Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Pice na sunce. Ti si luda hahahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! 
    Oplakah na pice na sunce 😂😂 Dobro da si muza nisam probudila 😂 
    Uspjela sam odspavat sat vremena duze 🎉🎉 
    Sretno nam danas! 
    😘😘

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Drage moje djevojčice,
    Kak se držite?
    Sretno svima na pregledima i da nam se čim prije pridružite na grupi mame/bebe
    2018.


  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Oj pise da sam deseta u 9.sati na ctg-ju. A u 13:20 da sam peta kod doktorice. Kampiranjeeeeee hahahahah
    Porodit cu se. Ledja mi otpadaju. 
    Sarita se raduje sluzi hahahaha 
    Ljubomorna sam na vase druzenje u bolnici hahahah
    Yra evo drzimo se. Jos malo💪💪
    I et to je to. 
    Pitanje je hoce li me ko gledati dole opet hahahah

    [lilypie.com]

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Svima želim danas sreću na pregledima.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Sluzni cep i dalje ispada 🎉🎉 Ajd makar da se nesta dogada 😂 Iako opet danas sve nesto boli, steze… Na pregled sam narucena tek u 13:15, tako da jos nismo ni krenuli. Muz bi vec sad krenuo, ali mu ne dam. Za 40 min smo do bolnice, sta cu prerano tamo. Na ctg cu vjerojatno brzo doci na red, ali na pregled cu jos morati cekati. I ovaj put se nadam nekom drugom doktoru koji ce biti komunikativniji, a ne samo “aha, u redu, dobro”. 
    Lara se okrece, pravi mi kvrge po stomaku da vec hocu i plakati… 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Nadam se Sarita da ce Lara uskoro ugledati svjetlo😉 vjerujem da ti je vec dosta

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Pice na sunce 😂😂😂😂😂
    Sarita,  sretno danas i da dobijes sto vise info.
    Meni je pregled u petak. I kako se ja trenutno osjecam,  ja brijem da idem do termina sigurno,  a moguce i preko 😂😂😂.
    Osim ako me ne ispizde poruke i komentari,  pa jos si u komadu. Je da,  ja mogu sama odlucit kada vise necu bit u komadu. Nabijem ih sve!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Hahahhaha..pice na sunce, eto i moja bila gledana u cetvrtak i odmah akcija! Jos kad sam se tusirala prije nego smo krenuli sam skuzila da i meni sluzni cep ispada! Tak mi se sve ko na filmu odvilo! A ja se jos mislila seksat bar jednom prije poroda! 😂😂 Muz mi jucer rekao da mi pise na ploci da u pon i cet moram na ctg, kaj da slobodno pobrise ili?? 😂😂
    Mi smo super, na ad smo al se ne zamaram s time, bitno da kile idu gore! Ja sam skoro umrla od gladi dok mi nisu dali jesti, zadnjih 3h me dvaput mucnina ulovila, tak sam se veselila kad sam juhice dobila sa prekuhanim rezancima! Al ne mogu se zalit na hranu! Budite mi dobre, i kad drugi put citam da imamo jos jednu proljetnicu..😘😘 


    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ja picu pokazala na sunce. 
    Prohodna za 1 prst i omeksano nesto hahahaha 
    Afi je 8 opet na granici ali kaze da je to ok jos.  Opet uz sljedeci pon zbog plodove vode. Ona prezivahnaaaa. Ubi na UZ sve se svadjala s doktoricom hahahah
    Evo sad sam malo legla. Ona buši dole pa neugodno hahahaha
    Sad cekamo jos Saritu. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.