Pretrage u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bruna

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pretrage u trudnoći

  • Bruna

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Znate li mozda gdje se moze napraviti fibriogen i d-dimeri? 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Fibrinogen se radi u Petrovoj 3, pretpostavljam da tamo mozes obaviti i d - dimere ali provjeri na njihovoj stranici koje sve pretrage rade, ali trebali bi raditi i dimere.

    [lilypie.com]

  • Vicky

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

     Pozdrav curke. 
    Neznam pod koju bi temu pisala,pa reko ajmo pod ovu. 
    Da li je koja od Vas vodila borbu s leukocitima. Naime,od prvog dana su mi poviseni i vise nego je normalno za trudnicu. Na prva par vadjenja su mi bili 16-17,zatim je skocilo na 19 i sad zadnje su mi 25,52. Radjena je urinokultura,koja je sterilna. Imam osjecaj da moj ginic vise nezna kaj bi,tak da ak ima koja savjet-kamo i od kuda da krenem? I kod nijednog vadjenja nisam bila prehladjena.. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.