Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bjgirl

    Bjgirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Ja citam za svaki tjedan nadolazeci sve i gledam uzv..odn.gledala sam za prosli uzv i za ovaj..ali nista se ne moze mjeriti s tim kada sam danas vidjela kako se mice 😍😍😍😍


    Hehe i ja isto sve citam i pregledavam po par puta.. jednostavno se nemogu nacudit tom malom cudu kako se iz dana u dan razvija

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Nisam se prije sjetila da gledam na youtubu uzv, hahah, sad si mi dala ideju, tnx !
    Gledala sam vec, i ne vise se uvijek otkucaji…ali sam i dosla slucajno do miscarriage u 12 tt videa, zaprepastila sam se….

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja sam prije imala krvi na papiru i prepala sam se i isla naravno..ja zatvorena,bebi srce kuca da moguce da od pregleda ranije..jos sam u soku

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Ja sam prije imala krvi na papiru i prepala sam se i isla naravno..ja zatvorena,bebi srce kuca da moguce da od pregleda ranije..jos sam u soku


    Cekaj, sad si imala krv??
    Moguce je da od pregleda ! 
    Pogotovo je ako sa onim speculima gledano !
    Na hitnu si isla??
    Sigurna sam da je sve ok.. radi pregleda je bila ta krv…

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    A ne znam..sad vise nema nista krvi ali me boli po sredini rodnice onako i trbuha..ne znam..sada imam osjecaj ko da sam se cijela ispuhala i trbuh i sise..

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    A ne znam..sad vise nema nista krvi ali me boli po sredini rodnice onako i trbuha..ne znam..sada imam osjecaj ko da sam se cijela ispuhala i trbuh i sise..


    Elvira kako si?
    Ti je možda uzimao papa test. Nakon pape je normalno krvarenje.
    Meni kad je napravila prošloj trudnoci je rekla da par kapi krvi mogu imat da se ne brinem. 
    Meni je taj pregled trajao dosta dugo sve me bolilo malo …čak sam nocass imala neke grčeve. 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Meni kad je čep izlazio u prošloj trudnoci zašlo je jako puno crnog mrvičastog sadržaja, Stara zgrušana krv. ali bilo je toga baš puno nikad kraj koliko god sam se brisala je bilo toga. 
    Ali toe je sva krv i koja mi nije curila u trudnoci nego se skupila na ušću. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Nije mi radio papu..samo je gledao dal sam zatvorena i uzv vaginalni..ali je uzv trajao 20 min..ali ja sam bila popodne na pregledu q navecer mi je to doslo..odn u 10 i 30

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Sad je sve ok? Nema ničeg?

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Sad vise nema nicega i cijelu noc nije bilo niceg..samo sta me u noci boljelo kroz rodnicu po sredini i po trbuhu ali sada ni to..ali i dalje sam prestravljena..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.