Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bjgirl

    Bjgirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Bjgirl

    Elvira evo i meni je prva T i danas povremeno imam te grceve i probadanja… i kicma me rastura od bolova al kad prosetam malo se smanji bol… al na poslu sam i nemogu se bas previse šetati.
    Meni pomaze kod toga kako mono kaze magnezij..doduse ja ne znam.koji se treba piti a htjela bi kupiti pravi pa ako netko ima kakvu preporuku bilo bi super..
    Ja pijem obican sumeci onaj sta se u svakom ducanu moze kupiti..i da..odmaram i lezim a ti posto radis to ne mozes ali probaj svako malo ustati i prosetati


    mislim da bi ja mogla početi s magnezijem… škoditi mi neće.. Prošetam koliko mogu ali bliži se kraj godine i onda ima posla da ne znam od kuda bi krenula.

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ikyri nije baš opcija živjet u neznanju kad prođeš nekoliko operacija i postupaka potpomognute da bi uopće došli do bebe, koliko god se maknuli od foruma i svega… na kraju krajeva ne gledam kao forum kao mjesto koje me plaši, već mjesto gdje ima dosta osoba koje razumiju i s kojima mogu podijeliti svoje brige isto kao i sreću… Kao što Elvira kaže, meni je isto lakše kad kažem da me nešto boli pa mi još nekoliko cura kaže da i njih isto to muči i da je ok, bez obzira što može i ne mora biti ok… mislim da nikome nije cilj cviliti ovdje samo radi pažnje već iz čiste potrebe da se primiri… a pogotovo curama koje su prvi put trudne i ne znaju što je normalno, a što ne… 
    A što se tiče magnezija, jel znate jel se smije u trudnoći koristiti magnezij klorid, onaj u listićima? Opet sam zaboravila doktora pitat prošli put… Onaj u šumećima ne mogu podnijet, i ovak se napušem ko balon… a ovaj u listićima mi je pomagao obaviti broj dva… 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja još čekam te nalaze, nazvat cu oko 13h ako ne stignu do tad. 
    Nisam još javila ništa na poslu a moram. Ostat cu doma. Nemam ja snage se dokazivat i učit i još bit trudna i imat malo dijete doma. Bit cu loša na poslu i još ce me mrzit jer sam ponovno trudna i zaštićena sam od nekih poslova.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Hehe blaženi oni u neznanju. A znam, pa ovdje svi više manje puno čitaju puno se brinemo. Znam da neki nemaju opcije. Ali ponekad zaista ako krene bit previše informacija i previše briga dobro je pokušat ugasit sve od googla na dalje i bit malo sam sa sobom. Nisam ja mislila ništa loše. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ikyri uzivaj u ovom vremenu doma ako mozes :) ma internet je mac sa dvije ostrice..s jedne strane je super a sa druge napises da te boli glava i odmah imas raka..i svaki put napravim tako da idem citati nesto po forumima za te simptome i na kraju mi je zao jer se jos vise prestrasim..sada samu sebe smirujem da nije nista..eto i ginic mi je rekao da je moguce da je neka zilica pukla na pregledu ili uzv-u i da ako nista drugo nisu nasli i ako ne krvarim da ne brinem..jednostavno se svi moramo opustiti i kako bude bude..na neke stvari ne mozemo utjecati..haha..malo sam i ja kontradiktorna..pisem jedno a sama se toga ne drzim

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    A ja pročitala cijeli internet o kombiniranom probiru. Sve! I ja još sve googlam i na engleskom. Ma za ubit se. Sad tu blejim u monitor ko tuka. Čekam te nalaze sva u strahu.
    Da bar mozak ima off gumb. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja bi najradije da me netko uspava i probudi na kraju trudnoce..ako vec sada zivim u tolikom strahu sta ce biti kada se beba pocne micati..odn.kad cu poceti osjecati da se mice i onda cu pratiti to cijelo vrijeme i strahovati..

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma nije. Proleti ovo vrijeme sad. Što je veca beba sam se ja manje brinula a okolina više. Tek kad imaš trbušinu ti se svi klanjaju. Kad krene trbušćić počet cemo pricat o robici i kolicima i komodi za presvlačenje… brzo ce to doc.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Jao! Zovem ja ženu u Suncu, kaže da je bio jučer gotov nalaz te je poslan samo mojoj ginekologici da ce meni poslat ali da nemaju struje još 2-3h. Ginekologicu ofc. nemoguce dobit na telefon. 

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Bome, ne da brzo, mi smo vec krenuli… 
    Vec smo sve nasli sto nam se svida, krevetic, komoda i kolica, pa cekamo bozic da krenu popusti da to sve ubodemo jeftinije… tad cu bit preko 6mj trudna, mislim da to nije prerano za uzimat opremu… sta vi mislite? Mislim da bolje tad nego u 8mj kad sam vec natekla i ogromna, jos ak se sta zakoplicira pa moram mirovat… tak bar mi razmisljamo, volimo uvijek biti pripremljeni na sve… 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.