Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Djetelina sretnooo! 😍🍀🍀🍀

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    wildflower

    Rolica ja sam sad 5 tjedana i isto primjecujem da se brze uspusem i vise umorim nego prije
    Iduci tj mi je prvi uzv🥰
    Jedno mozda glupo pitanje, ali je li prvi uzv bude vaginalni ili? Smeta li to ista plodu?😬

    Takoder, sto se tice vodenja trudnoce…
    Koliko je ok da te vode 2 doktora
    U smislu, ljeti nisam u Zg… ok nije problem doci na pregled svaki put.. ali sam planirala mozda ici na preglede kod drugog gin, pa kad se na jesen vratim u Zg kod dr R (ako ce mi uopce htjeti voditi t)😶
    Naravno, to cu sve iskomunicirati s njim iduci tj ali da vidim sto vi mislite i jel netko imao takvo iskustvo…


    Wildflower da, u početku su vaginalni ultrazvuci jer ipak doktor mora vidjeti je li sve tamo gdje i treba biti i mora sve izmjeriti. I sa prstima provjerava cerviks. Ne smeta plodu jer nije da su pregledi svaki dan, već svaka 2-3 tjedna, kako kod koga. I da, i ja se bas umorim i uspušem i baš sam jučer to rekla suprugu. Sutra ulazimo u peti tjedan.🙏🙏❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger
    12. dpt beta: 697 ; 14. dpt beta: 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🙏🙏

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    wildflower

    Rolica ja sam sad 5 tjedana i isto primjecujem da se brze uspusem i vise umorim nego prije
    Iduci tj mi je prvi uzv🥰
    Jedno mozda glupo pitanje, ali je li prvi uzv bude vaginalni ili? Smeta li to ista plodu?😬

    Takoder, sto se tice vodenja trudnoce…
    Koliko je ok da te vode 2 doktora
    U smislu, ljeti nisam u Zg… ok nije problem doci na pregled svaki put.. ali sam planirala mozda ici na preglede kod drugog gin, pa kad se na jesen vratim u Zg kod dr R (ako ce mi uopce htjeti voditi t)😶
    Naravno, to cu sve iskomunicirati s njim iduci tj ali da vidim sto vi mislite i jel netko imao takvo iskustvo…

    Wildflower da, u početku su vaginalni ultrazvuci jer ipak doktor mora vidjeti je li sve tamo gdje i treba biti i mora sve izmjeriti. I sa prstima provjerava cerviks. Ne smeta plodu jer nije da su pregledi svaki dan, već svaka 2-3 tjedna, kako kod koga. I da, i ja se bas umorim i uspušem i baš sam jučer to rekla suprugu. Sutra ulazimo u peti tjedan.🙏🙏❤❤


    Mi se pratimooo🥰 mi smo danas usli u 5tt
    Joooj bas me zanima hoce li kod vas na kraju biti blizanci😊😊vjerujem da ste i vi jako nestrpljivi

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - 10 oplođenih | 🐣 BC SET | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Hypnotic poison inace sam dobro. Sada smo u 8 tt i mucnine su popustile, jedino imam bol u krizima i napestost u podrucju maternice kao da trebam dobiti ali jace. A sto se tice migrene sve pokusavam od hladnih obloga na glavi, lezanja u mraku, masaze vrata i sljepoocica 😞 ali eto. Uzas
    Rolice, Angel Eyes hvala Vam.
    Svima ostalima sorry sto nisam sve pohvatala no gledam na jedno oko. Cestitam svima 🍀🍀

    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    16.04. beta 3 = 11279
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    wildflower

    Rolica ja sam sad 5 tjedana i isto primjecujem da se brze uspusem i vise umorim nego prije
    Iduci tj mi je prvi uzv🥰
    Jedno mozda glupo pitanje, ali je li prvi uzv bude vaginalni ili? Smeta li to ista plodu?😬

    Takoder, sto se tice vodenja trudnoce…
    Koliko je ok da te vode 2 doktora
    U smislu, ljeti nisam u Zg… ok nije problem doci na pregled svaki put.. ali sam planirala mozda ici na preglede kod drugog gin, pa kad se na jesen vratim u Zg kod dr R (ako ce mi uopce htjeti voditi t)😶
    Naravno, to cu sve iskomunicirati s njim iduci tj ali da vidim sto vi mislite i jel netko imao takvo iskustvo…


    Hej, meni je radio vaginalne uzv sve do 11 tt, sad zadnji put kad sam bila (15 tt) prešao je na vanjski i nema više vaginalnog osim kaj pregleda cerviks. 
    Ne smeta sonda ništa, a i mislim da su mpo dr. i više nego pažljivi pa nemaš brige 🥰🥰
    Za kombiniranje ne znam, ali pretpostavljam da neće nitko raditi probleme 🤞🏼🍀

    👩🏼 - ‘94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - ’93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.

    Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1 BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗
    [tickerfactory.com]

  • Ania

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Cure ja nisam imala mira, pa sam na svoju ruku išla vaditi progesteron danas poslijepodne, sutra je daj bože et 3.dan (tek ću sutra ujutro znati)..Uglavnom vrijednost  je  134.00 nmol/I. Ne kužim se niš, pa ak neko može komentirati.. Ima i ona tablica svih faza, ovo je više nek piše za lutealnu. Evo ne znam.. 

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, ET 1 trodnevni,

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Cure ja sam danas opet testice radila, ujutro i maloprije, stavim slikice. Na testu su blage crte sjene, uzivo su cak i roza boje 😂 sedmi dan poslije transfera 2 blastice, jucer je bilo negativno. 

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    02/2020 biokemijska 10/2020 VM , desni jajovod ✂️
    08/2022 VM-MTX
    08/2023 1.IVF - transfer 2BC ( dobila krvarenje, pozitivan test, beta sporo raste, nigdje nista 7+3, opet MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/mFchFt2 [ibb.co]

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    02/2020 biokemijska 10/2020 VM , desni jajovod ✂️
    08/2022 VM-MTX
    08/2023 1.IVF - transfer 2BC ( dobila krvarenje, pozitivan test, beta sporo raste, nigdje nista 7+3, opet MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Hnjnz5F [ibb.co]

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    02/2020 biokemijska 10/2020 VM , desni jajovod ✂️
    08/2022 VM-MTX
    08/2023 1.IVF - transfer 2BC ( dobila krvarenje, pozitivan test, beta sporo raste, nigdje nista 7+3, opet MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Prvi je od maloprije, a drugi od ujutro.

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    02/2020 biokemijska 10/2020 VM , desni jajovod ✂️
    08/2022 VM-MTX
    08/2023 1.IVF - transfer 2BC ( dobila krvarenje, pozitivan test, beta sporo raste, nigdje nista 7+3, opet MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.