Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ena hahaha masina 😂 odlican 😎😀

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ajme cure koliko stranica !!!
    Uopce ne znam sto sam zapamtila, haha
    Veja,
    Otkucaje ja lovim bas svaki dan od 12 tt tako da mi.je puno lakse, nego prije, kad ih nisam mogla uloviti….i onda me panika uhvatila…ali od 12 tt svaki put sam ulovila, neki put mi treba koja minuta…jer nije uvijek na istom mjestu, ali uvijek ih cujem…neki put slusam i dva puta dnevno !
    Nove cure dobrodosle !
    Jakooo vas puno sad ima ! 
    Teich,
    Pa ja bi osobno, i jesam isla na hitnu svaki put kad bi prokrvarila, to bi bilo sigurno jednom tjedno…i jos bi se naknadno nastavio smedji iscjedak par dana, tako mi je bilo sve do 10 tt ! Da li pijes Duphastone ili nesto?? Kad tako prokrvaris, smijes popiti 4 duphastona odjednom…ja sam svaki put tako radila…i prestalo bi mi krvarenje vrlo brzo, ta bas prava krv….i pojacala bi si i Utrogestane u to vrijeme….
    Kaktus,
    Super za pregled !!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jutro… znaci meni izbio herpes na usni (usni na licu). Jel zna tko sta smijem stavit? Znaci prosli tjedan prist, sad herpes, svaki tjedan neki k.

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Honey

    Jutro… znaci meni izbio herpes na usni (usni na licu). Jel zna tko sta smijem stavit? Znaci prosli tjedan prist, sad herpes, svaki tjedan neki k.


    Cari trudnoce😆

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje🤗🤗🤗😘😘😘


    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja sam imala unutarnji herpes..samo je proslo..najbolje da pitas u ljekarni..
    Grazia jesi bila na pregledu?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage cure!
    Tommy, javi što ti je rekla doktorica.
    Elvira, bila sam jučer i vidi se točkica od 4 mm, sljedeći pregled je tek 08.11., a do tada sam u iščekivanju hoće li sve dobro biti.
    Još nisam osvijestila da sam trudnica jer je ovo bila jako iščekivana trudnoća i sad se bojim da od toga ništa ne bude pa se ne želim previše veseliti, ali, naravno, nadam se najboljem.
    Kako si ti Elvira? Nisam uspjela sve pohvatati, jesi saznala spol djeteta?
    Kad se to najranije može vidjeti?

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Honey

    Jutro… znaci meni izbio herpes na usni (usni na licu). Jel zna tko sta smijem stavit? Znaci prosli tjedan prist, sad herpes, svaki tjedan neki k.


    Dok ne saznas sto smijes stavljaj neku kremicu sa cinkom, npr sudcrem ili balea ima neku za guzu u zelenom pakiranju, ja sam uzimala malecko tester pakiranje za te svrhe.
    Inace za herpes muzu uzimam Bioherpin (Biofarm ga proizvodi) i puno brze mu prode nego inace, pa vidi ako smijes tako nesto. Herplex krema i sl mu je bilo bezveze


  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Honey

    Jutro… znaci meni izbio herpes na usni (usni na licu). Jel zna tko sta smijem stavit? Znaci prosli tjedan prist, sad herpes, svaki tjedan neki k.


    Provaj cinkovu pastu, meni pomogne. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Mene mm sinoc iznenadio kartama za gibonnija u areni  jedva cekam, nismo na koncertu bili od 12mj prosle godine… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.