Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mate

    Nina da li su ti dali neke antibiotike zbog slijepog crijeva? Ja sam prošlu srijedu bila na hitnoj i isto su rekli da sumnjaju na slijepo crijevo i od onda ja živim u strahu,prvi put čujem da se to može povuci,i sad samo čekam da se vrati


    Koliko si trudna? 
    Pa bol u smislu slijepog crijeva je česta u trudnoći zbog napuhanosti crijeva… a na tom mjestu je prijelaz iz tankog u debelo crijevo pa često bol se može javit ali mogu bit čisto vjetrovi! Dok nema rektalno povišene temperature i upalnih parametara i dom je tako prolazno često nije slijepo crijevo.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Nema antibiotika za to… ako se upali je za operaciju. Preventivno se ne daju antbiotici… to je crijevo u kojem je kakica …nemaš sta tu ubijat antibiotikom ako je došlo do upale… Dobiješ antibiotik nakon operacije.

  • Avatar Mate

    Mate

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Trudna sam 18 tjedana i do sad je sve bilo super, al nakon ovog izleta na hitnu pušem i na hladno. Sad mi se i na najmanje probadanje diže kosa u zrak

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ali bolovi u crijevima su česti u trudnoći… Čak ih zamjene za trudove … Ja cijeli život imam bol u crijevima… ponekad nemogu udahnut koliko me zaboli… Malo masirat lagano lagano i kad prorade crijeva ako popusti… nije to ništa…

  • Avatar Mate

    Mate

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno,nadam se da je to jer sam već luda

  • Teich14

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Curke ja sam danas opet prokrvarila..jedva cekam pregled sutra da se vidi sta je :/ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Teich14

    Curke ja sam danas opet prokrvarila..jedva cekam pregled sutra da se vidi sta je :/


    Pa zasto ne odes danas na hitnu? Ja nebi uz krv cekala predugo, radje bezveze otic nego da sutra bude kasno

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Teich odmah na hitnu! Meni je doktorica rekla ako se desi tako nešto, odmah na hitnu. Sretno draga! 

  • KungfuMaca

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Teich, samo mirno, ja sam krvarila gotovo tri tjedna, ali evo, sad je sve u redu. Važno da krv nije svježa i da ne počne jako ići. 

    Cure, očito niš od mojih nalaza danas, još nisu stigli…

    A od jutrošnjeg pregleda na dalje je beba vrlo nemirna, bar se tako čini, stalno me nešto žiga u trbuhu. Par zadnjih dana sam se već pitala di su mi simptomi, al danas je sve nadoknađeno

    [lilypie.com]

  • Teich14

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bila sam u uto kod ginekologice cim sam prokrvarila (ali nije bilo puno), pregledala me i rekla sve u redu da mirujem do petka..danas se opet pojavila krv ali je prestalo i pojavili su se smedi tragovi..nista me ne boli..nezz dal da pricekam sutra ujutro pregled kod nje il da idem na hitnu..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.