Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu
    Elvira, ovo ti je taj magnezij.
    Elvira, ovo ti je taj magnezij.

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elvira,
    Dapace, pozeljno je uzimati magnezij tijekom T….slobodno mozes jednu sumecu ovu dnevno, ja neki put i dvije popijem…

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elvira,
    Vidis ja sam jako malo citala o tom double, triple ili kako se vec zove….jer sam bila uvjerena da cu si moci platiti Ninfty ili Harmony…odi u 16 tt, to je negdje izmedju a i vecinom sam jos prije procitala da u tom tjednu idu…

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Pa tako sam i mislila da za tri tjedna idem..iza 16 tjedna..samo moram nazvati da pitam dal se trebam naruciti..inace od onda nema ni krvi ni nocega ali me svako malo probode po sredini rodnice i trbuha..nekako si mislim da je to od pregleda sa onim instrumentom jer mi ga je bas daleko stavio i u dva navrata pa si mislim sa sad zbog toga imam bolove..nadam se da ce i to proci

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivanaa33

    Ivanaa33

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Hej,evo i ja vam se pridruzujem,pratim vas vec neko vrijeme.. Neplanirana,ali jako zeljena prva trudnoca,nadam se da cu od vas prikupiti dosta korisnih informacija i da cestitam vam i sve najbolje :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Cestitke i dobro nam dosla Ivana 😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Joj cure oprostite,znam da moja beba nije proljetna,ali bas vas volim pratiti jer vidim da imate dosta informacija,a i mono mi je tako prirasla srcu,a niti ju ne poznajem,ali su mi misli stalno uz tebe mono i drzim ti sve fige ovoga svijeta da na proljece postanes mamicaaa 😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivanaa33

    Ivanaa33

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Hvala puno :)

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ivana 2309

    Hej,evo i ja vam se pridruzujem,pratim vas vec neko vrijeme.. Neplanirana,ali jako zeljena prva trudnoca,nadam se da cu od vas prikupiti dosta korisnih informacija i da cestitam vam i sve najbolje :)


    Cestitke 😀😀zelim ti skolsku trudnocu :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivanaa33

    Ivanaa33

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Hvala,jako sam zabrinuta zbog toga.. Zadnja mi je godina i dogodi se. Znamo samo ja i decko,mojima jos nisam rekla i neznam kako to izvesti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.