Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Panda, ne ispricavaj se i ja sam se smojala a sta cu 😂 Dobro pa imam stvarno 3min autom do ambulante gdje je tecaj, da sam morala negdje dalje odjahat vjerojatno mi nebi bilo smijesno. Zezala me kolegica da je to bio superbrzi tecaj, sve naucila u 15min, koliko me nije bilo 😂 e tako i moja sad nakon puta, imala je osvetnicku misiju za toliko sjedenje kad sam legla! Slatkice nase 💓 Sarita, za depilaciju sam ti ja malo sramezljiva, boze meni neugodno pred doktorom setat dolje gola, kontam kako cu da me netko drugi cupa 😳🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Panda prirodna mi je boja. Samo ju mijenjam ovisno jel ljeto ili zima 😂 Zimi potamnim, a ljeti (zapravo, cim sunce izade) posvijetlim. 
    Lara se danas umirila, nije me ni za dobro jutro izudarala. Svega jednom me udarila… 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Kika i Nina zavidim vam,i ja bi u radaonu,al mom malcu se ne ide van..
    Panda boja je super 😍
    Sarita super mi je takva zurka, ja imam bas dudu kodu i sve gledam jel bi se osisala ali nekako mi žao i nikako da se odlucim, skupim hrabrosti i onda dodem i kazem moze samo vrhove 😂😂


    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Kika vec sam pisala, Becutan baby puder. Ja se nakon brijanja svaki puta poslije svakog tusa napudram, nema na pristica ni crvenila 😘 
    Zrinchy volim Crikvu i Selce ❤❤❤ 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu, svakako cu probat to 😘😘

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Honey slazem se i s tim dijelom o sramezljivosti. Kad idem na pregled obucem ili haljinu neku ili neku dugacku majicu. Ali mi je koma bilo na zadnjem pregledu kad mi je prvo radila vaginalni uzv, pa onda preko stomaka. Lezala sam tamo 10 min bez gaca 😂 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Dudu kodu u prijevodu znaci dugu kosu 😂😂😂
    Honey sta se imas stidit, ja uvijek idem s onim sve su oni to vec vidjeli na tisuce puta i bas ih briga… Kontam da ce me tek nakon poroda biti bas briga za sve, pomisao da ce me netko drugi mozda morat tusirat u bolnici mi je bila strasna ali sad mi nekako i too ok. Vec sada na ovom ctgu svaki puta netko drugi zaviruje pa me bas briga haha


    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Znaci oplakala sam na golu Saritu hahahahahaha sve zena pokazala na uz hahahahahaha
    Ej sve idemo u Selce Iti hahahaha
    Katuska znala sam da ce te boljeti moja boja kose. 
    Odoh po muza. Ne znam ni sama kako sve me boli hahahah jesam baba stara. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Honeyslazem se i s tim dijelom o sramezljivosti. Kad idem na pregled obucem ili haljinu neku ili neku dugacku majicu. Ali mi je koma bilo na zadnjem pregledu kad mi je prvo radila vaginalni uzv, pa onda preko stomaka. Lezala sam tamo 10 min bez gaca 😂


    hahaha, ista piča i u mene. S tim da se ja moram svaki put skinut al nekako mi je lakše kad sam u tuniki, dužoj košulji ili haljini. Jednom mi je doktor bisao gel sa trbuha, preznojila sam se  
    Sema znam da se ne čini tako al ja sam ti sva stidna hahahaha
    Ti onda trebaš doći kod moje frizerke, ona te nagovori za čas. I ja sam tako dugo i onda me ona nagovorila na bob, i tako sad već par godina dio godine imam bob, drugi dio godine dužu kosu. Sad sam ubacivala i šiške, al i njih puštam već 3mj, sad su mi do vrha nosa tako da mi fino u stranu idu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Panda drago mi je da te moje muke (opet) nasmijavaju 😂 Vec vidim kak cu sutra opet tako lezat… 
    Honey meni moja samo tutne one papire u ruke i odleprsa 😂 Zena je bas tak nekak leprsava. A ja se onda mucim pobrisat taj gel i uvijek, ali uvijek mi negdje ostane i onda me i hladi, a i izadem van sa flekom od gela. 
    Sema ja sam imala dugu kosu i nemam pojma kako sam pristala da me osisaju. Cak ne ni na kratko, ali na krace. I toliko sam plakala! U zadnje vrijeme pustim kosu i kad mi pukne odem i kazem da mi odrezu. Cesto me frizerka nekoliko puta pita jesam sigurna da hocu da reze toliko. A moji onda pitaju jel nisam plakala  😂

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.