Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Kaktus super za pregled :)) stvarno onaj tjedan imamo sad vec jedno 6 pregleda :)

    [lilypie.com]

  • Luna26

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ja u ponedjeljak imam pregled, tada cu bit 10+5. Sta se tice bojanja kose nekako mi je sigurnije izbjegavat tolike kemikalije prva 3 mj, a nakon toga cu uzet kanu i to je to. 
    Curke jel vas bole leda? Mene da…zar nije prerano?

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Mene su leda boljela na pocetku vise nego sada..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Honey

    Lijepo kaktus! Znači imamo jako puno pregleda taj tjedan, super, bit će zanimljivo
    Koliko si ti T? Stalno zaboravim a nemaš ticker.

    14+1

  • Avatar Ena @

    Ena @

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Mene isto.. na pocetku vise nego sad. Sad me boli guzica i kukovi. Bas ko isijas. Za popizdit. 
    Bebu sve cesce i jace osjecam. Tako da me i to zna zabolir nekad. Nemirna beba, stalno nesto radi, a pogotovo kad bi ja isla spavat. Neki dan sam ga molila da nek ide spavat da moram i ja, kao bude se sutra igral. Hehe i umiril se. 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mate

    Mate

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure,špijuniram vas od početka i eto konačno vam se pridružujem. Želim vam svima super trudnoće😘

  • Avatar Veja

    Veja

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Mono, meni muz htio kupit watcher, al ja odbila da se jos s tim ne zivciram kad ne cujem otkucaje, prezivit cu id kontrole do kontrole.

    Sto se tice boli, meni se kukovi, guza i donji dio ledja raspadaju, pitam ja doktora zasto to, a on na to pa trudni ste, e reko bas cool  😂😂😀 samo je jos nadodao bit ce i gore 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Mate

    Mate

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nina da li su ti dali neke antibiotike zbog slijepog crijeva? Ja sam prošlu srijedu bila na hitnoj i isto su rekli da sumnjaju na slijepo crijevo i od onda ja živim u strahu,prvi put čujem da se to može povuci,i sad samo čekam da se vrati

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma ja bebu ništa ne osjetim.  Jedva navlačim tenisice od boli u preponama… Sve me boli… 

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Meni je 26.10 pregled i jedva čekamo🤗🤗🤗


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.