Preporučite rodilište!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • katty

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Rodila prošle godine u Pakracu i imam lijepe riječi za rodilište :) malo je rodilište ali osoblje je pristupačno i ljubazno (svi- sestre, doktori, babice,..).
    Svaka čast! :)

    Samo tako nastavite! :)

  • Avatar medoribica

    medoribica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pepy


    Ja bih rodila u Rijeci ali spadam pod Pulu! Dobila sam informaciju da ne dopustaju roditi u ri jer kao ne spadas pod tu zupaniju??! Jel zna itko ista o tome?!! Hvala

    kažeš svome ginekologu da želiš u rijeku i onda ti tvoj liječnik opće medicine izdaje uputnicu za rijeku

  • sanpu14

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok,
    Mislim da ti to ne bi trebalo predstavljat problem, jer ima žena koje dolaze iz Zagreba rodit u Rijeku! 
    Ja sam isto pod Pulom, ali sam rodila u Rijeci. Ginekolog me je pitao gdje želim rodit i dao mi uputnicu za Rijeku! 
    Pozz i sretno!

  • malabeba

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Petrova
    Tijekom trudnoće sam pročitala puno negativnih komentara o toj bolnici koji u mom slučaju nikako ne stoje. Ta bolnica je kao tvornica djece. Sve je odlično organizirano, a posebno ako se uzme u obzir koliko ljudi prođe kroz tu zgradu. To treba imati stalno na umu jer je zbog tolike gužve objektivno teško očekivati da će osoblje imati vremena baš svakoj ženi odgovarati na sto pitanja i uživjeti se u baš svaki problem. Svo osoblje mi je uvijek bezrezervno pomoglo. Svi su super profesionalni i stručni.
    Dakle, moj porod je bio sam po sebi brzinski. Babica (ne znam ime) i doktor (herman) jako simpatični i staloženi, bez nervoze mi pomagali i vodili kroz porod i poslije šivanje (kraj noćne smjene). Na odjelu za babinjače sestre dolazile svaki put kad sam imala pitanje ili tražila pomoć. Hrana mi je bila dovoljno obilna, ukusna i zdrava. Rodilište je nedavno uređeno pa sobe čak imaju i televizore. Jedina (ali stvarno jedina) zamjerka što elementi u kupaonici nisu češće prani (pod svakodnevno, a elementi nisu prani niti jednom u barem tjedan dana).
    Za odlazak u bolnicu pripremio me i trudnički tečaj na kojem sam imala priliku upoznati i dr blajića i hermana i glavnu sestru (fantastična žena) zbog čega sam se kasnije osjećala opuštenijom i sigurnijom da sam u stvarno dobrim rukama i da je sve pod kontrolom. Nisam spomenula pedijatricu (ne znam ime napamet, plava kosa…) koja je isto bila fantastična: topla osoba, blaga, oprezna, strpljiva.
    I za kraj, neko osoblje je među sobom pričalo da je netko nešto htio preko veze taj dan pa su komentirali kako mladi doktori loše reagiraju na “ljude preko veze” zaa razliku od starih doktora. Eto…
    Hvala puno svima u Petrovoj!

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Rodila na sv. Duhu i u Vinogradskoj. Imam same pohvale za obje bolnice i za sve osoblje! Uistinu kak se ti postaviš tako su i oni prema tebi.

    Na sv. Duhu me vodio dr. Zudenigo, odmah je predložio sekciju radi indikacija, odbila sam i 16h indukcijom smo se trudili, dobili smo 8cm i porod je stao. Ipak sam završila na odjelu carica, ali on me čitavu noć obilazio i pratio, ja pojma nemam jer sam bila preskrhana od poroda ali cimerica kaže kako se brinuo i pohvalila ga. 5dana prije poroda bila sam na patologiji i 5dana na caricama - sestre predivne. Tek je jedna dreknula na mene kad me anesteziologinja pikala za sekciju i to je bilo za moje dobro jer krivi ubod može dovesti do paralize i jedino tako me mogla pribrati, inače sam dobila 3gela i 2dripa, bila sam van sebe.

    Drugi porod u vinogradskoj 2,9god nakon, u 35tt pukao vodenjak, sve je išlo prirodno i prirodno su me porodili. Radi prijevremenog i stanja nakon sekcije su me budno pratili, imala sam 2babice, jedna je pratila mene i držala mi ruku, druga je pratila bebine otkucaje koji su povremeno padali, doktorica, pedijatar i anesteziolog za nedajbože situaciju.
    Sav trud i pakao 16h patnje prvog poroda je isplaćen jer sam se brzo otvorila 8cm i dodatna 2cm koja su prvi put bila fatalna, je postigla doktorica uz moje tiskanje. Što dr. Zudenigo ni s rukama do laktova nije uspio, ali zahvaljujući njegovu strpljenju drugi porod je bio presavršen.

    Dvije različite bolnice i sve pohvale i doktorima i babicama i sestrama na odjelu babinjača.

    Dok su na sv. Duhu imali pune ruke posla sa mnom u vinogradskoj su tek došli pitat jel dišemo i jel sve oke jer se nismo ni čuli. Blaženi prirodni porodi i da takvi budu svi ostali!

  • Avatar Mimi41

    Mimi41

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Obje bebice sam rodila u Merkuru. Jedno dok bolnica još nije bila prijatelj beba, a drugo dok je program već počeo. Moram priznati da su me svi plašili sa porodom, kako će svi biti grozni, sestre su odurne, doktora ni nema i slično…ništa od toga nije istina. Svi su bili odlični, ljubazni i stvarno su se pokazali kao ljudi prije svega. Babica Tonka je zakon!!!  Na prvom porodu me jedna sestra, dok sam još imala trudove, pitala da li znam disati. Rekla sam da ne  znam, ona se osmjehnula i rekla :nema problema, buduća mama, sad ću vam ja pokazati.  Kad sam rodila drugo dijete, oatavili su me sat vremena sa tek rođenim sinom, još neopranim ,na mojoj goloj koži da se povežemo skin-to-skin. Prigušili svijetlo, pustili malo neke muzikice i tako nas ostavili….milina! Sve u svemu, jako sam bila zadovoljna. Sretno svim rodiljama!!

  • novamama2

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Moje iskustvo je sa Sv. Duha. Svaka pohvala babici Nadi, divna i brižna žena, ali i ostatku osoblja (doktorici se ne sjećam imena, znam da je bila mlada, plava Dalmatinka :) ). Vrlo brižni i obzirni. Imala sam višesatne trudove i stvarno su se trudili olakšati mi, nudeći mi svako malo epiduralnu ili nešto protiv bolova. Na kraju sam uzela epiduralnu, jer sam bila potpuno iscrpljena.
    Na odjelu babinjača isto nemam zamjerke. Jako puno je sestara ( sestre se zovu posebno za bebu posebno za mamu ). Sve će vam objasniti, pokazati, ako treba i nekoliko puta. Naravno, “koliko ljudi, toliko ćudi”, pa se nemojte iznenaditi ako naiđete na neku koja će vam se činiti otresitija od drugih. Ima ih jako puno i nije čudno da u tolikom broju naiđete na jednu-dvije koje će biti takve.
    Ali, kakve god da jesu, neće vam odbiti bilo što napraviti za vas ili bebu.

    Sretno svima ;)

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Moje iskustvo je takoder sa Sv.Duha.
    Jako sam zadovoljna i nemam nikakvih zamjerki. To mi je bio prvi porod i proso je ,kako bi se reklo, skolski :-)
    Bili smo gotovi za 4 sata. Bez rezanja,pucanja i sivanja! 
    Sestra Alenka je sve odradila besprijekorno. Svi su bili jako ljubazni i brizni u radaoni.
    Dolje u sobama,takoder je sve bilo uredu,na svaki nas poziv sestre su odmah dosle,al s obzirom da rade 12 sati u komadu niti se nesmijem pozalit ;-)
    Moje jedino negativno iskustvo je to sto sam imala cimericu koja je tako jako hrkala da zene iz susjednih soba nisu mogle spavat i zalile su se. Tako da 3 dana sto sam tamo bila,nisam oka sklopila :-/
    Ostalo sve pet,svakako preporucam Sv.Duh

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    majchi_k


    Vinogradska definitivno i za par mjeseci cu opet  ;)

    a kada za par mj, možda se sretnemo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • littlerabbit

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Rodila sam u Petrovoj prije 5 mjeseci, bio je dug porod, 22 sata na dripu bez epiduralne. Kad se dodje prvo pregled, brijanje i klizma, nakon toga tusiranje i u jedan od 6 boksova. Bila sam na stolu u radjaoni 10 sati bez micanja zbog ctg-a. Svi su bili super tokom poroda, a najvise mi je pomogla dr. Radosevic koja me bodrila kad sam vec posustajala i mislila da ne mogu vise. Odjel babinjaca je prekrasan, bila sam u jednom od dva apartmana, hrana je bila dobra. Dojenje je broj 1 tamo tako da babice pokazuju koliko treba kako se pravilno doji s tim da forsiraju dojenje lezecki. Neke babice su prekrute a mladje su toplije i s vise strpljenja. Tamo je stvarno promet dan i noc tako da ne mogu imati vremena i strpljenja za sve. Sve pohvale osim malih zamjerki, ali to je zanemarivo. Beba i ja smo dobro, sve je super proslo i opet cu tamo kad vrijeme dodje 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.