Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Jesu, Gumbek!
    Cvijetići su iz Müllera!
    Složila sam torbu za bebu iz bolnice i svoj kofer. 
    Znate li, možda, ima li negdje popis za SD što sve treba za mamu za rodilište?
    Tamo su, ako sam dobro skontala, vlastite spavaćice i na porodu i poslije?
    Katuška, .siroti poštar, sigurno već ima jačmenac!


  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Gumbek, ja ti mislim da je to bol na mjestu gdje se mišić najjače rasteže. Osjećaj je nekako vanjski, jel' da?
    Grozna oštra bol.


  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu
    Ja nikako doc do Klokanice i citat…nadam se sutra uvatit vrimena…a do tad se biljezimo slikicom…😘😘

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    yra

    Gumbek, ja ti mislim da je to bol na mjestu gdje se mišić najjače rasteže. Osjećaj je nekako vanjski, jel' da?
    Grozna oštra bol.


    Da, da, grozna, oštra bol, onako baš za uplašit se usred noci sta se sad desava.

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Proudy na 29tt smo😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Jutro:) 
    Danas nesto spavate,ha? Nema postara ni nesanica, heh .
    Sarita- javi jesu te pustili da u miru rodis? Ako se ne varam, danas je strucni jel?
    Meni cijela lijeva strana pokocena… zadnji put mi dr rekla da spavam na lijevom boku ili ledjima, ne na desnom..na ledjima ne mogu nikako vec dugo .. pa mi preostaje lijevi bok i to je mucenje..

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Mada je moje buđenje bilo u 4:30. 
    Eve je, danas je stručni, sat sam odradila i sad čekam 12 kada počinje usmeni. Komentari koje sam zasad dobila o satu su pozitivni, pa se nadam prolazu ovaj puta. 
    Jedino što me ubilo 160 stepenica do učionice u kojoj sam držala sat. I još jednom me čeka isto. Dok sam došla gore sam sjela i mislila da ću dušu ispustit 😂 I dijete mi se sad razbudilo, pa me mlati po rebrima. 
    Lijep dan želim! 😘😘

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Ma ne vjerujem da ce te nesto posebno gnjaviti.. ako i pocmu- uvijek imas onaj backup plan s trudovima, hehe. 
    I to im fino onda reci da 160 stepenica za jednu trudnicu nije ok😅😂
    Sretno svakako i javi!😘

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Sarita bravo,  evo jos malo i gotova si! 
    Mene nocas oprala temperatura, 38 preznojila se 5 puta,  nos mi zacepljen,  bas sam koma.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    Proudy ja se sinoć isto preznojila, tako mi je bilo vruće da sam skinula pidžamu i onda tek zaspala. Bila sam prehlađena prošli tjedan, grlobolja i sinusi i prošlo me, sad me opet malo grlo boli. Sve neke viroze su u điru nikako da to prođe.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.