Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Drz se Elvira, ja sam sinoc sanjala da sam pocela krvarit, citam ovo sve s Waithing i Spherom, tolika me panika hvata… pregled tek za 15 dana… uzas…
    Inace sam klasa A optimist, al sad sam toliko rastresena da bi najradije privatno otisla, al nemam bas para za dijelit… a glupo mi na hitnu zbog probadanja i grceva, reci ce vidi ovu ludakinju… 
    Skuzila sam da kad duze stojim, duze tipa skuham rucak, a ne satima negdje, i kad setam, a ni to svaki dan vec kad uhvatimo da ne pada kisa, laganini s noge na nogu, onda me pocne jako probadati i boljeti… jel imate takve tegobe?

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja imam bolove neke od jučer. Crijeva me grče jako i dolje me sve boli. Mala mi je od jutra cendrava pa provedem pol jutra s 11kg u rukama… 
    Nitko nece rec vidi luđakinju, ako si jako zabrinuta idi. Ja se ne brinem zbog toga što se njima to desilo, te stvari se dešavaju. Statistika je žalosna i kaže 50-70% abortusa u jako ranoj trudnoci od koji oko 30% ide do 7-8tj. i onda pada na 10% te nakon 12tj je oko 1-3%. A ovo je forum gdje su cure zabrinute i često imale više spontanih pa je statistika još gora. Samo zato što sad znamo da se to dešava ne tamo nekome nepoznatome nego tu nama ne mjenja ništa. Jednako kao što njima ne mjenja ništa što znaju jako puno cura koje nikad nisu imale probleme s trudnocom i uredno sve prošle. 
    Pokušajte si to posložit nekako u glavi. Ako vas uznemiruju jako stvari koje se dešavaju na forumu možda se bolje odmaknut i uživat u neznanju.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    I ja sam ti inace veliki optimist ali eto..ocito to u trudnoci ne vazi..mene ti je znalo tako probadati i isto sam bila stalno u strahu

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    A ne znam ikyri..meni je ovo prva trudnoca i nisam imala spontanih ni nikakvih problema ali meni olaksa nekad kada napisem da me nesto probada pa procitam da je jos nekom tako bilo i da je to normalno

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elvira,
    Sigurna sam da je sve ok ! Pa pisala sam vec, kad mi je krenula ona krv, bas prava, crvena, kao da sam.M dobila, nikakve simptome nisam imala, sve ali sve sam izgubila….i to nije bilo samo jednom, nego se meni svakih par dana izgube simptomi, i to je psihicki sigurnooooo!
    Ali bas sigurno !
    Glavno da vise nema krvi !
    Mozes si uvijek popiti magnezij, ja ga pijem svaki dan od transfera mislim…i.to cak 800 mg dnevno neki put…i bas mi opusti matericu kad imam bolove ili pritisak…i Normabel mozes popiti isto !
    MiuMau,
    Uvijek mozes otici na hitnu, ali stvarno…bolje se smiriti nakon pregleda nego brinuti…

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    A ne znam ikyri..meni je ovo prva trudnoca i nisam imala spontanih ni nikakvih problema ali meni olaksa nekad kada napisem da me nesto probada pa procitam da je jos nekom tako bilo i da je to normalno


    Pa naravno pa tu smo za to. Nitko drugi nas nece skuzit ni znat sta nama znaci to probadanje i koliki su to strahovi. I svi bi voljeli da je svima sve ok ali nece bit tako. Waithing nije imala nikakve simptome a Mono krvari svaka 2 dana… 
    Mene danas baš šarafi i nadam se da su samo crijeva ali kužim da nisu jer se sve grči. Kad se crijeva grče grči se i maternica i obrnuto ali govorim si dok nema krvi je sve valjda ok.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elvira,
    Normalni su bolovi i probadanja…maternica se siri…ja em krvarim kao sto je Ikyri rekla svakih par dana em stalno imam neka probadanja, bolove, kontrakcije….zato uzimam sve sto mogu. Haha, magnezij i Normabel…
    Ako te i dalje bude boljelo,.odi opet, samo da ti uzv napravi….ali sigutna sam da je sve ok !
    Ikyri,
    Ti si isto sad u tom tjednu kad maternica raste….mislim glupo da ja pricam nesto, kad sam ja prva ovdje koja je isprepadana oko svega apsolutnoooo !!!!

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ma zvat cu svoga ginica jos da mu kazem sta je bilo i ako on kaze da je od pregleda i da nije  nista nadam se da cu se malo opustiti..to je doslovno bilo malo na papiru ali eto..prepala sam se i jos me drz

    [lilypie.com]

  • Avatar Bjgirl

    Bjgirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Elvira evo i meni je prva T i danas povremeno imam te grceve i probadanja… i kicma me rastura od bolova al kad prosetam malo se smanji bol… al na poslu sam i nemogu se bas previse šetati.

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Bjgirl

    Elvira evo i meni je prva T i danas povremeno imam te grceve i probadanja… i kicma me rastura od bolova al kad prosetam malo se smanji bol… al na poslu sam i nemogu se bas previse šetati.

    Meni pomaze kod toga kako mono kaze magnezij..doduse ja ne znam.koji se treba piti a htjela bi kupiti pravi pa ako netko ima kakvu preporuku bilo bi super..
    Ja pijem obican sumeci onaj sta se u svakom ducanu moze kupiti..i da..odmaram i lezim a ti posto radis to ne mozes ali probaj svako malo ustati i prosetati

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.