Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ivancica09 nije ni meni ništa bolje, mučnine od jutra do mraka , slabost, glavobolja, sve mi smrdi , čak i gel za tuširanje 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Uff znaci nisam jedina.. U prvoj trudnoci mi nije bilo ovako, prva je dapace prošla super bas za pozeljet.. A sada mi je bas lose , ali se nadam da ce brzo proci i da nece trajati cijelu trudnocu 😞.. Budemo skupa ovdje nekako izdrzale ;)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ivancica09

    Uff znaci nisam jedina.. U prvoj trudnoci mi nije bilo ovako, prva je dapace prošla super bas za pozeljet.. A sada mi je bas lose , ali se nadam da ce brzo proci i da nece trajati cijelu trudnocu 😞.. Budemo skupa ovdje nekako izdrzale ;)


    Sad smo na 8+5tt počelo je negdje oko 6 tjedna..
    Ja se nadam da će sa prvim tromjesečjem završiti 😊
    Meni je prva trudnoća 😇👶🏼💖

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja samo nekad znam imati mucnine ali bez povracanja..nije prestrasno..ovu noc sam se borila sa probavom i bas me zeludac bolio ali proslo je i to..u jednom danu sam imala dijareju i zatvor..Mono jedva cekam ponedjeljak da sve vidis i da se malo opustis :) i jedva cekam slj.ponedjeljak da ja vidim dal je sve ok i da se ja malo opustim..Da mi je netko rekao da cu svaki dan imati neke strahove u trudnoci nebi mu vjerovala ali eto..meni je zasad tako

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Joj tocno znam kako je tesko cekati pregled ili neke nalaze.. samo hrabro cure, sve ce biti u redu!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma svaki pregled je meni bio stres iako je sve bilo uredu. Imala bi tlak na pregledima po 160/90 pa bi mi mjerili i nakon pregleda. A doma sam uvijek imala normalan tlak. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Ja sam maloprije dobila rozu krv, otisla sam na hitnu, vidi se samo GV i ZV, 5 + 4 sam, da li je nekome tako bilo da se plod jos nije tad vidio??
    Mislim znam da postoji mogucnost da je rano jos…

    [lilypie.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure,
    Ja sam maloprije dobila rozu krv, otisla sam na hitnu, vidi se samo GV i ZV, 5 + 4 sam, da li je nekome tako bilo da se plod jos nije tad vidio??
    Mislim znam da postoji mogucnost da je rano jos…


    Sta je rekao doktor , ako te tješi nije se ni meni vidjelo sa 6 tt, tek kad sam došla bila punih 8, opet na pregled i vidjelo se srčeko i sve je bilo super 😊
    I ja sam krvarila, i nakon toga smeđi iscjedak, dobila utrogestane ali sad je sve Okej , tako da bi ti rekla bez panike još 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Tj. nije bilo točno 6, dva dana manje *

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mono kako se racuna od embriotransfera…koliko dana dodajes… kako to ide. Negdje sam citala da ti je kasnije bio transfer. Ja sam bila s 5+ 2 zbog grčeva i samo GV i ZV se vidjelo i dobila sam uputu da za 2tj obavim pregled.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.