Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Blue,
    Cekaj, ona je bila i na ljetnim 2017??? To ne znam, hahahah, bila je 2016mislim….tj.sigurno tada !
    Luda, luda, da ludja ne moze biti ! Daaaa, mi si tipkamooo❤❤❤
    Ja prije nisam bila luda za mandarinama, a sad, isssss, znaci meni organizam trazi, bude mi lose od njih, ali ja jedem….i ne mogu prestati jesti….ne mogu jednostavno…inace, poceli su mi napadaji gladi….znaci toliko znam biti gladna da se ne mogu kontrolirati.
    Ja jos nikakve pokrete nisam osjetila, a i mislim da je prerano, tek sam 15tt,a i posteljica mi je sprijeda, pa.kazu da se kasnije pokreti osjecaju…i ja otkucaje nalazim na desnoj strani, tako da znam da se plod meni nalazi na desnoj strani….
    Meni ce prijateljica najvjerovatnije posuditi Maxi Cosi kolica, ali ne znam koji broj?? To ima po brojevima??
    Ova kolica su stara cca3 godine….jako mi se glomazna cine…njoj su jedva u auto stala….ono postolje ali i ona kaze da su super.
    MiuMau,
    Ne kuzim?? Kupila si kolica ta ili si isprobala samo? Kako su ti dozvolili ako nisi kupila da ih isprobas uautu?? Koja je cijena tih kolica? 2 u 1?, 3 u 1??


    Ja sam mrvicu ranije krenula s napadajima gladi. Nije to normalna glad tko je nikad nije imao ne zna. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    A za tu ludu zensku nemam rijeci… Jezivo pomalo, pogotovo ovo da vam se uvukla u grupu gdje je mogla doci do vasih telefonskih brojeva ili imena. Ili na fecebooku vidjet i kako izgledatr i slike i kojesta. 

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Nije po brojevima, imaju oni svoja imena, u ovom imenu broj označava kotače, imaju s 3 i s 4 kotača… 
    U Babylandu smo isprobali Kunerta, trebali smo ostaviti osobnu, a ova smo probali u Magic baby, tam moraš ostavit polog u visini cijene kolica… tak da smo digli pare u banci, ostavili dok smo isprobali kolica, i onda uplatili natrag na račun…
    Ova maxi cosi su 4400 konstrukcija i sportski dio, autosjedalica i košara se posebno kupuju, as ima 3 vrste, mi ćemo uzet ovaj najjeftiniji, on je 1200, odnosno sad na akciji 20% ispadne 960kn , a košaru nećemo, jer mi je dosta frendica reklo kako ih uopće nisu koristile, a ak bude postojala potreba, uvijek ju lako nadokupimo… ja sam pitala tetu u trgovini kakvi će popusti biti na sajmu i za Božić, veli da neće veći od 15% jer su kolica tek izašla u prodaju ove godine, i da nas može odmah zapisati za ta kolica, da ne planu, pa nam dati po tom popustu sa sajma… 
    Onda smo još i krevetac našli, ljulja se i ima ispod ladicu, a može se to za ljuljanje skinuti i staviti kotačiće… mislili smo sa svim time čekati do 12mj, ali kad kreneš teško je stati, svee bi uzeelaaa… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Nije po brojevima, imaju oni svoja imena, u ovom imenu broj označava kotače, imaju s 3 i s 4 kotača…
    U Babylandu smo isprobali Kunerta, trebali smo ostaviti osobnu, a ova smo probali u Magic baby, tam moraš ostavit polog u visini cijene kolica… tak da smo digli pare u banci, ostavili dok smo isprobali kolica, i onda uplatili natrag na račun…
    Ova maxi cosi su 4400 konstrukcija i sportski dio, autosjedalica i košara se posebno kupuju, as ima 3 vrste, mi ćemo uzet ovaj najjeftiniji, on je 1200, odnosno sad na akciji 20% ispadne 960kn , a košaru nećemo, jer mi je dosta frendica reklo kako ih uopće nisu koristile, a ak bude postojala potreba, uvijek ju lako nadokupimo… ja sam pitala tetu u trgovini kakvi će popusti biti na sajmu i za Božić, veli da neće veći od 15% jer su kolica tek izašla u prodaju ove godine, i da nas može odmah zapisati za ta kolica, da ne planu, pa nam dati po tom popustu sa sajma…
    Onda smo još i krevetac našli, ljulja se i ima ispod ladicu, a može se to za ljuljanje skinuti i staviti kotačiće… mislili smo sa svim time čekati do 12mj, ali kad kreneš teško je stati, svee bi uzeelaaa…


    Navukla si se 

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Jesam, tako je dobrooo… 
    I onda još vidimo u harvey normanu popuste na komode i ladičare, pa si razmišljam da bolje da uzmemo tak neš jer je dosta jeftinije neg ovaj dječji namještaj… ladičar uski sa 6 ladica u bebenovi 1400kn… a sad naletili u harveyu nekakva komoda s nekoliko ladica i ormarića, od 360 - 700kn… a lijepo izgledaju za uklopit se u spavaću sobu, taman s našim namještajem… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Blue,
    Eeee sjetila sam se, bila je i Bonitaaaaa, imas pravo, na ljetnim bebama 2017, i to je bila moja nesudjena tema :/
    MiuMau,
    Ahaa, kuzim. Ova od moje prijateljice imaju 4 kotaca. Ona je isto naknadno kupila kosaru, za drugo dijete, za prvo isto nije koristila…samo jaje i sportski dio.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Jesam, tako je dobrooo…
    I onda još vidimo u harvey normanu popuste na komode i ladičare, pa si razmišljam da bolje da uzmemo tak neš jer je dosta jeftinije neg ovaj dječji namještaj… ladičar uski sa 6 ladica u bebenovi 1400kn… a sad naletili u harveyu nekakva komoda s nekoliko ladica i ormarića, od 360 - 700kn… a lijepo izgledaju za uklopit se u spavaću sobu, taman s našim namještajem…


    Ja sam ti za bebu ispraznila nasu komodu u spavacoj, placena je nekih 700kn uz spavavu sobu, tj uz krevet i nocne ormarice, u njoj ki je stajala posteljina nasa i neke sitnicarije i nakit moj, to sam smjestila na druga mjesta i komodu oslobodila, imam 4 velike duboke ladice. Kad beba br 2 ode iz spavace u djecju sobu nasa komoda ostaje u sobi i vraca joj se prvobitna namjena. 

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ma pa da Kaktus, zvuči odlično… e curke koje već imate dječicu, a kad ste vi bebu stavile u svoju sobu? Mislim mi nemamo sobu za bebu, ali selili bi se kroz neko dogledno vrijeme ako nađemo nešto… ali mislim da je prvih godinu dana čist ok da je beba s nama u sobi? Iako čujem i dosta cura kako smatraju da je bolje da ide odmah u svoju sobu, da se navikne… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Ma pa da Kaktus, zvuči odlično… e curke koje već imate dječicu, a kad ste vi bebu stavile u svoju sobu? Mislim mi nemamo sobu za bebu, ali selili bi se kroz neko dogledno vrijeme ako nađemo nešto… ali mislim da je prvih godinu dana čist ok da je beba s nama u sobi? Iako čujem i dosta cura kako smatraju da je bolje da ide odmah u svoju sobu, da se navikne…


    S nama je od prvog dana, kinderbet je uz moju stranu kreveta, cesto zna i s nama spavat u krevetu, na pocetku sam bila protiv toga, al vjeruj mi s par mjeseci kad umor i nespavanje uzmu svoje pristala bi i da mi dubi pol noci na glavi samo da oboje spavamo. Ako imas namjeru dojit, vecina beba po nekoliko puta tokom noci trazi cicu i sad zamisli da ustajes 3-4 puta. Ili vise dojit u drugu sobu, pa uspavljivat pa vracat u kinderbet i onda se ti vratis u sobu i tako nekoliko puta… Meni nezamislivo, svaka cast tko moze… A iskkreno, toliko je lijepo imat malu bebu uz sebe, tako su divne dok spokojno spavaju a tako brzo odrastu da nisam htjela nikakvo odvajanje… Sve u svoje vrijeme, mislim da kad pocnu spavat cijelu noc da se mogu relativno brzo priviknut na svoju sobu

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja ne bi malu bebu nikako mogla ostaviti samu u sobi, bez nadzora…ne znam…ja nema sanse…
    Cak cu kupiti Baby Sense, uredjaj, ploce koje se stave ispod madraca u slucaju da beba prestane disati ukljuci se alarm…jer necu moci uopce spavati, stalno cu provjeravati da li dise….a jako me strah onog sy smrt u kolijevci…:/ne mogu si pomoci !

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.