Problem sa zacecem

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Tinchy09

    Ajme koliko “red flagova”.. Zao mi je ali cure su ti dobro rekle i potpisujem svaku rijec. Nije uopce stvar u tome znamo li ili ne znamo za lojalnost 😬🙄 i jel on dobra osoba ili ne.
    I sama sam rastavljena, nakon 4god braka bez djece (iz vise razloga, nevazno je) i sad imam partnera koji je upravo kakvog je regica opisala. Zajedno pratimo, pije dodatke prehrani da poboljsa mogucnost zaceca, ja pijem dodatke prehrani, pratimo LH trakice i jedva cekamo da nam se ostvari zelja 😁
    Tvome se neda ni uci u spolni odnos s tobom, mislis li da ce pristati na spermiogram ili ostale pretrage??
    No da.. zao mi je ali po napisanome, ne cijeni te nimalo. Djetetom ga NECES promijeniti, bit ce samo gore 🙄…
    ..takoder i znam da te sad zaboli sto mi pisemo i da ti mislis da znas najbolje za sebe jer ga ti poznajes.
    I ja sam tako mislila.
    Ja sam progledala nakon nekog vremena i sad vidim koliko sam slijepa bila. A sada sam sretnija no ikad 🥰🥰


    Drzim fige da uspijete 🙏🏻 znam ljude koji su pokusavali 3 godine i odustali i pomirili se s tim da nece imat bebu i onda - ta daaa… evo ih sad s malom curicom 🥰 samo strpljenje i ako su partneri u tome zajedno kad-tad ce se potrefiti, vj kad najmanje ocekujete

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.