Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ikyri,
    Jesam li dobro shvatila? Da li si po M onda kad si isla na onaj prije uzv bila T 7 + 0 ali na uzv je velicina ploda bila za 6 + 5??
    Koji dc je bila O??


    Ne ne po M kad sam isla na utz sam bila 7+3 ali sam po O bila 7+0 a rekla mi je na UTZ da sam 6+5. O mi je bila na 17dc. 
    Kupila sam običan B-kopleks od krke. Kad se vratim doma cu odmah probat pit prenatalne neke. Mislim da ima i folna sa B6 i B12. A sve sam probala od cocacole do čaja od đumbira, žvakača, suhog tosta itd…

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma sve je to ok. Test mi je bio pozitivan 28 dc s dnevnim urinom s običnim clearblue s plusićem..plus se pokazao iste selunde. Ja malo više vjerujem sebi nego utz-u no dobro. Sad sam se tako prejela…. uf uf.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Kazuma

    Pozdrav svima! Ja sam nova, friško trudna 5 tjedana po prvi put
    Morala sam se priključiti negdje jer se osjećam svakakvo, što fizički. što psihički,
    ali mislim da ni uz najboljeg muža na svijetu nitko ne kuži bolje od žene koja prolazi ili je već prošla kroz ovo :)
    Napisala sam u temi koju sam otvorila da se osjećam užasnooooo… Hladno, vruće, boli, mučnina…
    Čitala sam o svakakvim trikovima kak da ti bude bolje, no dosad mi pali samo da si ne dozvolim
    da postanem gladna. Kad sam gladna, krene mučnina… I postala sam takva mimoza da se ne prepoznajem.
    Doslovno plačem na reklame na TV-u. Kak ste vi, curke? :)


    Joj da plakanje na reklame. Ja sam tulila ko kišna godina na crtiće i gluposti. Kad sam rodila sam si stavila Finding Dory i nakon 5 min izgasila crtić i plakala 2h kako je tužan crtić i imala noćne more da ću ja izgubit svoju bebu negdje i da me neće moć nać. Dobrodošla u hormonski pakao…gdje snaga volje ne znači ništa. Prednost je što koliko i plačeš toliko se i smiješ. Ja se znam smijat satima nekoj gluposti kad me uhvati. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Kuzim da ! Meni je kod prirodnih T uvijek bila O 16 ili 17 dc pa je recimo drugi put kad je ito naizgled sve bilo ok, plod tocno odgovarao tjednima po racunanju M, a nije bio po tome manji…naravnno da je i to lose zavrsilo, tako da nema sad tu nekog pravila.
    Kazuma, dobrodosla !

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Joj curke ja imam toliko problema sa stolicom.. ne znam kako je vama. Ali znam ne ici par dana pa onda kad moram to je bas bolno i tesko.. znam imat i kao neke bolove u crijevima kad ne idem.. jedem puno voca bas da potaknem ali ne olaksava mi.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Donat Mg uz svaki obrok čaša. Kompot od šljiva pomogne. Moraš to pokakat jer sto dulje stoji u debelom crijevu to ce bit samo tvrđe i tvrđe. Uspori se probava u trudnoći i prošire se crijeve i krene cijeli niz problema. A Donat je super do zadnjeg mj.trudnoće jer makne bolne grčeve i smiri lažne kontrakcije i sl… 

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Da probati cu sa Donatom… Nadam se da ce pomoci jer bas bude bolno.. hvala ikyri ;)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja pak i dalje imam grčeve dolje ..kao da.ću dobit svaki tren. Idem na wc svako malo samo da provjerim je sve ok. A pritisak na mjehur je grozan, ponekad trčm na wc zbog par kapi. 

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Kad imas opet pregled? Ja sam sad 8 TT pa idem za neka 2 tjedna na pregled..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Tek 12.09. bila sam 3.08. zadnji put. Ginekologica je na go. Ma grčeve imam od 5.tj. i nestanu na dan-dva i dođu ponovno. A kao sve je to normalno dok nema krvarenja i dok su bolovi izdrživi ali mene izluđuje. A ima netko problema sa snovima? Ja sanjam svalu noć i prestvarni su mi snovi. Često se budim ili sretna ili u strahu, ovisno o snu. Ali ne odmorim se… kao da sam kopala po noći.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.