Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ena @

    Ena @

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ja sam vaginalno rodila i plakala 10 dana i 11 dan sam mogla sama na wc. A šogorica rodila na carski i 10.dan išla u šetnju uz more.


    Hehe cula sam dosta takvih prica.. i u biti nezz na kraju sta uopce imam razmisljat. 🤣 al opet?! 🤔🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma rano je za te priče od 35. tj ce vrijeme stat i imat cemo “pol godine” da živimo u strahu.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ma rano je za te priče od 35. tj ce vrijeme stat i imat cemo “pol godine” da živimo u strahu.


    Hahahhahahah ikyri i ja mislim da ce zadnjih mj dana trajati ko cijela vjecnosz

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Kako su simptomi svima? Popuštaju li mučnine, umor itd? 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    Kako su simptomi svima? Popuštaju li mučnine, umor itd?


    Pa ja se definitivno osjecam bolje sada..velim bolove imam svakakve ali to je normalno..nije nista prestrasno..ali mogu puno vise toga..kao da imam vise energije..mucnine nemam vec par tjedana..nadam se da ce to sve skupa tako i ostati..cice su me prestale tako jako boljeti jos tamo oko 9 tjedna..sada tu i tamo malo osjecam..recimo ujutro nakon spavanja

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Meni su mucnine prestale, umor je prisutan ali to ne mora biti od trudnoce nuzno :)
    A zadnjih par dana imam bolove ko da cu mengu dobit.. i naravno jos uvijek imam problema sa stolicom :(

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Pa ja bi se vec zabrinula bila, haha, ali i ja se kao ok osjecam….mucnine isto nemam vec dugo iako u zadnje vrijeme kad pojedem nesto sto mi valjda ne pase, mi nije dobro onda…ali prodje, najcesce je kad se prezderem, haha.
    Cicke me bole, cak mozda vise nego onda kad mi.je panika bila…tj.ovisno kako koji dan…
    I vise sam umornija sad nego prije. Spavam.popodne cca tri sata i kroz par sati sam.opet umorna…
    Ali vi ste vec presle 12 tt, ja nisam, pa je valjda zato.

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ivancica09

    Meni su mucnine prestale, umor je prisutan ali to ne mora biti od trudnoce nuzno :)
    A zadnjih par dana imam bolove ko da cu mengu dobit.. i naravno jos uvijek imam problema sa stolicom :(


    Ivancica i mene zna to tu i tamo zezati..danas mi je pomogla topla voda..ujutro u 7 sati sam popila dva dcl.tople vode odjedanput i eto malo prije sam obavila..a prosli puta sam skuhala zobenu kasu sa chia sjemenkama i mljevenim lanom pa mi je to pomoglo

    [lilypie.com]

  • bebica123

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Meni su mucnine jos prisutne, nekad mi se zna dic zeludac i onda moram stajat ili sjedit bez da trepnem dok ne prode… pijem dnevno valjda 3L mineralne jer mi je puno lakse… meso jos ne mogu podnjet, i masnocu tipa miris masnoce kad se pece meso ili cevapi… bljuv 🤢🤢🤢
    Mozda nisam vise tolko umorna, cike bole ko i prije… i nekad imam bolove ko da cu dobit, ali to je rijetkost… 
    i naravno na wc idem piskit barem 20 puta dnevno i 6-7 puta po noci 🙄 

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Sta se tiče mučnina, ovisno sta pojedem, cike vise ne ali su za dva broja veće 😂
    Piškit isto idem mali miljon, pogotovo po noći, ubi me to Hahahaha 
    Mislim vise ništa niie strašno, osim tok pikanj i probadanja i stezanja koje pokušavam zanemarit 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.