Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Honey


    Ita Luka je gay provjereno i vjencan sa Slavkom Sobinom, izvor navodno bio na vjencanju.


    Ajd onda, neka su 😎

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Honey

    Ita mogla bi i rodit 😜


    Ja sam jedna od onih sta ipak ne bi prije rodila. 10.4.mi je sasvim taman datum. Ili ajde, tjedan prije kad god 😁
    Pita me frendica jesam jos u komadu, pa joj kazem da je definitivno prerano za to pitanje i nek me to pita za 3 tjedna. Pita jel sve spremno za bebu, kazem sve spremno osim mame 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Ivana sretno na pregledu i bas su slatke stvarcice 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Baš su lijep par kaj ❤😀 
    Ja imam bratića koji je gay i ima problem ne želi nikome reći a realno svi znaju 🙄
    Ivana to su iz ethereala? 

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Ita, ovo za Luku sto kaze Honey je 100% istina. Eto , sad si me isla natjerat da to provjerim.. hehe😂😂
    Ivana, imamo skoro sve iste tetrice a i istu dekicu❤️

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Honey a ja sam zadnje načula da su se razišli Luka i Slavko! Zato Slavko i putuje tolko sa frndicama:)) Ma sad sam pričala sa best frendicom i opet ostala bez glasa hahaha tak da se dragi ipak izvukao:)) Rekla mi je da mi je kupila u Berlinu trenirkicu za moju bebu sa Batmanom i rasplakala sam se!!! F*** hormoni:))))
    Sarita super je ispala komoda, isplatilo se malo i napatit kod sastavljanja. Ja se ne petljam puno u to jer ko da sam iz A je to ispala:))) Zato čistim nakon posla ko velika:)) 
    Ita stvarno, pa mogla bi komotno rodit sad koji dan:))
    Nisam prala kosu od nedjelje zbog bolesti i sad kad konačno mogu NEMA TOPLE VODE!!!! Zašto je život tako surov?
    Ivana odakle su tetrice? Minygreeny ili Ethereal?? Super su!! Ja se još dvoumim odakle ih naručiti…

    [/url [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Honey

    Baš su lijep par kaj ❤😀
    Ja imam bratića koji je gay i ima problem ne želi nikome reći a realno svi znaju 🙄


    Ja imam frenda. Nemam nista protiv i super mi je ali kad se zna, a ne neko glumatanje. Ali dobro, ipak smo u Hr pa ih razumijem kad se ne zele izjasniti..  

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    EveM

    Ita, ovo za Luku sto kaze Honey je 100% istina. Eto , sad si me isla natjerat da to provjerim.. hehe😂😂


    A gdje molim te nadjes tu info 😀😀

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Imam ja svoje ljude u tim krugovima😂 

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Zrinchy

    Honey a ja sam zadnje načula da su se razišli Luka i Slavko! Zato Slavko i putuje tolko sa frndicama:)) Ma sad sam pričala sa best frendicom i opet ostala bez glasa hahaha tak da se dragi ipak izvukao:)) Rekla mi je da mi je kupila u Berlinu trenirkicu za moju bebu sa Batmanom i rasplakala sam se!!! F*** hormoni:))))
    Ita stvarno, pa mogla bi komotno rodit sad koji dan:))


    Sad sam ih isla vidjet na IG i ne bih ja tu nista skuzila. Imam prijedlig da pratim zrinchy, nemoj se cudit sad kad ti posaljem 😁
    Neka, hvala, ne bih jos rodila, 27.3.mi je prvi pregled u TA pa ne mogu ni zamislit da moram ostat u bolnici 😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.