Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Ma da pokucam u drvo,trudnoca mi je super! Bez problema se dronjcam u busu 5 sati:))
    Nazalost nisam mogla birat,idem na seminar,a prijevoz je organiziran u srednjem vijeku:))sreca pa je bar smjestaj u hotelu s 4 zvjezdice:))
    Samo guza boli,al to boli i ovako kad nisam trudna:)
    Panda i ti imas bebelicu <3 i doktorica je u pravu,super izgledas!:)
    Sarita sretno sutra na strucnom,drzimo ti figee

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Katushka,nadam se da je sve ok, i mene zna trbuh svrbit, vjerujem da nije ugodno kad cijelo tijelo svrbi :/ javi kaj kaze doktor!

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Nazalost ne pokriva nam zdravstveno 😠

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    NINA

    panda102

    Ej cureee sve ste divne. Upravu je Pikica , proljetnice su divne sve 💕💕💕😍😍😍😍
    Mi s pregleda. Nekim mjerama odgovara 28+4 a nekim 28+6. Zadovoljna je kako raste. Ima 1250g. Glavom je dole a nogicama desno gdje je i osjecam. 😍😍
    Sljedeci pregled 11.4. U 15h.
    Dobila sam beke uzorke neke pelene krpice svasta nesto. Bris na streptokok u 35tt se placa i 30€ je. Na dobrovoljnoj osnovi.
    Skola za roditelje nam pocinje 3.4.
    Na socijalno isto moram 3.4.
    Sarita i mi krecimo sljedeci mjesec citav stan. Nas dvoje iako se mm zakleo prosli put da nece vise nikad krecit, ali pare su pare hahahaha
    Katuska te povisene jetrene ima jedna na fejsu pa je u bolnici. Nadam se da nije to da je neki prolazni svrab.
    Zrinchy u busu omG hahahah
    Proudy sretno s organizacijom ormara. Polahko

    Dobar vam dan danas(skoro je i prosao 😂😂),citav sam dan u nekom poslu pa nisam mogla pisati.Neka ste vi meni sve ok.Citam pandu i nekuzim kako se bris placa i da je to kao dobrovoljno?
    Mene moj narucio na tocno 35 tj i kaze da ce tad radit taj bris na streptokok i koliko znam to mi socijalno pokriva.A jeste mi sve zgodne 😉


    Kod nas je besplatno, a panda je u slovebiji pa je sve drugacije. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Pando, drago mi je da je sve okej. Super Sara raste. 
    Katuska, nadam se da je kod tebe samo nesto prolazno

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska to ti mozr biti i trudnicki osip,  on se javlja tako u tim tjednima kod nekih trudnica,  intezivira se navecer,  nestaje u potpunosti nakon poroda.
    Vjerujem da ce sve biti ok!

    Panda super i za tebe i za bebicu! 😘 ovo za streptokok je fakat sranje da ne pokriva zdravstveno.
    Jel ti se javila Honey?

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Panda super da je sve u redu i da moja imenjakinja lijepo napreduje 😊 Velike smo mi i jake 😁
    Katuska nadam se da će nalaz biti u redu i da će ispasti da se radi samo o suhoj koži, a ne o kolestazi. 
    Zrinchy hvala! ❤ Ti uživaj 😉 Koliko se već na seminarima može uživati… 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    Panda cura lijepo raste. Bas mi je drago da je sve u redu.Tvoja se vec okrenula. Moja jos uvijek nije. Dolje osjetim udarce.
    Ja danas pisala post i sad vidim da nije objavljen 
    Mozda mi je mob nesto zablokirao s vezom.
    Meni jos nisu spominjali bris, ima jos vremena pa ce mi mozda i raditi. Na tecaju su nam rekli da sad u bolnicama traze taj nalaz.

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Litta traze da.. ja kad sam prvi put dosla u TA su me trazili. radila sam taj test tamo oko 35 tt. Imas jos vremena

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.