Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Malo sam unazad citala,  moj termin je 15.04., danas sam 31+2, nedjeljom punim tjedan, tako sam i prvi put isto :)
    Porod ce biti na Merkuru, sestra mi radi tamo, pa mi je ona jocker za donosit hranu i ostale potrepstine. 
    Prvi porod je bio u varazdinu,  tamo smo zivjeli zbog posla od muza, a u zg smo se vratili prosle godine negdje u ovo doba, isto radi posla od mog muza. 
    Razmisljala sam i ovaj put Varazdin, ali jedini razlog je taj sta mi je tesko organizirat sve oko starije curke, kome ju ostavit i kada i u koje doba i odlasci muza u posjetu i tako ti detalji, pa je ipak prevagnuo Merkur.
    Micek je divan, moji roditelji imaju dva miceka, al su stari vec jako, penzici koji papaju i spavaju. I mi cemo nabavit, al kad klinci budu barem 3/4 godine, da imaju osjecaj za zivotinju i da to nije plisanac i da im mozes objasnit neke stvari

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu
    Jutro curke!
    Katushka nikad dosta tvog macka🤣😍
    Jucer sam strajkala,imali smo rusvaj na poslu,istresirala sam se na maks!
    Evo danas se nadam mirnijem danu pa vas pozdravljamo moj mali hahar i ja na punih 25 tjedana
    Zanemarite bakandže u dnu slike:)) kad smo kod macaka,imate pozdrave i od Borke:

    [/url [lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu
    Dobro jutro :)
    Katuska macak je genijalan. Moja maca cim cuje zvono na vratima bjezi pod krevet i ona po malo izlazi van da vidi tko je dosao.
    Zrinchy Borka je super. Jako volim sive mace. Bas su mi posebne.
    evo i moje gospođe :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 😄
    Dočekala sam napokon i dan pregleda 😊 Cijelu noć sam se budila svako malo, jedva dočekala neko razumno vrijeme da se ustanem. 
    Polako se sad spremiti, popiti kavu, pa put pod noge.
    😘😘 svima! 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Dobro jutro :D
    Yra hvala za savjet za deterdzent. Nisam jos dosla do toga ali uskoro cu poceti :) jos malo pa sam ispod 100 aaaaaaaaaa ahhaha
    Sema mi imamo sobicu za goste, ali cu ja ostaviti lezaj unutra da kad neko dodje nek ima gdje spavati, ionako sumnjam da bih je ponoci ostavljala tamo spavati pa jedva cekam da je rodim ahhaha samo cemo gledati jel dise, jel pomjerila rukicu nogicu, a i ta njena sobica je dosta prozracnija pa cemo po ljeti se sigurno nas dvije tamo preseliti na koju noc. I spavaca i djecija su male skroz ali vise volim tako nego samo jednu veliku sobu. I mene ce moj morat preskakati kad okrenem krevet u spavacoj ahhahahaha
    Nina i EveM također, možda se uskoro promjeni. I mi jedva čekamo da kupimo nešto naše, ali prvo mora muž dobiti drzavljanstvo, a to cemo maja aBd početi s postupkom.
    Proudy da muz sto prije ozdravi, sad je kuci s tobom. To on da tebi ne bi bilo dosadno :) i Max je bio predivan ma maskarama, nisam ni ocekivala drugaciju temu hehehe
    Leica ma daleko ste vi dogurale, svaka cast :D još malo pa ces da grlis i ljubis svoje malo cudo <3
    Palčicu Kate zeza, vec je pokazala karakter hehehee
    Katuska pa pixie je komedija kao i ti hehehehe
    Lily cuvamo se. Ja imam od Gorenja i prezadovoljna sam, kakva god da je ehhehe kad zivis u stanu onda susenje zimi je stravicno. Prozori bi mokri bili, sve bi kapalo, a vlaga je strasna. Ljeti manje koristim. 
    Zrinchy nasa divna, skupa sa svojim haharom :) naravno tu je i Borkaa <3 kako je medena :) kako mrzim dane kao jucer, sve me nesto bolilo, ona mi bas dole pobjegla i citav dan mi skakala po mjehuru, po dnu stomaka me stezalo, a mozda je malo i do probave bilo. Nakon magnezija ooooooo moj najbolji prijatelj <3 mislim da i nakon poroda ostaje moj svakodnevni kolega <3
    Nadam se da si danas bolje :*
    Litta mi smo bas terminuse <3
    Sarita sretno na pregledu. I ja jedva cekam petak, jos cu uzeti godisnji :D
    Honey moja kako je muz? Kako si mi ti? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    LilyVanily

    Katuška mačak ti je super!! 😂😂😂😂 Možeš pripremiti slikovnicu s mačkovim pustolovinama! 😁
    Leica nadam se da će sve biti u redu s bebicom i s tobom naravno!
    Palčice sretno!
    Ima hrpa postova, ne znam više što je tko napisao. Nadam se da će se beba koja sjedi okrenuti na pravu stranu. Još stigne. 😀
    I ja sam večeras uživala u domaćim krafnama. Sada jedva dišem… mislim da ni bebi nije lako 😄
    Yra, Frajla koje sušilice imate? Jeste li zadovoljne? Mi planiramo kupiti…
    Panda čuvaj sebe i svoju Saricu.
    Honey, Proudy, Nina nadam se da će se vaši M-ovi brzo oporaviti.
    Ja nekako mislim da ima vremena za pripremu sobe itd. ali sve mi se čini da bi mogla biti panika uskoro. 🤔


    Imam beko susilicu, trebala mi je bas odredenih dimenzija, a to sam nasla kod njih i jos jednu marku samo koja je kostala vise nego duplo od ove tako da nismo bas nesto puno birali.
    A moji vec godinama koriste iskljucivo susilicu, ovo im je vec treca. Iskreno, meni je svaka bila dobra. Jos mi je najdraza bila ona stara, bilo je za izabrati 40 ili 60 stupnjeva i na kolutu se okrene koliko dugo da susi i to je to. A sada sve imaju neku hrpu programa, pa treba vremena dok skuzis koji ti odgovara.


  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu
    Litta pa ova tvoja gospođa i moja Borka ko da su u rodu po pozama:)) Je, Bor je neobična, nevjerojatno mi je da smo ju našli na ulici takvu neobičnu. Bila je tak uplašena… sad je kraljica svog dvorca:)
    Sarita sretno na pregledu!! Donesi nam neke lijepe vijesti i slikice!
    Pandice točno znam kako ti je, meni zapravo ni mg ne pomaže tako da kad dođe do zastoja bude fakat grozno. Hormoni se stabilizirali, čak sam jutros zezala dragog da me uvijek uspije iznenaditi  na Valentinovo..činjenicom da mi opet ništ nije kupio!!!! Obično dobijem kasnije ružicu i to mi je ok:) Ali gadno me prala depresija, dugo mi nije bilo tak. 
    Honey i Proudy, vama je fakat koma s tim vašim polovicama (sad dal su bolje ili nisu se da razglabati:)) Nadam se da će ih proći ubrzo! 
    Mi smo pretumbali sobe, kad sam se vratila s kviza u ponedjeljak moj muškarac je sam promijenio razmještaj u spavaćoj sobi i montirao kinderbet uz moju stranu da se počnemo navikavati. Jedini ko se već naviknuo na kinderbet je Mirela. :)))
    Jutros su mi stigli bodići!!:

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Palčice jesi nam još 2 u 1?? Drži seee :*

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Danas bubamara webshop daje 15% popusta na proizvod po izboru. 😉


  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Frajla

    Danas bubamara webshop daje 15% popusta na proizvod po izboru. 😉


    Mozda banjicu kupiti i stajalo. Jer moja ledja su u kriza stanju, ja ne mogu se ni nad kadom se nageti a gdje je opcija banjica u kadi, ostala bih s njom dole :(
    Iskustva mamice?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.