Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Teich14

    Curke ja sam danas opet prokrvarila..jedva cekam pregled sutra da se vidi sta je :/


    Kako si prokrvarila… samo na papiru par kapi, je li rozo, crveno ili smeđe? Je samo na papiru ili i na ulošku?

  • Teich14

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pa na pocetku crveno na papiru,no kasnije se pretvorilo u smede…sada se jedva vidi..tako mi je bilo i neki dan kad sam hitno isla ginekologu..:/

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    A ja nebi mogla spavat išla bi do hitne to pogledat. Ako ti nije daleko zaleti se do bolnice.

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Preletila sam objave, nadam se da vam ova krvarenja nisu opasna. 
    Danas dok sam se vracala s posla, osa (ili pcela) me ubola u list, jedva sam dosla do auta i odvezla se doma. 
    Budem vidjela za boju, nisam nikad pramenove radila.. mozda samo promijenim frizuru i to je to.

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Svaka čast svima koje uspjevaju pratiti sve preglede, spolove i sve ostalo. Ja se izgubim nakon 2 stranice, a bome ih se dnevno napiše i puno više. Ali evo javljam se da poboljšam prosjek - dr misli da je dečko, iako je još rano, pa je rekla da to uzmem s rezervom.


  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za imena. Ja imam musko ime spremno, ali posto cijelo vrijeme mislim da ce biti cura, to jos moram smisliti. 
    Jucer sam pitala mm nek smisli zensko ima za slucaj da bude cura, a on kaze da zasto on mora smisljat zensko. Pa rekoh svi tako rade, mama bira ime za sina, a tata za kcer 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Frajla

    Svaka čast svima koje uspjevaju pratiti sve preglede, spolove i sve ostalo. Ja se izgubim nakon 2 stranice, a bome ih se dnevno napiše i puno više. Ali evo javljam se da poboljšam prosjek - dr misli da je dečko, iako je još rano, pa je rekla da to uzmem s rezervom.


    Super! Imaš slikicu ultrazvuka da se vidi cijela.bebica bočno od glave do guze?

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ikyri

    Frajla

    Svaka čast svima koje uspjevaju pratiti sve preglede, spolove i sve ostalo. Ja se izgubim nakon 2 stranice, a bome ih se dnevno napiše i puno više. Ali evo javljam se da poboljšam prosjek - dr misli da je dečko, iako je još rano, pa je rekla da to uzmem s rezervom.

    Super! Imaš slikicu ultrazvuka da se vidi cijela.bebica bočno od glave do guze?


    Nisam dobila slikicu ovaj puta.  A naganjali su jadnu bebu posvuda, i sondom i preko stomaka, nikako se nije dala iz profila pogledati


  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Ikyri mislis da bi se vidjelo da ima sliku iz profila?
    Ja na svojoj slikici sa 12 tt vidim samo grbav nos 
    Malo i kao da ima nesto između nogu. Ne znam 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Googlaj “nub teory”  i sad je imao isti pimpac samo veci malo… hahaha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.