Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja sad imam grčeve mislim da ću spontani dobit. Sve me boli. A neku noc su me crijeva probudila…masirala sam.si trbuh 30 min i skoro na hitnu otisla, solica tvrda sve me boli, napuhana ko balon…. Nista ne pomaže. Kupit cu si suhe šljive i kompot napravit pa malo po malo…To mi je pomagalo nakon poroda. Ali sad pritisak koji imam dolje …kao da će mi maternica na pod past.

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ja sad imam grčeve mislim da ću spontani dobit. Sve me boli. A neku noc su me crijeva probudila…masirala sam.si trbuh 30 min i skoro na hitnu otisla, solica tvrda sve me boli, napuhana ko balon…. Nista ne pomaže. Kupit cu si suhe šljive i kompot napravit pa malo po malo…To mi je pomagalo nakon poroda. Ali sad pritisak koji imam dolje …kao da će mi maternica na pod past.


    Isti slučaj i kod mene.. a stolica tvrda a nesmije se kao previše tiskati, tako bar kažu, a ja umirem, i sta je najgore , nakon 5 dana sta nije bilo stolice, napokon sve to krene , ali onda od tvrde do proljevaste, tako da stvarno ne znam sta vise, bojim se da menom šljiva još vise nebi grčilo 😖

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ti skupi testovi se rade iskljucivo privatno, u gin.poliklinikama i lab…kombinirani probir u bolnicama.
    Vi mozete izabrati bilo koju bolnicu hocete za porod, uopce nije bitno gdje spadate.
    Ja nisam nikad isla kod Kosa, ali puno mojih prijateljica i poznanica idu kod njega, i odlican je dijagnosticar ! To sto je, stvarno vidi !!

    Ikyri, kakve grceve imas??? Kao menstrualne bolove?? Meni je to drugi put bilo, u 5 tjednu cca, budila sam se po noci od bolova i za par dana je prestalo…tad je sve jos bilo u redu..zelim reci da nijje spontani krenuo…tek kasnije ! A da odes na hitnu??

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma to sam vec imala u 5.tj pa sam bila na hitnom pa nista…pa dođu pa prođu. Jao ja u prosloj trudnoći 42 tj trudna, bila u bolnici čepići i klizme svaki dan… grčilo me ko ludo. A meni cerviks održan cijeli…kao da.nisam ni trudna. Kad neće onda neće i suprotno. Tako da cure moje kakale vi ili ne … tako svejedno.

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Svi ocito imamo problema sa stolicom :( 
    Samo što ja zbog mucnina jedva nesto i jedem, sve mi se gadi..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Jao ja sad imam i apetit i mučninu… ponovno ću dobit 30kg. Slinim za hranom ko debil. Vozit cu 20min po svoj omiljen burek. A mucno mi je nakon jako.

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Tako je meni sa prvom bilo, mucninu mi olakšavala hrana, dobila 20kg 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Meni je hrana bila jako fina. A glad je bila do razine boli… jednostavno sam morala jest. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja bi mucnineee :(((

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Mono ja se iskreno nadam da je tebi sve ok i bez mucnina..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.