PRIRODNI POROD NAKON CARSKOG

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanimaju me iskustva mama koje su prvu bebu rodile na carski a drugu prirodnim putem!!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mislim da sve ovisi iz kojeg razloga je bio prvi carski. Ja sam isto imala prvi carski. Ne zna se tocno zbog cega, dijete je zaglavilo s ramenima. Dr.je nesto spominjao problem sa zdjelicom, ali nitko mi to nije potvrdio. Slikala zdjelicu, dosla sa slikama na cdu kod ortopeda koji nije mogao otvoriti cd ni pogledati slike i nista mi nije rekao na kraju. Iskreno, radije bih i  drugi carski, ali bojim se da ce forsirati prirodni. Ne bih htjela opet prolaziti ono i biti u strahu za dijete koje je poslije poroda moralo na kisik i imao jako los apgar.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Vjerujem da,kad je bila takva situacija,da bi ponovo na carski,ali kod mene je nešto drugu
    Išla sam na dogovoreni carski zbog toga jer je beba bila na zadak,evo opet sam trudna,malac ima 2 godine ,razlika u porodima bit će 2 god i 10 mj i stvarno bi željala prirodan porod ,al …

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Prvi porod mi je bija hitni carski, nisam se otvarala. Nakon 13 ipo mjeseci, rodila prirodno i definitivno vise nikad ne bi carski. Sritno, svakako…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Dare, negdje sam citala ako je mala razlika izmedu poroda poslije carskog, da i drugi ide carski jer bi maternica mogla popucati na mjestu reza pod trudovima?? Jesu li ti dr.spominjali takvo nesto? Koliko je trajao drugi porod? Kazu isto ako je prvi bio carski, drugi prirodni da se u drugom porodu racunas kao prvorotka??!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    moja sogorica je prvi imala carski jer je beba imala veliku glavu i nisu htjeli riskirat…
    drugi je htjela prirodno i naglasila im je, doktor je gledo rez - vide oni po zadebljanju ili necemu jel je sve ok…
    tako da je drugi rodila prirodno i to za sat i po 
    razlika u porodima joj je bila 2 god i 11mj
    sretno

  • zsxd02

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    I'm very interested in this information.

    goldenslot mobile [goo.gl]

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ovo je zanimljivo.
    https://www.sbobetth88.com/ [sbobetth88.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Dare, negdje sam citala ako je mala razlika izmedu poroda poslije carskog, da i drugi ide carski jer bi maternica mogla popucati na mjestu reza pod trudovima?? Jesu li ti dr.spominjali takvo nesto? Koliko je trajao drugi porod? Kazu isto ako je prvi bio carski, drugi prirodni da se u drugom porodu racunas kao prvorotka??!


    Lucy, maternica moze popucat i kod prvorotkinje, to ti je sve relativno. Moj dr mi je odma reka da 1 od 100 zena se zakomplicira. On je na uzv redovito gleda rez, drugi dr su vise forsirali carski opet al ja ni cut. Porod je traja 12h sve skupa, al naspram prvom od 18h je traja ko 2 sata…😊😊

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Dare, super sto je tebi sve proslo dobro, ali ne znam…nakon 15 h trudova nisam bas za prirodan porod. Mozda da prvi nije zavrsio onako traumaticno mozda bih drugacije razmisljala. I tko zna koji dr.ce me docekati i sto ce on htjeti.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.