Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu
  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Ja nemam pojma, ovo je bilo sa 12 tt, i nije gin nista spomenula. 
    Meni se otpocetka cini da je cura, a mm misli da je decko. E pa sad, tko zna. Strpit cemo se jos malo haha

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Cure jel vadila koja od vas krv za kombinirani u vinogradakoj? Ja sam danas, rekli da ce nalaz stic popodne na mail, ali jos nije..


    Mislim da netko je dobio isti dan. Si pogledala junk i sve. Sutra nazovi možda su ti krivo upisali mail

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Kad uhavtim vrrmena dodjem i popratim vas. :)
    Cestitam svima na dobrim pregledima, svima koji strepe saljem pozitivne vibrice… :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Tesko pratiti kad se duplamo i mi i stranice ko beta 😂

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Ma nista ja ne kuzim te slicice 

    [lilypie.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u Vinogradskoj, meni odma stiglo na mail popodne 😊
    Ikyri kod tebe se na slikicu bas lijepo vidi  

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Honey

    Tesko pratiti kad se duplamo i mi i stranice ko beta 😂


    Bas :P

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Cure, ne stignem vas više pratiti koliko pišete:)) evo mali update o prehrani…u podne burek s piletinom, a navečer cijeli kolut sira u trokutićima i bademovo mlijeko…nemam uopće apetit, ništa zdravo mi se ne jede, pa ubacim u kljun bar nešto, valjda će se ta prehrana unormaliti više.. Danas sam sestri rekla da sam trudna, oduševila se.. I rekla mi da ni ona nije imala ni mučnine, a ni apetit i da je dobila u trudnoći 12kg… Možda nam je to u genima:) 

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ajme koje lijepe slikice imate..i busa i od uzv! 
    I bome nas se je fini broj skupio…svakim danom sve vise..  Ja idem za vikend na odmor, tj.na svadbu u Makarsku,malo mora vidit jos ove godine…citam vas kad cu stici..


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.