Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ja bi si obavezno uzela drzac da imam gdje s njim. Samo gledaj da to cudo odgovara kadici.
    Mi cemo se kupati ili na vesmasini ili na stolu u kuhinji, nema sanse da se saginjem u kadu


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Pixi je zakon! 
    Zrinchy predivna si! Od kud su bodici?
    Honey nam danas ima kontrolu ako sam dobro zapamtila! Sretno mila!
    Ja imam Boschovu perilicu+susilicu,  koristim susenje samo kad je nuzno. Zadovoljni smo!
    Leica kakvo je stanje danas?
    Panda kaj da ti kazem? Ne mogu pobjec od star warsa 😂😂😂
    Sto se tice kupanja bebe i kadice. Ja imam onu anatomsku kadicu,  koja je dosta glomazna,  ne moze mi ni stat u kadu. Prvo smo mislili kao napunit cemo kadu pa kupati u kuhinji na stolu,  al to nije bas izvedivo jer je kada preteska za nositi naravno kad je puna vode. I onda smo dosli na ideju,  pa mi je M napravio imprvizirane nosace za kadicu,  koje stavim na kadu i kadu na njih i super. Napunim ju tamo,  okupam dijete. Kadica ima cep onaj,  pa samo ispustim vodu i mirna bosna. Sve napravite samo da si ne lomite ledja,  vjerujte mi 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Marchy12

    Marchy12

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Jutro cureee,mene danas frka lovi,jos damo 30 tjedana🙈😕
    Zrinchy lijepa si i micek isto,a za depru te skroz razumijem,ja si nekad mislim da budem u ludari zavrsila kad me puknu hormoni,a niti imam zgaravicu,niti mucnine,ne moram mirovati itd. al valjda svatko mora nesto prolaziti,bit ce bolje😄
    Proudy moram ti priznati da sam zavirila u tvoj blog i jako mi se svida 😁😁  kolko se sjecam ti si pisala da si rodila u merkuru,planiram i ja tamo,jel ima negdje da procitam detaljnije tvoje iskustvo?
    Imam osjecaj ako se pripremim psihicki da ce mi biti lakse na porodu,ko prava streberica sam😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Jutro cure!
    Pixi je zakon!
    Zrinchy predivna si! Od kud su bodici?
    Honey nam danas ima kontrolu ako sam dobro zapamtila! Sretno mila!
    Ja imam Boschovu perilicu+susilicu, koristim susenje samo kad je nuzno. Zadovoljni smo!
    Leica kakvo je stanje danas?
    Panda kaj da ti kazem? Ne mogu pobjec od star warsa 😂😂😂
    Sto se tice kupanja bebe i kadice. Ja imam onu anatomsku kadicu, koja je dosta glomazna, ne moze mi ni stat u kadu. Prvo smo mislili kao napunit cemo kadu pa kupati u kuhinji na stolu, al to nije bas izvedivo jer je kada preteska za nositi naravno kad je puna vode. I onda smo dosli na ideju, pa mi je M napravio imprvizirane nosace za kadicu, koje stavim na kadu i kadu na njih i super. Napunim ju tamo, okupam dijete. Kadica ima cep onaj, pa samo ispustim vodu i mirna bosna. Sve napravite samo da si ne lomite ledja, vjerujte mi 😉


    Bodići su sa Aliexpresa, mislim da mi je Katushka preporučila da kupim ruksak preko njih pa sam se zaigrala i kupila ovakve stvari, a ruksak je na standby-u:)) 
    Bila sam skeptična kakva bude kvaliteta, ali sam jako zadovoljna. Vidjet ćemo kak će reagirati na pranje. Cijena im je bila smiješna - 5 dolara 3 komada, znači oko desetak kuna po komadu. A jako su slatki! Ti su za bebu od 6 mjeseci, ali su sa dugim rukavima pa taman Hahar puni 6 mjeseci oko Božića cca:)

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    DA DAAAAAAA Honey ide vidjeti curicu na Valentinovo <3 pa je muz pitao kad je Valentinovo, pa ja poslala onaj video hahahahah 
    Sretno Honey <3

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Marchy12

    Jutro cureee,mene danas frka lovi,jos damo 30 tjedana🙈😕
    Zrinchy lijepa si i micek isto,a za depru te skroz razumijem,ja si nekad mislim da budem u ludari zavrsila kad me puknu hormoni,a niti imam zgaravicu,niti mucnine,ne moram mirovati itd. al valjda svatko mora nesto prolaziti,bit ce bolje😄
    Proudy moram ti priznati da sam zavirila u tvoj blog i jako mi se svida 😁😁 kolko se sjecam ti si pisala da si rodila u merkuru,planiram i ja tamo,jel ima negdje da procitam detaljnije tvoje iskustvo?
    Imam osjecaj ako se pripremim psihicki da ce mi biti lakse na porodu,ko prava streberica sam😂


    Hvala ti draga!

    Jaaaako dugo nisam nista napisala,  vec sam zaboravila kaj imam gore 😉.
    Da,  rodila sam na Merkuru,  imam na blogu post sa pricom s poroda,  to mi je bio neki medju prvima,  al sam neke detalje preskocila. Reci sto te zanima,  sve cu ti reci 😉.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Marchy12

    Jutro cureee,mene danas frka lovi,jos damo 30 tjedana🙈😕
    Zrinchy lijepa si i micek isto,a za depru te skroz razumijem,ja si nekad mislim da budem u ludari zavrsila kad me puknu hormoni,a niti imam zgaravicu,niti mucnine,ne moram mirovati itd. al valjda svatko mora nesto prolaziti,bit ce bolje😄
    Proudy moram ti priznati da sam zavirila u tvoj blog i jako mi se svida 😁😁 kolko se sjecam ti si pisala da si rodila u merkuru,planiram i ja tamo,jel ima negdje da procitam detaljnije tvoje iskustvo?
    Imam osjecaj ako se pripremim psihicki da ce mi biti lakse na porodu,ko prava streberica sam😂


    Joj grozno kak ti hormoni mogu napravit sranje! Ja isto imam divnu trudnoću, bez komplikacija, valjda se mora negdje prelomiti:) I mene panika lovi, a ja imam 5 tjedana više od tebe:) :*

    [/url [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Zrinchy

    ProudMomy

    Jutro cure!
    Pixi je zakon!
    Zrinchy predivna si! Od kud su bodici?
    Honey nam danas ima kontrolu ako sam dobro zapamtila! Sretno mila!
    Ja imam Boschovu perilicu+susilicu, koristim susenje samo kad je nuzno. Zadovoljni smo!
    Leica kakvo je stanje danas?
    Panda kaj da ti kazem? Ne mogu pobjec od star warsa 😂😂😂
    Sto se tice kupanja bebe i kadice. Ja imam onu anatomsku kadicu, koja je dosta glomazna, ne moze mi ni stat u kadu. Prvo smo mislili kao napunit cemo kadu pa kupati u kuhinji na stolu, al to nije bas izvedivo jer je kada preteska za nositi naravno kad je puna vode. I onda smo dosli na ideju, pa mi je M napravio imprvizirane nosace za kadicu, koje stavim na kadu i kadu na njih i super. Napunim ju tamo, okupam dijete. Kadica ima cep onaj, pa samo ispustim vodu i mirna bosna. Sve napravite samo da si ne lomite ledja, vjerujte mi 😉

    Bodići su sa Aliexpresa, mislim da mi je Katushka preporučila da kupim ruksak preko njih pa sam se zaigrala i kupila ovakve stvari, a ruksak je na standby-u:))
    Bila sam skeptična kakva bude kvaliteta, ali sam jako zadovoljna. Vidjet ćemo kak će reagirati na pranje. Cijena im je bila smiješna - 5 dolara 3 komada, znači oko desetak kuna po komadu. A jako su slatki! Ti su za bebu od 6 mjeseci, ali su sa dugim rukavima pa taman Hahar puni 6 mjeseci oko Božića cca:)


    Bas idem vidjet to!
    Da taj ruksak ti i ja cekam da mi dodje. Katuska i Panda su ga uzele.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    I nemojte se bojati. Nema razloga za to. Jbg boli,  da,  jako boli. Ali eto prezivi se! Mene recimo vise frka sada,  nego prvi put. Jer sam prvi put isla ko tuto muto,  a sad znam kaj me ceka. 😂😂😂😂
    I ja osobno nisam od onih zena koje sve zaborave kad im stave dijete na prsa,  ja se svega vjerno sjecam i danas,  nakon 5 godina. Ali idem kao sto vidite i drugi put 😂😂😂😂😂 pametnom jednom dosta,  al ja nisam pametna 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    A proudy sto nisi uzela epiduralnu? Jesi li uopce o njoj razmisljala, ili si ipak uzela?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.