Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Proudy moja je jucer to radila da sam se previjala od bolova. I to ne da je trajalo kratko, pa mir nego je znalo i 10ak sekundi, malo pauze, pa opet. I tako skoro cijelu vecer. 
    Obje Kike su nas bas zbunile 😂 Skuzila ja jesam da su drugaciji brojevi, ali sam mislila da je neka promijenila svoje 😂

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Proudymoja je jucer to radila da sam se previjala od bolova. I to ne da je trajalo kratko, pa mir nego je znalo i 10ak sekundi, malo pauze, pa opet. I tako skoro cijelu vecer.
    Obje Kike su nas bas zbunile 😂 Skuzila ja jesam da su drugaciji brojevi, ali sam mislila da je neka promijenila svoje 😂


    Ja ne citam brojeve,  znam da imamo Kiku s brojevima i to je to 😂😂😂
    E to on meni radi evo vec dobrih pol sata! Ne kuzim,  kaj si prokopava prolaz majku mu hahahah

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Kopa tunel. Hahahahah 
    Moja je skontala da imam bubreg viska. Evo vadi ga da prodamo hahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    E bas to, kopa tunel! 
    Bio je mir, sad je pocela polako sa akrobacijama. Ali su poceli i bolovi… Al popustit ce dok mm dode s posla, kao i zadnja 3 dana 😂

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja bi rekla da je moj vec prokopao,  pa bi bio red da sad malo odmori. Dva tjedna go mu dajem,  a onda nek se kopa van 😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Curke ko je veec rodio s kolkim razmacima je najbolje otic u bolnicu kad pocnu trudovi??? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Kika1103

    Curke ko je veec rodio s kolkim razmacima je najbolje otic u bolnicu kad pocnu trudovi???


    Ja sam isla kad su bili na 5 min, al nisam odma isla, bili su neko vrijeme na 5 min, al sam blizu bolnice, 15 min. I jos sam vani setala s muzem da budu ispod 5 min.

  • Larinamama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok cureee, evo ja vas citam vec nekoliko mjeseci i dajete stvarno puno korisnih savjeta. Trenutno imam jedan problem, trudna sam 32+1 tjedna i danas mi je na pregledu bebin AC bio 256 mm i bila je teska 1700g. Doktorica mi je rekla da beba nije dovoljno narasla i da moram obavezno mirovat. Nadam se da to nije nista opasno al dosta sam se uspanicarila kad mi je to rekla pa me zanima da li je koja od vas imala slicnih iskustava? 

    https://lmtf.lilypie.com/kMhGp2.png [lilypie.com]

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Larinamama

    Bok cureee, evo ja vas citam vec nekoliko mjeseci i dajete stvarno puno korisnih savjeta. Trenutno imam jedan problem, trudna sam 32+1 tjedna i danas mi je na pregledu bebin AC bio 256 mm i bila je teska 1700g. Doktorica mi je rekla da beba nije dovoljno narasla i da moram obavezno mirovat. Nadam se da to nije nista opasno al dosta sam se uspanicarila kad mi je to rekla pa me zanima da li je koja od vas imala slicnih iskustava?


    Dobrodošla Larinamama. 🤗 Ne znam koje su predviđene dimenzije za pojedini period (imaju negdje tablice po netu), ali vjerojatno bi bilo dobro da čim više miruješ i ležiš na lijevom boku kako bi beba dobivala više hranjivih tvari u slučaju da posteljica ili protoci štekaju. Držim fige da sve bude u redu! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Curke pozz iz radaone..mali oce jos veceras izac 😍😍😍😍😘😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.