Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    waithing

    U petak idem..rijesila sam opcu ipak jeedva jer kao sta ce mi opca za posao od jedne minute ma uzas…onda mi se doktorica smilovala jer sam rekla ako nejde opca idem za merkur..
    I meni je dugo trazio lupkao po njemu ni nista…plod je mali 2.3cm kaze da je negdje sa 8*6presrao s razvojem a i odmah je vidio da gestacijska nije pravilnog oblika…
    Ma ne znam kad cu vise ici ako i hocu bas sam pricala s muzem to ce biti nagodinu kod Radoncica.
    Znam da ni to nije nikakva garancija no jos cu i to pokusati ako nejde odustajemo….zivci ce mi otic…sest postupaka i dva spontana..ne znam kako cu se vise moc veselit trudnoci…


    Prestrasno..ne mogu ni zamisliti kroz sta prolazis

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    mono1111

    Cure, ja sam bila, nisam se prije stigla javiti…isla sam nesto obavljati..
    Srce kuca, plod je i dalje manji za 3 dana, ali valjda je to ok, ne znam ;/
    Ali dokt.nije nasla otkucaje sigurno cca 10 - 15 sek, i jos sam ja gledala, jer uvijek gledam i vidim plod kojem ne kuca srce, znaci nesto prestrasno…..bila sam prestravljena…i dalje sam u soku, u prsima me steze…kao da ne mogu do zraka doci, pogotovo sad kad sam za Waiting procitala !
    Ugl.onda je nakon trazenja pronasla otkucaje i pokazala mi.je….da li se vama dogodilo da vam otkucaje u tim tjednima duze trazi..?
    Prije je plod cijeli vibrirao jer je bio mali…a sad, znaci uzas !
    Te sekunde su trajale kao vjecnost….
    Bebica, u Petrovoj ti se vadi krv na uputnicu bez placanja, u Vg se placa cca 300 kn, a ne vidim sad neku razliku….osim u novcima, pa ako zelis odi u Petrovu na kombinirani probir… ja idem za dva tjedna na uzv u Petrovu i krv vaditi za te markere ipak…

    Bitno da je sve super..ja sam sad prestravljena..
    Nadam se da ce kod mene sve biti ok


    Kao rekla bi ti nešto u smislu da se ne brineš i misliš pozitivno a ja pak gledam u mail svakih 4 sec, Bit ce ti lakše tren dok ti se bebica prikaže na UTZ. 
    Sretno!

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    Elviramagistic

    mono1111

    Cure, ja sam bila, nisam se prije stigla javiti…isla sam nesto obavljati..
    Srce kuca, plod je i dalje manji za 3 dana, ali valjda je to ok, ne znam ;/
    Ali dokt.nije nasla otkucaje sigurno cca 10 - 15 sek, i jos sam ja gledala, jer uvijek gledam i vidim plod kojem ne kuca srce, znaci nesto prestrasno…..bila sam prestravljena…i dalje sam u soku, u prsima me steze…kao da ne mogu do zraka doci, pogotovo sad kad sam za Waiting procitala !
    Ugl.onda je nakon trazenja pronasla otkucaje i pokazala mi.je….da li se vama dogodilo da vam otkucaje u tim tjednima duze trazi..?
    Prije je plod cijeli vibrirao jer je bio mali…a sad, znaci uzas !
    Te sekunde su trajale kao vjecnost….
    Bebica, u Petrovoj ti se vadi krv na uputnicu bez placanja, u Vg se placa cca 300 kn, a ne vidim sad neku razliku….osim u novcima, pa ako zelis odi u Petrovu na kombinirani probir… ja idem za dva tjedna na uzv u Petrovu i krv vaditi za te markere ipak…

    Bitno da je sve super..ja sam sad prestravljena..
    Nadam se da ce kod mene sve biti ok

    Kao rekla bi ti nešto u smislu da se ne brineš i misliš pozitivno a ja pak gledam u mail svakih 4 sec, Bit ce ti lakše tren dok ti se bebica prikaže na UTZ.
    Sretno!


    Javi obavezno rezultate…oko 14 h bi trebala dobiti mail?? 
    Ma to mi je ono najgore..kada legnem i onaj tren kad cekam da se bebica pokaze..uf..

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Rekao je nakon 14h  a najkasnije sutra ujutro. 
    Računam da to na kraju radnog vremena kad odrade rezultate za taj dan šalju tako da će stići do 16h.

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Jao waihtig, užasno mi je zao 😓 Držim fige da se sto prije vratiš ovdje 🤞🏻
    A sto se tiče kombiniranog ja sam isto mislila ići u Vinogradsku.. a ne znam jer se treba naručivati, mislim jel se može uopće bez uputnice naručiti? 25.09. imam uzv, 26.09. mi je rekla da idem vadit krv.. pa sad ne znam..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    nina1312

    Jao waihtig, užasno mi je zao 😓 Držim fige da se sto prije vratiš ovdje 🤞🏻
    A sto se tiče kombiniranog ja sam isto mislila ići u Vinogradsku.. a ne znam jer se treba naručivati, mislim jel se može uopće bez uputnice naručiti? 25.09. imam uzv, 26.09. mi je rekla da idem vadit krv.. pa sad ne znam..


    s ovim ti počinje ticker koji radi  [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    ikyri

    nina1312

    Jao waihtig, užasno mi je zao 😓 Držim fige da se sto prije vratiš ovdje 🤞🏻
    A sto se tiče kombiniranog ja sam isto mislila ići u Vinogradsku.. a ne znam jer se treba naručivati, mislim jel se može uopće bez uputnice naručiti? 25.09. imam uzv, 26.09. mi je rekla da idem vadit krv.. pa sad ne znam..


    mah… zaboravi 
    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    • Forums pa onda na  PseudoHTML, UBBCode and BB Code i ima opcija da klikneš kg/cm 
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Waiting,
    Da, to je cca 9 + 0 velicina….to je znaci prije malo vise od tjedan dana…da li si osjecala nesti drukcije mozda?? Da li si se ti osjecala drukcije? 
    Kad si bila cula srce na doppleru?? Da li je kucalo ujednaceno?
    Moguce da je plod prestao s razvojem tada ali da je srce jos uvijek kucalo…
    Super da si sredila anesteziju, pa naravno covjece, jos da te ne uspavaju, grozno.
    Kad ides? Sutra??
    Radoncic ti je super, on je mene spasio s tim Ashermanovim sy, ali stvarno…prije svega je covjek, a onda dokt.
    Nadam se i vjerujem da cete tamo ostvariti jednu urednu T !!!!!
    Samo pazi, on ti bas nedaje Decortin, smatra da nije potrebno….clexane ce ti dati, ali decortin mislim da ne….tako da sredi da ti mozds netko drugi uvede to !
    Ikyri,
    Javi nam odmah rezultate !
    Ja sam sad 10 + 1, a plod odgovara za 9 + 5, cak je dva puta mjerila, iz razlicitih kuteva i drugo mjerenje je cak manje bilo…ovisi valjda kako se namjesti…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    mono1111

    Waiting,
    Da, to je cca 9 + 0 velicina….to je znaci prije malo vise od tjedan dana…da li si osjecala nesti drukcije mozda?? Da li si se ti osjecala drukcije?
    Kad si bila cula srce na doppleru?? Da li je kucalo ujednaceno?
    Moguce da je plod prestao s razvojem tada ali da je srce jos uvijek kucalo…
    Super da si sredila anesteziju, pa naravno covjece, jos da te ne uspavaju, grozno.
    Kad ides? Sutra??
    Radoncic ti je super, on je mene spasio s tim Ashermanovim sy, ali stvarno…prije svega je covjek, a onda dokt.
    Nadam se i vjerujem da cete tamo ostvariti jednu urednu T !!!!!
    Samo pazi, on ti bas nedaje Decortin, smatra da nije potrebno….clexane ce ti dati, ali decortin mislim da ne….tako da sredi da ti mozds netko drugi uvede to !
    Ikyri,
    Javi nam odmah rezultate !
    Ja sam sad 10 + 1, a plod odgovara za 9 + 5, cak je dva puta mjerila, iz razlicitih kuteva i drugo mjerenje je cak manje bilo…ovisi valjda kako se namjesti…


    Tko zna ocito sta sam ja cula muz kaze da ga vratim…😦😦😦
    A znas da ja od pocetka trudnoce nisam.imala nikakvih simptoma tak da se nisam osjecala nist drugacije….

    waithing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.