Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Sretno danas svim ogttušama, da glukoza ne izade na krivi izlaz 😉
    Bas je gadno vani, mislim da je od svega najgori vjetar, ovako uopće nije jako hladno. Ja krenula busom i onda sam u nekom trenu odustala od presjedanja i uzela taxi, tako da sam naravno stigla prerano 😥


  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Proudy ja sam zaspala, al sam sanjala cijelu noc da jedem 😂 Isto sam gladna, jucer se nisam stigla dobro najest od posla cijeli dan. Dosla kuci tek oko 8, jebemu, predugo se zadrzali u medimurju. U torbi imam bananu, a muzu sam rekla da cu vidjet kaj cu mu narucit da mi donese kad ce dolazot po mene. Sanjam o necem masnom i nezdravom i ukusnom 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    https://lilypie.com/Maternity_code.php?n=1#

    probam napravit tiker dolje - ali neide mi. ako se nekome dadne step by step.


    Kad sve izaberes kopiras kod koji je pod Forums skroz desno, neki Pseudohtml, Bcc code nesto. To kopiras i zalijepis u svoj POTPIS na profilu kad udes u profil. Neznsm zasto ti je ovo sto je u Nicku? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Gledam jucer na etheralu opet sve sto sam napikirala naruciti iduci mjesec i skuzim sad da su svemu dignuli cijene 🙄
    Naravno, to je njihovo pravo, ali mi je bas bezbveze, nekak racunas s jednom cifrom, i onda je preko noci druga, mislim da ipak budem uzela negdje drugdje cisto iz principa 😈


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    https://lilypie.com/Maternity_code.php?n=1#

    probam napravit tiker dolje - ali neide mi. ako se nekome dadne step by step.

    Kad sve izaberes kopiras kod koji je pod Forums skroz desno, neki Pseudohtml, Bcc code nesto. To kopiras i zalijepis u svoj POTPIS na profilu kad udes u profil. Neznsm zasto ti je ovo sto je u Nicku?


    I ako si si promijenila nick,  sto vidim da jesi,  to ti sad nece dat mj dana promijeniti.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mene boli guzica. Imam zgaravicu,  i sve mi je teze u zeludcu,  a imam jos 20min do drugog vadjenja. Sad trenutno ne mogu ni razmisljat sto cu poslije jesti.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Honey

    https://lilypie.com/Maternity_code.php?n=1#

    probam napravit tiker dolje - ali neide mi. ako se nekome dadne step by step.

    Kad sve izaberes kopiras kod koji je pod Forums skroz desno, neki Pseudohtml, Bcc code nesto. To kopiras i zalijepis u svoj POTPIS na profilu kad udes u profil. Neznsm zasto ti je ovo sto je u Nicku?

    I ako si si promijenila nick, sto vidim da jesi, to ti sad nece dat mj dana promijeniti.


    a što god da sam kopirala, kopirala sam i krivo i na krivo mjesto. sad ću mjesec dana bit ovo shit u nick-u pa ću onda vratit, a za ovo drugo hvala ti, idem probat

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ajde Proudy mozes ti to!!!! Nemoj misliti. Izadi mallo na zrak, mozda pomogne. Ja sam u kratkim rukavima, vruce mi je. 
    Frajla bas sto kazes, bezveze, i ja sam mislila kod njih nesto uzeti, al dok ja dodem do faze narucivanja mozda i spuste cijene 😆

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Tko si ti uopce Maternity code? 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Joj da ste mene vidjele u Bubamari :( ahahhahahaha kao gledala ja te tetra pelene marke Joleein jer ih svi hvale. Još bile sniženeee….gledam ja njih, prebirem, okrećem, ma joj šta će mi ahhahaa i ostavim. Tačno sam koza hahahaha
    Joj kod nas opet napadala ona bijela govna, u 6 sam morala krenuti iz stana…….. dva puta me dobro okrenulo hahahhaaha snijega kao u priči :) 
    Kaže meni ona sestrica ako povratite odmah dođite ovdje da još jednom popijete, kontam si ahaaaa reći ću ti ehehhehe
    Honey baklava da da, ali nedovoljno slatka hahaha kad je moja svekrva pošećeri, nikakakav ogtt ti ne treba :P

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.