Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ma nema tog boga da bi mi to gledo netko osim doktora koji moraju 😂😂😂😂
    Mislim da me u toj fazi i sam pogled bolio 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ma mene je zivo zanimalo kako to sad izgleda, a da ne pricam cim sam dosla kuci i otusirala se da sam i sama morala pogledat.

    Al takva sam. 
    Imala sam jedan mali zahvat prije par godina i kaze mi doktor da flaster odljepim za 3 dana i da onda pocnem tusirat i samo konce dobro posusit i stavit  gazicu suhu. Ja nisam ni do lifta dosla vec sam malo odljepila flaster da skicnem kako to izgleda

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Gumbek

    Ma mene je zivo zanimalo kako to sad izgleda, a da ne pricam cim sam dosla kuci i otusirala se da sam i sama morala pogledat.

    Al takva sam.
    Imala sam jedan mali zahvat prije par godina i kaze mi doktor da flaster odljepim za 3 dana i da onda pocnem tusirat i samo konce dobro posusit i stavit gazicu suhu. Ja nisam ni do lifta dosla vec sam malo odljepila flaster da skicnem kako to izgleda


    Pogledala sam ja sama,  kad sam dosla doma. Al M nije gledao dok nije poprimilo normalan oblik 😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Evo nas s pregleda… Sve mjere odgovaraju, čak je možda i malo veća. S obzirom da je od prvog pregleda nešto veća, kaže da je moguće da dođe i nekih 5-7 dana ranije. Svi organi su na svom mjestu, srce lijepo udara, protoci su odlični. Ovaj puta smo ju ulovili kad je maknula ruke ispred lica, pa imamo i sliku lica 😍 I raširila je noge u jednom trenutku da lijepo vidimo da je cura 😂 Mm je bio samnom, on je od svega uspio razaznat srce i stopala. Sljedeći tjedan bi trebala na ogtt. Slijedeći pregled nam je tek 21. 3. 
    Taman je iza mene došla jedna žena i komentirala da je u pola 7 već bila u laboratoriju jer ju put prije toga došla kasnije i nitko nije htio pustiti preko reda, mada je trudnica. Na to je sestra rekla da slobodno dođemo po nju i da će nas ona odvesti preko reda, naravno ako rade ujutro  

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Ja uskoro krecem na onaj tecaj za trudnice jer moramo to imat ako ce i muz ici samnom…on se nesto nećka hoće-neće ali otic cemo na to za svaki slucaj. Isto sam mu rekla ako bude isao da nema sta gledat i zavirivat dolje 😂
    Zadatak mu je samo da bude podrška i to je to 😊
    Bit ce me i samu pogledat na sta ce to licit a kamoli da netko rugi zaviruje.


    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    EveM nebi ni ja nikako dala da mi buraz bude na porodu, ajde jos nekako sestra(iako ni to) al buraz nema sanse🤣 meni je buraz svecenik pa me zeza kako se nikad necu ispovjedit kod njega🤣🤣
    Joj mene strah poroda i tog sto neko kaze uzmi epiduralnu neko kaze nemoj i tako to😩
    A ono ceg me najvise strah, i sto sam rekla muzu da ako cuje da zele napravit zapali cijelu bolnicu je -vakum. Toliko su me svi isprepadali s tim, bratic mi ie ostao slijep na porodu od vakuma, od frendice poznanica gluha, od jedne cure maloj glava neka dugacka od tog. Jel to rade jos uvijek i ako da zasto??

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Vakum i dalje rade, mozes si na rodinim stranicama pogledati onu statistiku po bolnicama, mislim da tamo isto pise koji je postotak na vakum poroda.
    Koliko znam to ide kada beba ude u porodajni kanal i onda ne ide dalje, cr se vise ne moze raditi, a nekak mora van, i to ako otkucaji pocnu padati mora brzo van


  • Avatar Marchy12

    Marchy12

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Katuska  Za taj vakum sam i ja cula da je nesto strasno,pa bolje da me recnu dolje ako je zapelo nesta😬 
    Sto se tice epiduralne, od cura sam cula da i godinu  dana nakon poroda osjecaju bol tamo di je bio ubod,neke kazu da boli i uz nju,nekima je puno pomoglo,jedna je dobila nekaj malo za opustanje i bolove a nije bila epi, pa sad ti znaj 😏 
    Proudy zanima me i kakvi su tamo doktori i babice, nisam razmazena i spremna sam na to da ce boljeti ali ne bi htjela da mi to bude trauma, da mi navlace cice za dojenje i slicno da imaju normalan pristup prema meni kao covjeku,znaci nikakav poseban tretman…jel ti daju da proseces malo dok jos imas trudove, sto mozes tocno traziti/odbiti znaci epiduralna,drip,carski,jel te malo upute i govore ikaj i daju ti izbor neki? Meni je puno lakse kad sam upucena,neko kaze bolje ti je kad ne znas nist,nisam ja jedna od tih 😂😂😂 sorry puno piskaram

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu
    Evo me! Prvo da napisem ono vazno, moja mala pizdica je potvrđeno cura, evo pokazala je svu raskoš evo fokaznog materijala 😀 

    Sve je ok, ja sam na +2kg, zatvorena, cerviks 43mm, sve super. Ona je na 630g, odgovara tjednima, sve razvijeno kako treba, protoci posteljice i pupkovine savršeni. Okrenuta je poprecno, znači moja desna strana trbuha glava, a guzica je na lijevoj strani mog trbuha, nogice skvrcene stopala oko pupka i tu i osjetim lupanje. 😍 idem u cetvrtak 22.2. na ogtt, kks, tsh i crp vadit. Pustila sam suzu jer je predivno gledala u nas i bas je slatka 💗💞😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Sorry sto se nisam javila prije, imam guzvu na poslu a jos nisam dosla sebi od one neprospavane noci. Muz je isao doktorici i nije ga poslala u lab jer je guzva zbog gripe, nek dode kao 1.3. On se nece nagovorit da ode privat jer je kao sada dobro tako da sam i ja odlucila ne sikirat se. Rekla sam mu samo da ukoliko bude nesto nedaj boze lose da cu ga zadavit. 😒

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.