Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Meni pocetkom trudnoce sve smetalo.. zeludac konstantno bolio.. zavrsila u bolnici radi bolova i tako cijelu trudnocu imam dijetalni rezim prehrane… sva sreca pa nemam nekih posebnih prohtjeva. Tu i tamo se pocastim necim ali manje vise se drzim tog rezima..inace me zeludac ubija. Doktor kaze da to nije od trudnoce.. moguce da imam helico bakteriju u zeludcu ali mi nece sada raditi gastroskopiju- tak kad rodim ako se bolovi u zeludcu nastave..

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Frajla

    Posljednja tura djecjeg napokon opeglana 🎉🎉🎉. Jos samo jorgan trebam oprati i to je onda to.
    Sad sam vec ispod mjesec dana, ali nije me jos frka.
    Okretanje je postalo poduhvat, nocas sam htjela uhvatiti jastuk da si malo pomognem, ali sam na kraju dohvatila dragog, jadan, probudio se sav u šoku


    AHAHAHAHAHAHAHA mogu mislit scenu hahahahaa

    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Evo mene leteci da i ovdi stavim sliju, fala vam svima na cestitkama..od jutros u pokretu, malo prije usla u kucu i sad odoh sredit kucu malo jer popodne stize rodbina. 
    On je misec uranija i zato sam ga prozvala Proljetni vijesnik jer nas je sve iznenadija, isto ka i ovaj snig jutros sta leprsa..Sutra slikam stomacinu, 28tt veci nego kad sam ovog rodila u 36tt. Ka da ih iman dvoje unutra…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Dare12

    Evo mene leteci da i ovdi stavim sliju, fala vam svima na cestitkama..od jutros u pokretu, malo prije usla u kucu i sad odoh sredit kucu malo jer popodne stize rodbina.
    On je misec uranija i zato sam ga prozvala Proljetni vijesnik jer nas je sve iznenadija, isto ka i ovaj snig jutros sta leprsa..Sutra slikam stomacinu, 28tt veci nego kad sam ovog rodila u 36tt. Ka da ih iman dvoje unutra…


    Sinu sretan rodjendan, jako je zgodan. 
    A ova prva slika steze grlo, uvijek se sjetim kako je tim majkama vije bebe su u inkubatorima, mame lavice ❤️

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Samo da se javim, Lara lijepo napreduje, oko 1700 g, nije mi rekla koliko je dugacka. Sve mjere stimaju, po opsegu stomaka je čak i na preko 33tt. 
    Što se mog ogtt-a tiče, nataše je 5,0, a nakon 2 sata 6,8. Doktorica nije ništa komentirala da nije u redu. 
    Dok sam čekala me krenulo boliti kao da ću dobiti, više nisam znala kako se namjestiti. Odmah sam rekla doktorici, kaže ili su bh ili kontrakcije, pa sam dobila Utrogestan neka ga koristim 2 tjedna. Grlić mi se skratio sa 51 mm na 35. Pregled opet tek 25.4. Baš sam mislila da ću ranije ići, ali kad kaže tek tad i nakon toga se vidimo svaki tjedan. 
    Komodu smo složili, sad se bacamo na ormar. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama mia

    Mama mia

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Dare12

    Evo mene leteci da i ovdi stavim sliju, fala vam svima na cestitkama..od jutros u pokretu, malo prije usla u kucu i sad odoh sredit kucu malo jer popodne stize rodbina.
    On je misec uranija i zato sam ga prozvala Proljetni vijesnik jer nas je sve iznenadija, isto ka i ovaj snig jutros sta leprsa..Sutra slikam stomacinu, 28tt veci nego kad sam ovog rodila u 36tt. Ka da ih iman dvoje unutra…


    Sreatn rodjendan Dare ljepotanu. Veliki je decko vec. 😊

  • vokak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Curke ja vas redovito pratim ali slabo pisem.jel ima ovde koja koja pazi na prehranu radi secera. Sta jesti da je kaloricno a da ne dize secer u nebesa.na temi o GD nema bas aktivnih pa pitam ovde:-) Nisam se udebljala u mjesec dana nista ja mislim zbog toga i sad ne znam jel trebam bit zabrinuta. Jel ima jos onih koje se malo debljaju :-)

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Pozdrav,evo i mene nakon nekog vremena..
    Vidim da neke cure paze sta jedu, ja suhomesnato i to domace jedem skoro svaki dan 😂 kako slavonka da to izbaci iz prehrane hehe
    Panda i ja tu i tamo nekad nesto popijem, bambus, casu piva, a deci kupinovog vina skoro pa svakodnevno, negdje sam procitala da je dobro i zdravo za krvnu sliku pa se drzim toga haha
    Ja jucer obavila shoping pelena, ulozaka itd. Jucer sam imala neka probadanja u u zdjelici ali je kratko trajalo ali opet dovoljno da se zabronem i brzo odem kupit sve sto nedostaje. 
    Mi smo sada na +8kg, sutra bojanje i sisanje a sljedeci tjedan na kontrolu…jedva cekam 😍
    Ljubim vas 😘


    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Katuška i ja se sjetila Mono, zato me podsvjesno valjda i je panika uhvatila. Rekao je doktor isto da pratim, pa evo, danas nisam jer je puno aktivnija. Panda vidjet ćemo kakva će biti, muž je reko šta se sikiram, ne može tom djetetu ništa bit, to je ko čelik, kombinacija mene i njega nezna kako će svijet to preživjet kad se rodi. Ja sam ga samo gledala u čudu  
    Ita kako sad Rina? Pa nećeš valjda prijateljičin prijedlog uvažit prije mog? Ja ju cijelo vrijeme vodim na popisu pod Irina!  Gumbek, ma počet će oni govorit Neš ti ni rodit, ti si se samo udebljala  Hahaha
    Ja jedem sve, od početka. Nikad u ničemu nisam pretjerivala, pa ni sada. Jedem  i tunu, i svježu i konzervu, čak jela neki dan tartarski biftek, al to samo na dva mjesta jedem. To nije nešto što mi je svakodnevno u prehrani, tako da mislim da je važnije da je provjerene kvalitete i da nisu pretjerane količine. Alkohol sam počela piti tek ove godine, onu pivu koju sam nekad popila, sjećam se da sam tu stavila sliku. A to popijem dvije čaše nečega AKO i toliko u mjesecu. Ma sve redom nemajke, svima 1 hahaha
    E kad smo kod imena, definitivno se vraćam na ono da neću nikome govorit. Znači odlučim napisati šogorici da će možda biti Nikol, i ona mi vrati kao “ajoj ne, ona ima sestričnu koja se tako zove, i s njom baš nije imala najbolje odnose ponekad. A i žena od šogorovog prijatelja koji je umro od raka se tako zove, što joj je negativa” hahahaha ono kakve to veze ima sa mojim djetetom?! Onda je ona napisala da se njoj sviđaju imena: Alice, Jasmin i Johanna. Rekoh kad rodiš curicu onda ju nazovi kako hoćeš  

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Dare prva slika je baš za naježit se  Sarita super da je sve dobro prošlo na pregledu! Nek vam i slaganje ormara pođe od ruke i slikaj nam da vidimo! Zrinchy lijepa ti i lijep trbuh kao svaki tjedan, sve ljepši!  Drago mi je da ti je bolje!
    Sve se nešto farbate, šišate, lijepe mamasite! Ja moram vidjet koji mi je korak sa kosom, da li da pustim ili da se držim boba. Šiške puštam svakako jer znam kad dođe beba da neće bit vremena o njima brinut redovito, a mislim si sa dužom kosom će mi bit lakše, smotaj punđu rep i idemo!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.