Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mislim da je 19 dpt što je oko 24 dpo ako je transfer bio 5.dan.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Tako je !
    19 dpt plus 5 dana stari embrij je 24 dpo kao !
    Stvarno?? To nisam cula da je povezano s curicom???

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Dakle otprilike 1.4-2.1 dan i to je neka statistika …koja i dalje  ne mora znacit da odgovara svima!!!

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Par istrazivanja su pokazala da žene koje nose cure imaju prosječno 20%  veći bhcg od onih koje nose dečke.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja sam bila sa 5 tt i isto se vidla samo tockica odn.gv.i ginic je rekao da je to normalno i posto znamo da imam kasniju ovulaciju da se vidi da je manje od 3 tjedna i da je sve ok i onda nakon toga kada sam bila sa 6 +4 se vidio plod i cirkulacija i onako je lijepo titralo..bas sam se raznjezila onda..tako da mislim da to nije nista strasno sto se jos ne vidi nista osim gv..u pon ides normalno na pregled kako si i trebala? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja sam betu vadila 7, 9, 19 dpt..
    Ali.kad izracunas vrijeme duplanja iznosi 31 h !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Jane-Do i Mono kako ste? Ima bolova, krvarenja? 

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    ikyri meni nista, za sad sve ok iako su mi pocele mucnine pa pretpostavljam da beta raste. mogu rec da sumnjam da je vanmatericna jer su se i bolovi koje sam imala smanjili a pojavip se neki vodeni proziran iscjedak. pa vise ni sama ne znam sta da mislim. sve cu znati sutra..
    mono javi se, nadam se da si dobro. ja sam u prvoj trudnoci takodjer krvarila na pocetku i sve je ispalo u savrsenom redu. trudnoca je bila skolska 😊 drzim ti fige da bude sve super 😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Hey cure !
    Ne krvarim vise, ono jucer je samo bilo prije hitne, rozo krvarenje i prestalo !
    Ja nemam nikakve bolove, tj.neki put neki pritisak u donjem dijelu trbuha ali znam da je to normalno.
    Vidis, za to nisam znala :) 
    Tako je, idem sutra na uzv i tad bi se def.trebao vidjeti plod. 
    Mene brine to sto je beta visoka a ne vidi se plod…nego samo GV i ZV, da betu nisam ni vadila a da se nista nije vidjelo, ne bi se zabrinula uopce…:/ 
    Dns sam bolje, makar me uhvati neko ludilo…:/
    I ja uopce nemam nikkave mucnine, lose mi je u glavi psihicki i ne mogu spavati…
    Ne moram ni reci da sam sanjala da sam isla na uzv i da se vidio plod i da je srce kucalo !!! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.