Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Yra vozim se iz medimurja i bas si mislim o tebi gdje si, pa nisi valhda ostala rodit 😅 
    Proudy i frizura je ljepsa sada na puni 30! Bogme ti je izaso trbuh 😍 Bebela bebica ❤ Lijepa nasa 😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Isla sam danas medju ljude pa sam fina,  na punih 20 sam ocito bila kuci 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    vokak

    Tetrice su krasne. Ja moram u nabavaku ali onih obicnih bijelih.Koje su best buy?

    @Kikaa12345678: a do koliko su ti rekli da secer smije biti 2h nakon jela?ja sam izbacila isto sve bijelo a secer uopce ni ne koristm samo je problem tako kad ne jedem nista kaloricno nego sve lagano povrcasto, riba meso tu ima slabo kalorija.jedem bar 5 puta dnevno i nisamm gladna ali svjedno niti grama ne dobijam…

    Jel pije itko od vas zeljezo? Primjetila sam sive mrlje na zubima i kaze googl da bi moglo biti od sirupa….cetkicom ne ide bas dole…sta da radim? Da ga pijem na slamku:-)

    Granica je ovdje 120,sto znaci u Hr je to 6,67 nakon 2h…ocito na svakoga drugacije djeluje ali mozda da probas ubacit i dr vrstu hranu…ja jedem sve i za sada ok kilaza bebe i secer…ja bi recimo bila gladna da jedem samo takvu hranu…🙂

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Proudy baš dobro izgledaš! Najbolje se vidi kad usporediš dvije slike. 
    Sinoć sam nešto gledala slike u mobitelu i našla sliku od negdje 5. mjeseca prošle godine. Sama sebi izgledam ful mršavo tamo. U tom periodu sam i vježbala i pazila što jedem i razlika je ogromna! A sad se osjećam kao pingvin 😭😭 Tješim se samo da ćemo brzo Lara i ja u šetnje, pa da ću se s vremenom (što kraćim) vratiti na staro. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama mia

    Mama mia

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    yra

    Ivana, becutan deterdžent još nisam vidjela. Gdje ga kupuješ?
    Obožavym miriy njihove kozmetike, tako bdbast, puderast…ja di gijrlo vtijdmectrbuh mažrm njihovom hidratantnom kremom, a onda si još natrackam i noge, pa malo lice…
    Ja sam bila na farbanju izrasta prije dva tjedna, a jučer sam se, samo za doktoraizravnala.
    Cure, koji Luka i koji Slavko?

    Bila sam danas na SD na pregledu. Prst i pol otvorena, i dalje je na zadak. Kaže da ju je podragao po guzi!
    Nakon toga sam klince odvela na Rebro na pregled vida. Oboje mlađih. Stariji ne treba, taj je kao mladi sokol, vidi i u magli.


    Proud prekrasna si 😊… Nisi uopce debela taman si 😊.
    Yra becutan imas u dm-u ili bipi. Cak u bipi cesto zna bit na akciji. Meni je sve od becutana odlicno. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Htjela sam komentirati za pranje baby odjece i zaboravila.
    Kao i prvi put,  koristit cu isti deterdzent kao i inace,  necu stavljat omeksivac,  i dva puta cu ispirati.
    Ne sjecam se vise koliko dugo sam prala na taj nacin,  ali 6mj ziher jesam.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Vokak ja to na eks tako da baš i ne dodiruje zube pa ne znam je li ti možda od toga. 😀🍻

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Niti ja neću bebinu robu prati s omekšivačem.
    Stavit ću žlicu alkoholnog octa ili sode bikarbone. To ubije kamenac.
    Honey i EveM, da znate da smo stavili i kofer u gepek. Za svaki slučaj…
    Ja sam bila sigurna da sambotvorenija zbog sat i pol trudova od neku noć…ali nisam. 
    Trbuh mi je ful dominantan. Mogla bih se stvarno prevaliti unaprijed. Stavim sliku poslije.
    Svi su tako ljubazni prema meni, puštaju me preko reda, pitaju jel' mi termin, a kad velim da je za 3 tjedna onda se začude.
    Danas su me dvije sestre na Rebru nasmijale…da moraju biti brze sa mnom i klincima da im se ne porodim u ordinaciji. 
    Ivana , thx za info, potražit ću ga!


  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu
    37+2
    37+2


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Yra 😍😍😍 
    Ona se skroz spustila dolje 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.