Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    panda102

    Honey tvoja sveki je zapadnjačka žena, i u Slo je sve slano hhahahaa kao sladica-a nije slatko—de pošećeri Bogati hahahaha
    Sarita i ja veoma često sanjam rat….sjećanja ali nisam dugo…vjerovali ili ne sanjala sam PROUDY sinoć hahahahhahaa jesam Bogami hahahahaha
    Proudy bez muža nema akcije vidiš…

    Mene si sanjala?!? 😂😂😂😂
    E da,  ovo sam jucer narucila sincini,  da ne bude da je samo tata aktivan hahahah

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Kad se pocesljam? 😂😂😂😂
    Pa kaj mislis da sam nepocesljana dosla na ogtt hahahahahahha
    Ja gledam kaj se ti meni zahvaljujes, sad sam tek skuzila 😂😂😂😂😂😂
    E jucer bili u cityu kratko i kao idemo malo bacit pogled na kolica. I sad ovaj moj zapizdio za Jane Muum Micro 😂😂😂😂😂
    Da ga je i jedna prodavacica u Baby centru jucer dozivjela, on bi ih kupio 😂😂😂😂😂


    Jel to stvarno tako ili samo ja umisljam da su prodavacice u baby ducanima ekstra neljubazne i nezainteresirane za bilo sta? 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Znaci 30min mi je isla krv sada jer me sestra izmasakrirala 😑 Imam tako dobre vene neznam kako je uspjela 😬 Ruka me boliiiiii za upucat nekoga 💣🔫

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Cure nadam se da ste izgurale ogtt… Bas grozna pretraga, ja sam rekla da bi radje da me neka pretraga boli nego tamo dva sata ko panj sjedit i borit se sama sa sobom.
    Ja se jutros probudila, kriza me trgaju da mi se place, i onda otvorim prozor od spavace i hrpa snijega mi padne u sobu, valjda kako puse vjetar tako je bio neki nanos na tu stranu.
    Brisala sam to s nogom i krpom, jer se ne mogu sagnut

  • Deleted user

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Sve su ti one naviknute da si mi sve lijepo same odaberemo i došetamo do blagajne. A kad nekaj pitaš često imaš osjećaj da ni one same ne znaju, već nabrajaju samo da prodaju. Ne daj Bože pitat neko konkretno pitanje…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Jutro cure…
    Pitanje, planirate li koristiti steznik nakon porooda ili ste ga vec koristile? Koji preporucate?
    Ja sam si nasla jedan koji se moze podesavati i cini mi se jako dobar ali je malo poskup. Pa me zanima ima li to ikakve veze ili je ok i onaj iz ljekarne? 


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    https://lilypie.com/Maternity_code.php?n=1#

    Sve su ti one naviknute da si mi sve lijepo same odaberemo i došetamo do blagajne. A kad nekaj pitaš često imaš osjećaj da ni one same ne znaju, već nabrajaju samo da prodaju. Ne daj Bože pitat neko konkretno pitanje…


    Ma mislim da su najsretnije kad putem web shopa kupujeno, da nas ni ne vide. 

  • Blizančice

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Jutro svima!!
    Cure sa OGTT-a, javite rezultate kada budu gotovi.
    Ja sam ga prošla prije 2 tjedna i moj, na žalost, nije bio ok.
    Prvo vađenje na tašte 4,9, ali drugo 10,4 i treće 9,1 tako da mi je dr u Vinogradskoj prekjučer na kontroli rekla da se ovo smatra GD i da moram idući tjedan doći na GUK profil - jednodnevna hospitalizacija.
    Naravno, do tada da moram biti na dijab. dijeti s tim da me nije uputila u tu dijetu nego se valjda podrazumijeva da u vrijeme interneta sve same nađemo..

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Gumbek

    https://lilypie.com/Maternity_code.php?n=1#

    Sve su ti one naviknute da si mi sve lijepo same odaberemo i došetamo do blagajne. A kad nekaj pitaš često imaš osjećaj da ni one same ne znaju, već nabrajaju samo da prodaju. Ne daj Bože pitat neko konkretno pitanje…

    Ma mislim da su najsretnije kad putem web shopa kupujeno, da nas ni ne vide.


    Najgore je sto su im kolica zakljucana pa ih svakak moras cekat, a vecinom kazu da su na obuci kad ne znaju slozit kolica haha

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Blizanka tako moja gin za sve kaze procitajte si malo na internetu 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.