Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Face se radi jer troši manje baterije na mobu od klokanice …

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Ajme cure dok se ja probudim 25 stranica.
    Ja mislim da je meni jako muka od elebaby, tocno mi mucnina pocela kad sam to pocela pit- koju zamjenu preporucujete?
    Znam da ste pisale o godinama, imam 28 :)
    Za face nisam opce skuzila zasto se radi grupa, al probat cu vas nac.


    Probaj Novalac. Ja ga pijem i ok mi je..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Kaj ta grupa 100%nevidljiva drugima? Jer aad kad sam orvorila face je pisalo na mom zidu da sam pisala u tu grupu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ena @

    Ena @

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    ikyri

    Mala mi je pala s stolica u dnevom ravno na glavu. Skliznula s velikom slikovnicom. Sad je nosam okolo i sjela i mala se nagnula i osjetila sam 4x za redom… Tu smo, javio se!


    🤣🤗 bilo je i vrijeme. 🤣🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Ivancica09

    Katuska99

    Ajme cure dok se ja probudim 25 stranica.
    Ja mislim da je meni jako muka od elebaby, tocno mi mucnina pocela kad sam to pocela pit- koju zamjenu preporucujete?
    Znam da ste pisale o godinama, imam 28 :)
    Za face nisam opce skuzila zasto se radi grupa, al probat cu vas nac.

    Probaj Novalac. Ja ga pijem i ok mi je..


    Ajde vidjet cu ak cu moc ove do kraja popit, pa cu s njjima probat 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ikyri

    Mala mi je pala s stolica u dnevom ravno na glavu. Skliznula s velikom slikovnicom. Sad je nosam okolo i sjela i mala se nagnula i osjetila sam 4x za redom… Tu smo, javio se!


    I ja sinoc pisala da se moj ljubomorko javio jucer dok mi se mala u fotelji uvalila u krilo da citamo slikovnicu. Dva tri dana sam ono ko skakljanje osjetila, al jucet bas onako par malih udaraca iznad stidne kosti. Nije ni bebi lako kad se 13kg na nju zavali haja

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ana1987

    ja mislim ići do kopra u h&m da si uzmem neke traperice jer mi malo tajice već idu na živce eheheh :D


    U H&M imaš super gača ja uzela prošli tjedan i oduševljenaaa


    [lilypie.com]

  • Avatar Veja

    Veja

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Uf, ima se danas sta citat 🙈 fb grupa, jooj vec sam bila u jednoj al je bilo planiranje trudnoce i tu je nastao haos, jer su ostale i trudnice i cure koje su pokusavale zatrudnit, pa nikako nisu mogle jedne s drugima, show program, pa sam malo sad skepticna 🙊 
    Ikyri, ostavila ja tebi da ti pises popis, jesam bezobrazna, al nisam stigla, tata zavrsio u bolnici, pa na sto strana.

    I daaa, zavidim vam na tim malim udarcima i migoljenjima, ne mogu docekat!! 😀😀

    [lilypie.com]

  • Ana1987

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Palčica0306

    Ana1987

    ja mislim ići do kopra u h&m da si uzmem neke traperice jer mi malo tajice već idu na živce eheheh :D

    U H&M imaš super gača ja uzela prošli tjedan i oduševljenaaa


    super baš mi trebaju..ove sadašnje mi postaju male 

  • Avatar Bjgirl

    Bjgirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ivancica09

    Kad slusam vas ja sam stvarno zahvalna jer imam super svekrvu! Naravno ima ona nekih mana ali sve u svemu je zaista super..


     I ja imam stvarno super sveki… je malo starija ali zena na mjestu … bar za sad.. ;)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.