Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Sarita suppper da ste sve završili, joj moj ti je takav perfekcionista, da kad je sklapao krevetić a on okrugao, aj sve je u mm moralo bit. Ne smijes ni jednu stranu previše zategnuti jer onda se pod madraca ne uklapa. Koje živce čovjek ima, ka već rekla de jel moraš baš sve zašarafit, neću valjda king konga rodit hhahaha a muž umoran od dva ormara hhahahaa ej naši muškići :D
    A Lara je mamina princeza <3 pametnica, malo joj nekad izbije dah ali to je samo da je napomene da je tu :P i da stiže uskoro :D
    Sema ja mislim da sam sad na +5 ništa strašnp, još 5-7kg na moju visinu i neće bit strašno nadam se :D
    Honey to sa imenima i ja sam se iznervirala bila, kontali ako bude muško da bude Amar i kao dala ova jednaaaaa nebitna i što bi i mi. bmk kako je dala, ionako živimo 400km od njih.
    Proudy doci cu ti ja izvuc pramenove heehehehehe da budeš lijepa :P a skontala sam te što ideš danas te testove radit. Da se središ i budeš lijepa za puni tjedan…PRIZNAAAAAJ!!!!
    Kika super za šećer :D
    Ita zato sam se ja odlučila da ću ipak pokušati raditi do pregleda, strah me kućeeeeee… još mi u stanu, ako bude ružno vrijeme, ima da struhnem. Ovako bar negdje izađem. Pregled mi je 11.4hahahha valjda nije gay ne znam…. 
    NEMA AŽDAJE JOŠ 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ma jok Panda nego sam racunala kad moram otic da mi nalaz bude do pregleda,  jer mi ne rekao da moram mu to donijet drugi put. 😉
    Potrefilo se eto i da cu bit lijepa na puni tj.
    Bas se jucer tipkala s frizerkom svojom,  veli di si,  bila zadnji put dok sam radila jos,  onda znas kad ke to bilo i kakav mi izrast. A jebi ga,  nemrem to nikako lezecki odradit,  a 3 cuke da sjedim u komadu fakat ne smijem.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Ita, ja kao i ti, niti izlazim niti se obuvam😞. Sve sto padne na pod tamo i ostaje dok muz ne dodje doma..;(
    Sarita, ja jos cekam kinder da se sastavi. Nece ga muz sastavljati sve dok ne odem roditi.. ali ne sumnjam u njega, cijeli stan je sam radio po mjeri i sami smo sve sastavili pa valjda to bude znao☺️
    Panda, ja sam si kupila onu dugu zlicu od pola metra da bar uggsice mogu nataknuti.. cif i čarape za mene su egzibicija..;)

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Proudy- moja frizerka rodila prije 2 tjedna.. nema me ko posteno ni osisat😞. Morat cu bez friza na porod🙄

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Tako sam i ja, radila sto duze jer onda bi se bar spremila i izasla iz stana, a sad ne znam kud bi sa sobom, pogotovo dok ovako puse. 
    Panda i proudy niste mi nista pomogle, jedna kaze da je gaz, druga da nije 😁
    Eve meni stalno nesto ispada, sumo cucanj i da vidis, sve si dignem sama 😂😂
    I ja imam tu zlicu od pol metra hahahah

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Gaz hahaha z i y su mi zamjenjeni na tipkovnici u mobu 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Jutro curke moje!
    Evo ja danas sa voljom za životom hahahaha. Vratio mi se malo glas, sad je dragi fasovao!!:)
    Luka Nižetić? Provjereno, 100% gay, izvor mi je vjerodostojan:))) 
    Još ležim danas doma, nadm se sutra možda otić radit, čeka me hrpa posla za zatvorit, a radim još samo idući tjedan!!! Spavaš li mirno Pando?:))) Divna ti je buškica, kila nisi uopće dobila, to je super! Ja se jutros vagala, na +9 sam. Trbuh mi je oooogroman. Fakat ooogroman. Kak ću ja još 2 mjeseca???
    Proudy velika pusa i sretno danas na pregledu! Ako tako izgledaš nakon 3 mjeseca neposjećivanja frizera onda te malo mrzim!! Meni je tri tjedna uvrh glave da izgledam ko zapuštena skitnica hahahaha.
    Pozdravlja vas moj Hahar, od jučer je tolko aktivan da mi suze dođu na oči. Dijelom od sreće, dijelom od bola:)) Honey odmah sam se tebe sjetila, do jučer je tjedan dana tako skromno udarao. Al ipak je sve ok i to je sve normalno tak da ne brini. Nikol je svojeglava, ipak je mala ženica:)
    Eve stvarno ti frizerka može bit sretna da ima ttako vjerne mušterije:)
    Puse svima

    [/url [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Hvala zrinchy sto si mi otklonila svaku sumnju 😂
    Mislila sam da je to samo prica za njega, bas bezveze sta se onda ne izjasni pa da znamo svi 😎

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Zrinchy spavam ko beba hahahaha :D a joj šta da radim…. da su bar moji blizu, pa da odem doroditelja, do prijateljica raznih… oprosti mi :( ahhahaha Drago mi je da si bolje. A i moja udara da suze krenu, sad se digla gore i oduzima mi dah doslovno.
    Evo Ita Zrinchy ti je rekla GAY je hahaha
    Meni su na poslu napravili tu žlicu kad su saznali da sam trudna, ali opet ih mora neko na noge stavit i zakopčat hehehehe neće same :(
    Nadam se da Honey neće naći moj post gdje sam rekla da ću do 30 tt.imati sve kupljeno hahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    ita87

    Hvala zrinchy sto si mi otklonila svaku sumnju 😂
    Mislila sam da je to samo prica za njega, bas bezveze sta se onda ne izjasni pa da znamo svi 😎


    hahahha nema problema:)) Pretpostavljam da je to još uvijek “tajna” jer svi znamo u kakvom društvu živimo. Sve čekam da poludi ko Neven Ciganović, odbjegne u Ameriku i otkrije se:)) Ali ovo je sigurno točno, tak da snovi mogu odsad biti mirniji:))

    Panda eto ti tvoja obećanja!:) Imaš još dva dana, sugeriram da se dobro organiziraš hahahahaha

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.