puta da se oznojim🤞


    Marisha ako je stvarno manjak progesterona onda se svakako pikaj prolutexom kada ga već imaš  Ja se isto preznojavam pa se primilo, ne znam jel to baš čvrsto vezano za ovo što kažete 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Teich56

    Marishaja sam prije mjesec dana na svoju ruku vadila vitamin d jer na sv duhu ne traže taj nalaz… bio je 65 i doktorica (ne mpo) mi je rekla da je to ok i nije mi htjela dat recept za suplement pa sam sama na svoju ruku uzela solgarov 2500 pa jednom dnevno uzmem.
    Koliko se u našim vodama preporučuje da bude visok?

    piše na prvoj stranici: 

    • D vitamin oko 120 nmol/L (a barem 90-100) 

    Za Prolutex - ja sam dobila privatni recept i onda sam zvala ljekarnu da li mi mogu naručiti, već idući dan sam mogla doći po njega, to je iz moga iskustva.
    Progesteron do sada nisam vadila nakon transfera, ako doktorica kaže da je dobar ja ću se pouzdati u nju🌸🍀
    Rolica kak si ti, kak se osjećaš?

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Ania wohooo super je brojka, drago mi je da si se pozitivno iznenadila
    Lunolina cestiiitam! Neka se mrvica lijepo primi ❤️
    HPoison ma super ti je to beta! Ceeestitam od srca ❤️❤️ Neka bude uredna, skolska trudnoca! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.