Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Grazia,
    Super za GV.
    Cure,
    Koje ste preko 12, 13 tt, da li vas cicke manje bole?? Naravno da me panika uhvatila jucer !

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mene ne bole vec neko vrijeme, jedino su mi bradavice osjetljivije. Ali morala sam uzeti vece grudnjake, jer u stare vise ne stanu 


  • Avatar Veja

    Veja

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Hello 😀 mene je spavanje isto drzalo od 5-9 tjedna, nije prosao dan da nisam popodne odspavala🙈 al prodje to, tako da samo spavajte ako mozete 😉 
    Mene isto manje bole cice, al nisu skroz prestale. Znam samo da mi je problem kad lezim na lijevom boku i kad mi je ruka uz tijelo da me rastura.

    Sretno svima na pregledu, ako tko danas ima 😀

    [lilypie.com]

  • KungfuMaca

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Meni cicke isto popustile, ima već tjedan dana. Isto me to mučilo prije pregleda  Čak ni bolove neke u trbuhu nemam više (jučer jedino jer sam dosta žurila i šetala) al eto, sve ok na kraju!!

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Mono mene su prestale..bole me samo ujutro ali mozda je to zato jer su ogromne pa kako god da se okrenem uvijek na njima lezim nekako..barem na jednoj..haha

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Mene su crijeva jucer nenormalno zigala stalno,imam osjecaj da je guzva u stomaku 😂 
    Ali sam vise odmarala i danas mi je bolje vec. 
    Jel imate vi tih problema? 
    Iskocio mi je stomak i nisam navikla i krenem se sagnut normalno i skuzim da ne mogu normalno jer me pecne i sve me to nervira,prezivcana sam zadnjih dana. 
    Jadan mm vice stalno pa sta sam ja kriv tu,pa naravno da si kriv 😂 moram se srediti malo 🙄

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Mene su boljele najvise oko 5,6 tt. Poslije 7 tt je prestalo samo od sebe, mislim da nas sad dalje ne bi trebale boliti bas haha.
    A sto se spavanja tice, isto oko 5,6 tt mi se najvise spavalo, sad spavam oko 7,8 sati. Jedno pisanje po noci i nekad zaspem odmah, a nekad dva sata zujim 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Tnx cure !
    Pa mene su jedno vrijeme, cca 12 tt bas boljele…i jucer, skoro nista ! Hm..ne znam, valjda zavisi o danu.
    A ja sam umornija sad nego u prvih 12 tt, obavezno spavam popodne, mislim spavala sam i prije, ali meni je umor sad veci nego prije !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Tnx cure !
    Pa mene su jedno vrijeme, cca 12 tt bas boljele…i jucer, skoro nista ! Hm..ne znam, valjda zavisi o danu.
    A ja sam umornija sad nego u prvih 12 tt, obavezno spavam popodne, mislim spavala sam i prije, ali meni je umor sad veci nego prije !


    Kad si bila napeta ko puška… sad si se malo opustila pa si umornija. Ja sam na poslu bila puna energije jer mi je bilo stresno a doma nisam mogla po daljinski se dignut od umora. 

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu


    KungfuMaca

    Katuska99

    Cure jel vadila koja od vas krv za kombinirani u vinogradakoj? Ja sam danas, rekli da ce nalaz stic popodne na mail, ali jos nije..

    Katuska, jesi dobila nalaze? Ja isto jučer bila na kombiniranom, i još ništa…


    Nisam, idem ih sad zvat

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.