Kada se najranije može napraviti test na trudnoću?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • PotencijalnaTrudnica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Radila sam tri testa, prvi test je bio pozitivan,do duse svetla crtica druga ali jasno vidljiva, a druga dva sam uradila 2 dana posle i na oba se vidi bas slaba crtica, slabija od prvog testa… Mada radila sam ih par dana pre menstruacije… Ali opet me brine sto je prvi test pokazao bas vidljivu crticu, a druga dva slabiju od njega…

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    PotencijalnaTrudnica


    Radila sam tri testa, prvi test je bio pozitivan,do duse svetla crtica druga ali jasno vidljiva, a druga dva sam uradila 2 dana posle i na oba se vidi bas slaba crtica, slabija od prvog testa… Mada radila sam ih par dana pre menstruacije… Ali opet me brine sto je prvi test pokazao bas vidljivu crticu, a druga dva slabiju od njega…

    Mozda onaj prvi reagira na manju dozu bhcg, a ostali trebaju vecu razinu bhcg. Pricekajte do dana ocekivane m pa onda ponovite..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ivana23

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja sam zadnju menstruaciju imala 1.12 i kasnila mi je, jučer sam napravila test kupila sam najjeftiniji i nisam ni min čekala i pojavile su se 2 crtice i tek 15.5 moram na pregled…  mene sad zanima dali da vjerujem testu ipak muž i ja pokušavamo 2 god.. 

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Kako to misliš tek 15.05 na pregled? Pa moraš i ranije najbolje sa 7-8 tjedana

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Valjda 15.1!Krivo je napisala ,a nije skuzila

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Ginekolog

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Folnu kiselinu bi trebalo početi uzimati barem 3 mjeseca prije planirane trudnoće da bi imalo efekta. Ukoliko se počne uzimati tijekom trudnoće ima minimala efekt.

  • giovanni56

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Treba li vam kredit? Kreditna unija je tu da se prijavite i oni daju zajam u iznosu od 2,5 posto koji se primjenjuje danas i vi ćete biti zahvalni
    Kontaktirajte ih na sljedeće načine: Whatsapp: +1 (512) 942-5647

    E-pošta: creditunion203@gmail.com
    Vrijedni su povjerenja i ne varaju, jer sam od tada s njima, pa iskoristite ovu priliku da se zapanjite

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.