Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Drago mi je da je Lara vec velika da moze fino da sisa 🐣🐣🐣 pile 😍😍 
    Nadam se da ce i moja biti. Stizu kiflice hahaha sve po narudzbi. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Samo masem na brzinu,  da mi Honey ne brine!
    Od jutra sam u gradu s deckima,  isli malo para spicit. 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Panda imas jos 7 dana i onda mozda jos i 14 😜 Vidjet ces u ponedjeljak sta ce ti rec. Ma nisam nista jos, idem sad u kuhinju, pospremit i ispec biskvit. Ma to ide za cas! Nisam htjela dok mi se tlak ne smiri a nisam ni mogla. Sarita jako mi je drago da vam fino ide, nek vam se tako i nastavi 😍 sutra vas mozda i puste kuci? Kako tebi ono dolje? Proudy 😘😘😘 pa da, ti nisi ni posteno u sopingu bila ove godine 😉 mah mah. Eto ostalo nas je bas malo, vidi se po aktivnosti na temi.  nema vise nitko ne pise o sluznim cepovima ni trudovima, tko zna kad ce se slijedeca beba sjetit. Zrinchy uziva negdje na Kupi 😙

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    I mi cesto idemo preko ljeta na Kolpu-Kupu 😜 U Malu Paku na kupanje i rostiljanje. 
    Honey za to 14 dana ces dobit batine 🙁🙁

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ja neznam sta da radim 🤔 znaci doslovno sam 15min bila na nogama, nisam nista ni radila, malo po kuhinji sude, tlak 130/73, otkucaji 99, meni lose. Legnem 10min, spusti se na 111/62, ja opet dobro. 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Osjecas se lose? 
    Pa ostavi sve. Lezi. Mozda jednostavno danas nije tvoj dan. Vruce, sparina, umor…

    [lilypie.com]

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ostavi sve na miru. Odmori si, ti si sad najbitnija

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ma to je onaj ne volim biti slaba sindrom a kamo li da ja nesto ne mogu 🙄 al eto, morat cu to tako prihvatit. Lezim, odmaram. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Honey bolje ti to sve ostavi, nema koristi da se forsiras. Znam taj osjecaj kad hoces da svi padnu na guzicu kak ti i trudna mozes sve pripremit, ali doslo je vrijeme da mislis prvo na vas dvije 😉
    Panda htjela i ja da Lara ide prije, ali je ona odlucila cekat 8 dana. Tako da bolje prihvati i tih 14 😜 Salim se ja. Doc ce Sara kad ona odluci da je vrijeme za to. A do tad zivce na okup i cekaj. 
    Bio muz da nas vidi, malo je plakala kad je dosao i od onda ni glasa od nje! Lezala je, gledala okolo, protezala se. Ali su si isti njih dvoje! Usta i usi su jednaki, protezanje, zijevanje, poze dok spavaju… 
    Predbiljeteni smo za odlazak kuci sutra, ali nas prvo testiraju za zuticu i ako je ok onda mozemo. 
    Ja se osjecam ko da nisam ni rodila 😂 Ok, osjetim savove dolje, malo me zasmetaju kad sjednem, ali normalno sjedim, krecem se… Ne znam jel to do psihicke pripreme ili sta da sve bas dobro podnosim. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    E da, muz je danas donio burek, dva kroasana, dva twixa, banane, vode. I kavu ❤ Pripremila sam si 2u1, to mi je najjednostavnije napravit sa toplom vodom iz slavine i on mi ne donese iz auta kad su me ostavili u bolnici.

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.